1

Hahahahhaha, to jest kurwa niemożliwe

Mam deja vu

0

Jak tam spalony Yamala? Jeszcze rysują czy już skończyli?

4

Nic ten sociedad nie grał i mają gola, to jest kurwa niebywałe xdd

1

@Jakchcesz pokażą jak tylko narysują odpowiednią linię xD

0

Drukowankoooo xDD

1

Kto był spokojny, że Joan to wybroni? :)) W końcu mamy golkipera który robi różnicę

1

Manex Lozano dzisiaj nie uśnie xD

0

Nasz bramkarz jest piękny!!

0

Zajebiste podanie, dzięki Fermin! ;))

0

@kiper09 a i tak jest najlepszy na boisku ;)

0

Jaki spalony? Tych ludzi z chorągiewkami to trzeba już do optometrysty wysłać

0

Laporta w sparingu z arabami lepiej "chodził" niż nasza pomoc dzisiaj xDDD

0

Uszaty skradnie show coś czuję..niepewny od pierwszych sekund

1

W Pucharze Króla nie ma już słabych drużyn.
Ostatnia odpadła dzisiaj xD

1

Chciałbym zobaczyć reakcję Xabiego xD ale on musi mieć z nich bekę, ja pierdole XDD

6

Hahaha, ja chyba śnie! XDDD

35

Simeone mówiąc: "Zobaczysz, oni Cię zwolnią" miał po części rację xD

2

Jak tam RMTV? Śpią czy pracują na pełnych obrotach? xD

4

JOAN JEST PIĘKNY!

3

Niech już ten sędzia spierdala do domu..

0

Blagam! Bez wylewu teraz!!

2

Real wydrukował już tyle meczy, że każdy kolejny nie robi wrażenia :)

0

JA PIERDOLE CO TU SIĘ DZIEJE!!!

2

Kryminał. Oni grali stojanowa..zamiast zaatakować to odjebać takie coś xDD

0

Piszą do siebie xD

5

Carreras siedzi w głowie Yamalowi, kompletnie nie może go przejść

2

Golimy frajerów w niedzielę! :D

0

Serio Yamal przy 4:0?
Cóż za głupota, żeby tylko to nie było gorzkie zwycięstwo ;)

2

Zdecydowanie najtrudniejszy mecz w tym roku. ;)

PS. Mamy bramkarza na miarę Złotej Piłki.

3

Stachursky prawie jak Guns'n'roses xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?