Korsain
Dołączył/a: kwiecień 2015
Poznań
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Boli ich wielki Casado ;))
7
Grunt że realowi wcisnęli manite ;D
Całą resztę walić :D
0
To nie futbol. To La Liga
0
madrycioki idziemy po Was! :D
0
Kounde w formie ładuje tu bramkę ;)
1
Lamine myślami jest w Nikoli..
Taki talent pójdzie się yebać :/
12
Wysoka linia obrony Barcy nie lubi tego..;]
30
Przypomnę,że wczoraj też poszła ręka na twarz i nawet tego nie sprawdzili
XD
0
#jawiedzialemzetakbedzie
3
Już drukowanko hahahhahaha
1
Ołłowski chce tu karnego..
Jaki cymbał na mikrofonie xD
3
Gesty Kozakiewicza?
La liga już to bada... xDD
2
Kounde ale odpierdala maniane, masakra
0
Liga Negreiry...
Eskandalo!!
0
Co ten Kounde wyprawia..
6
Za tydzień możemy być świadkami historii..
2
Strzały życia zawsze przeciwko Barcelonie. XD
1
I ta morda Bartomeu..a dzień już był taki piękny.. ;)
2
Ten sezon pokazuje jakim szefem był Inigo.
Tęsknie..
3
No kilka niedociągnięć jest..
0
To wszystko przez figo..
7
Potwarz!
Jego miejsce jest w oborze a nie w loży VIP..
3
Przyszedłem pooglądać reklamy a mi tu jakaś La Rambla wyskakuje ;v
1
To jest karma za ten taniec godowy śmietankowych na metropolitano w LM ;)) pięknie, za to kocham futbol :)
19
Real dawaj teraz serię meczów bez zwycięstwa xd
4
Alvarez jest piękny, stworzony pod Barce ;)
0
Viniemu takie coś uznali. Pamiętacie?
1
Wyjebać na aut? Po co to komu ;v
0
Araujo to powinien w siatkówkę grać. Ręce uniesione jakby co najmniej pod siatką stał ;D
1
Bramkarz mecz życia, trudne się wylosowało xD