Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polacy 2-0 Robert 2 gole
0
Gdzie taką yerbe można kupić, to masz coś jak Suarez i Messi w specjalnym naczyniu( nie wiem co to jest) czy można w saszetkach kupić jak herbatę ?
0
Ja mam Dell ale praktycznie to samo co tu prezentujesz. FIFA 18 chodzi mi na ultra bez problemów
6
Sofascore.
0
Until Dawn polecam
2
Jak sam sobie transfer opłaci to niech wraca
16
Kupon uratowany
0
Suarez kontynuuje formę z Barcelony
0
No głupie dzieciuchy tak robią a takich w brud na tej stronie.
1
Taktyczny.
0
Niezła beka.
1
A kij wam w pupę, jedyne co Polacy robią wyzywają
0
100 milionów albo do widzenia
0
Jak przez 5 meczy to biorę w ciemno taki scenariusz
0
Po oddaniu Ligi Mistrzów do EA. PES już nie ma szans
0
Jest może jakiś bukmacher gdzie można obstawiać transfery piłkarzy.
0
Atletico pod koniec sezonu pokazało, że nadal są czołówką w Europie. Myślę, że gdyby Diego Costa był od początku sezonu w Atletico to wyszliby z grupy Ligi Mistrzów i zawalczyliby o tryumf. Do tego jeśli przyjdzie Lemar a Griezmann zostanie to w przyszłym sezonie będą mocni, jak pod koniec tego.
2
Prawdopodobnie to prawda, swietny trener ale człowiek może być z niego mało empatyczny.
0
to nie ten problem
0
Miał może ktoś problem ze 100 % wykorzystaniem dysku, laptopa mam nowego, nic nie jest ściągnięte a muli przez to wykorzystanie, chociaż nic nie używam.
0
9 June to data wersji demonstracyjnej czy co ?
4
Chore pieniądze za tak młodego piłkarza, zwłaszcza zarobki i bonusy.
0
Jeśli ta cena za Thiago jest prawdą w co mi się nie chce wierzyć to trzeba go brać. Za takie pieniądze pomocnik najwyższej klasy.
5
Mimo wszystko to uważam, że Neymar powinien być wart najwięcej. Razem z Messim ma największy wpływ na grę drużyn, w których występuje
2
Zdecydowanie PS4 eksluzywne gry na PS4 to coś pięknego
0
Nie ma szans.
2
Haha, w kadrze Dybala nie może grać razem z Messim, za to w Barcelonie będzie mógł ? Zejdź na ziemię. Priorytetem powinien być środkowy pomocnik.
0
A według mnie, to bez różnicy kto będzie bronił
0
Hmm nie grał może dlatego, że miał kontuzję, jednak wątpię by zapomniał jak się broni
2
Neuer i tak będzie najlepszym bramkarzem turnieju i przypomni o sobie co niektórym, bo jak widać kibice Barcelony zapomnieli z jakiego formatu bramkarzem mamy do czynienia.