0

Nie bądź taki do przodu, Barca ostatnio nie stawia na wychowanków

0

piękne czasy

0

Jak ma kontuzję to co się dziwić a jak grał to był fenomenalny

0

Nie wszyscy, dużo osób jak widzę umniejsza przez wzgląd na Messiego lub zdania typu „niech pokaże taki poziom kilka sezonów to pogadamy”

1

Ale sracie z tym Salahem, on po prostu jest ten sezon na topie i trzeba to docenić, tak jak i Messi i jak Ronaldo od 2 rundy

0

Dobry piłkarz wszędzie się wpasuje a takim jest James

16

To znaczy zażenowanie, przynajmniej dla mnie, ja nie mógłbym pisać o letargu i pustkach wypełniających moje ciało i duszę oraz, że chce mi się wyć, dlatego, że Iniesta odchodzi z Barcelony. Jednak każdy inaczej reaguje.

30

mocny cringe

2

Mi się wydaje, że Barca nadal będzie grać 4-4-2 z tym, że Iniestę na lewej stronie zastąpi Coutinho a na prawej zagra Dembele

0

wychowany z szacunkiem do kobiety

0

a no faktycznie, coś mi się popierdzieliło przez chwilę

0

wie ktoś gdzie można w Internecie obejrzeć Mr. Robot 3 sezon bo już fili się zrobiło płatne, oczywiście poza Netflixem

0

Wychowankowie z ery Guardioli i wcześniej

0

Jeśli mam angielską wersje gry FIFA 18 na pc to da się jakoś zmienić język menu na polski ? Od razu mówię ze w menu początkowym co włącza się FIFA brakuje polskiego

0

To było w 2016 roku

12

Lol czemu Simeone ? Kolejny trener z naciskiem na grę obronną

9

A co jest złego z kopiowania. Wątpię by większość osób tutaj miało ochotę obserwować Twittera by szukać takich informacji

2

Kto pisze o transferze Kane ?

0

Fenomenalny bramkarz, szkoda mi tego, że tak mało gra. Fajnie w Liverpoolu byłoby go widzieć

6

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Myślicie, że laptop z procesorem nvidia geforce 940 MX, procesorem intel i5 i 8 GB RAM pociągnie takie gry jak FIFA 18 na wysokich wymaganiach ?

24

Zobaczymy jaki teraz będzie odzew w końcowych meczach, czy zmieni taktykę formacje i grę, jeśli nadal tak to będzie wyglądać to warto się zastanowić nad przyszłością

0

A to zwracam honor

0

Dzisiaj premiera xD 29 marca data dodania

1

Sam bym nie zauważył, gdyby nie flashscore hehe

14

Dostał kartkę po zdjęciu

2

Po takim meczu to ban nie zaszkodzi hehe

3

Na dobrą sprawę to jesteś zjebany

0

A ja to miałem przedziwny sen po tym meczu, Barca grała z kimś w La Liga, prawdopodobnie z Valencią bo był to mecz tuż po tym blamażu i wygrywała 1-0 potem straciła gola na 1-1 a następnie Pique z premedytacją strzelił 2 samobóje i zaczął prowokować kibiców tym, źe i tak wygramy ligę.

0

Trener mógłby jakieś wnioski wyciągnąć, trener z jajem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?