Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Gdyby ktoś zapomniał to przypominam: Joan Garcia jest piękny ;))
0
Co to za placki..umierają przy każdym kontakcie XD w sumie tak jak madrycioki XD
4
Zaraz Negreira wjeżdża na pełnej XD
1
Ale nam komentarz wylosowali..
0
Nie wiem, może ja się nie znam ale czy ktoś mi wytłumaczy po co są liniowi w erze varu skoro i tak czekają do końca akcji i przy 3 metrowych spalonych nie potrafią podnieść chorągiewki??
Na ten moment nie są w ogóle potrzebni w futbolu, dokładnie tak jak real madryt xD
21
W końcu jakiś sędzia z cojones a nie jakaś miękka pipa ;))
1
Alves po odsiadce nie byłby gorszy od Kounde ;>
1
5:1 to niebezpieczny wynik..
XD
3
Bez Pedriego jesteśmy głęboko w dooopie i takie są fakty..
0
Za tą "putę" to powinni im manite wbić ;]
2
Halo? Bilbao?
Sprawa jest ;]
2
Tyle emocji tylko w meczach Barcy!
Kurwa, jak ja to kocham ;DD
5
Da ktoś swoje paznokcie? Moje i kota już obgryzione..
2
Murowanko xDDDD
0
Zmiennicy póki co cienizna..My z taką ławka daleko nie zajedziemy xd
1
Helena!
Mam zawał!
0
Za długo był na boisku..wiedziałem że się tak skończy..
2
Lewy robi dzisiaj wszystko źle. Nie wiem co jeszcze robi na boisku..
0
Lewy pierwszy do zejścia, nawet Ferran gorzej nie zagra..
2
Pedri i Raphinia nie będą grać 90 min, więc tym bardziej pudło Lewego boli..
W drugiej połowie intensywność spadnie i będzie kłopot ;[
0
Lęglę ty chujku
1
I tak doliczy z 8 minut xDD
0
Araujo już by dawno dostał kartkę za dyskusję ale taki Mapet i Vini wiecznie są bezkarni..
0
Już dawno nie oglądałem meczu na takiej wyjebce jak dzisiaj, 0 emocji
1
Oni dopiero rysują tą linię dlatego nie ma powtórek.
Uzbroić się w cierpliwość trzeba ;)
8
Mecz Barcy i "Święty" na komentatorce. To jest duet na który się czeka z przyjemnością! ;))
5
Rozgrzewka 15 minut
Prysznic 15 min
Pół minuty na Balaidos? Bezcenne ;))
0
De Jong fajnie kręci tą hołotą ;))
7
Kręcidło to niech dzieciom bajki czyta a nie bierze się za komentatorkę. 3:2 a emocje jak na grzybobraniu...
1
Flick woli wygrać 7:6 zamiast 1:0. Pamiętajcie o tym ;D