Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hahahahhaha, to jest kurwa niemożliwe
Mam deja vu
0
Jak tam spalony Yamala? Jeszcze rysują czy już skończyli?
4
Nic ten sociedad nie grał i mają gola, to jest kurwa niebywałe xdd
1
@Jakchcesz pokażą jak tylko narysują odpowiednią linię xD
0
Drukowankoooo xDD
1
Kto był spokojny, że Joan to wybroni? :)) W końcu mamy golkipera który robi różnicę
1
Manex Lozano dzisiaj nie uśnie xD
0
Nasz bramkarz jest piękny!!
0
Zajebiste podanie, dzięki Fermin! ;))
0
@kiper09 a i tak jest najlepszy na boisku ;)
0
Jaki spalony? Tych ludzi z chorągiewkami to trzeba już do optometrysty wysłać
0
Laporta w sparingu z arabami lepiej "chodził" niż nasza pomoc dzisiaj xDDD
0
Uszaty skradnie show coś czuję..niepewny od pierwszych sekund
1
W Pucharze Króla nie ma już słabych drużyn.
Ostatnia odpadła dzisiaj xD
1
Chciałbym zobaczyć reakcję Xabiego xD ale on musi mieć z nich bekę, ja pierdole XDD
6
Hahaha, ja chyba śnie! XDDD
35
Simeone mówiąc: "Zobaczysz, oni Cię zwolnią" miał po części rację xD
2
Jak tam RMTV? Śpią czy pracują na pełnych obrotach? xD
4
JOAN JEST PIĘKNY!
3
Niech już ten sędzia spierdala do domu..
0
Blagam! Bez wylewu teraz!!
2
Real wydrukował już tyle meczy, że każdy kolejny nie robi wrażenia :)
0
JA PIERDOLE CO TU SIĘ DZIEJE!!!
2
Kryminał. Oni grali stojanowa..zamiast zaatakować to odjebać takie coś xDD
0
Piszą do siebie xD
5
Carreras siedzi w głowie Yamalowi, kompletnie nie może go przejść
2
Golimy frajerów w niedzielę! :D
0
Serio Yamal przy 4:0?
Cóż za głupota, żeby tylko to nie było gorzkie zwycięstwo ;)
2
Zdecydowanie najtrudniejszy mecz w tym roku. ;)
PS. Mamy bramkarza na miarę Złotej Piłki.
3
Stachursky prawie jak Guns'n'roses xD