3

Boli ich wielki Casado ;))

7

Grunt że realowi wcisnęli manite ;D
Całą resztę walić :D

0

To nie futbol. To La Liga

0

madrycioki idziemy po Was! :D

0

Kounde w formie ładuje tu bramkę ;)

1

Lamine myślami jest w Nikoli..
Taki talent pójdzie się yebać :/

12

Wysoka linia obrony Barcy nie lubi tego..;]

30

Przypomnę,że wczoraj też poszła ręka na twarz i nawet tego nie sprawdzili

XD

0

#jawiedzialemzetakbedzie

3

Już drukowanko hahahhahaha

1

Ołłowski chce tu karnego..
Jaki cymbał na mikrofonie xD

3

Gesty Kozakiewicza?
La liga już to bada... xDD

2

Kounde ale odpierdala maniane, masakra

0

Liga Negreiry...

Eskandalo!!

0

Co ten Kounde wyprawia..

6

Za tydzień możemy być świadkami historii..

2

Strzały życia zawsze przeciwko Barcelonie. XD

1

I ta morda Bartomeu..a dzień już był taki piękny.. ;)

2

Ten sezon pokazuje jakim szefem był Inigo.
Tęsknie..

3

No kilka niedociągnięć jest..

0

To wszystko przez figo..

7

Potwarz!
Jego miejsce jest w oborze a nie w loży VIP..

3

Przyszedłem pooglądać reklamy a mi tu jakaś La Rambla wyskakuje ;v

1

To jest karma za ten taniec godowy śmietankowych na metropolitano w LM ;)) pięknie, za to kocham futbol :)

19

Real dawaj teraz serię meczów bez zwycięstwa xd

4

Alvarez jest piękny, stworzony pod Barce ;)

0

Viniemu takie coś uznali. Pamiętacie?

1

Wyjebać na aut? Po co to komu ;v

0

Araujo to powinien w siatkówkę grać. Ręce uniesione jakby co najmniej pod siatką stał ;D

1

Bramkarz mecz życia, trudne się wylosowało xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?