1

Gdyby ktoś zapomniał to przypominam: Joan Garcia jest piękny ;))

0

Co to za placki..umierają przy każdym kontakcie XD w sumie tak jak madrycioki XD

4

Zaraz Negreira wjeżdża na pełnej XD

1

Ale nam komentarz wylosowali..

0

Nie wiem, może ja się nie znam ale czy ktoś mi wytłumaczy po co są liniowi w erze varu skoro i tak czekają do końca akcji i przy 3 metrowych spalonych nie potrafią podnieść chorągiewki??

Na ten moment nie są w ogóle potrzebni w futbolu, dokładnie tak jak real madryt xD

21

W końcu jakiś sędzia z cojones a nie jakaś miękka pipa ;))

1

Alves po odsiadce nie byłby gorszy od Kounde ;>

1

5:1 to niebezpieczny wynik..

XD

3

Bez Pedriego jesteśmy głęboko w dooopie i takie są fakty..

0

Za tą "putę" to powinni im manite wbić ;]

2

Halo? Bilbao?
Sprawa jest ;]

2

Tyle emocji tylko w meczach Barcy!

Kurwa, jak ja to kocham ;DD

5

Da ktoś swoje paznokcie? Moje i kota już obgryzione..

2

Murowanko xDDDD

0

Zmiennicy póki co cienizna..My z taką ławka daleko nie zajedziemy xd

1

Helena!
Mam zawał!

0

Za długo był na boisku..wiedziałem że się tak skończy..

2

Lewy robi dzisiaj wszystko źle. Nie wiem co jeszcze robi na boisku..

0

Lewy pierwszy do zejścia, nawet Ferran gorzej nie zagra..

2

Pedri i Raphinia nie będą grać 90 min, więc tym bardziej pudło Lewego boli..
W drugiej połowie intensywność spadnie i będzie kłopot ;[

0

Lęglę ty chujku

1

I tak doliczy z 8 minut xDD

0

Araujo już by dawno dostał kartkę za dyskusję ale taki Mapet i Vini wiecznie są bezkarni..

0

Już dawno nie oglądałem meczu na takiej wyjebce jak dzisiaj, 0 emocji

1

Oni dopiero rysują tą linię dlatego nie ma powtórek.
Uzbroić się w cierpliwość trzeba ;)

8

Mecz Barcy i "Święty" na komentatorce. To jest duet na który się czeka z przyjemnością! ;))

5

Rozgrzewka 15 minut
Prysznic 15 min
Pół minuty na Balaidos? Bezcenne ;))

0

De Jong fajnie kręci tą hołotą ;))

7

Kręcidło to niech dzieciom bajki czyta a nie bierze się za komentatorkę. 3:2 a emocje jak na grzybobraniu...

1

Flick woli wygrać 7:6 zamiast 1:0. Pamiętajcie o tym ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?