Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie bądź taki do przodu, Barca ostatnio nie stawia na wychowanków
0
piękne czasy
0
Jak ma kontuzję to co się dziwić a jak grał to był fenomenalny
0
Nie wszyscy, dużo osób jak widzę umniejsza przez wzgląd na Messiego lub zdania typu „niech pokaże taki poziom kilka sezonów to pogadamy”
1
Ale sracie z tym Salahem, on po prostu jest ten sezon na topie i trzeba to docenić, tak jak i Messi i jak Ronaldo od 2 rundy
0
Dobry piłkarz wszędzie się wpasuje a takim jest James
16
To znaczy zażenowanie, przynajmniej dla mnie, ja nie mógłbym pisać o letargu i pustkach wypełniających moje ciało i duszę oraz, że chce mi się wyć, dlatego, że Iniesta odchodzi z Barcelony. Jednak każdy inaczej reaguje.
30
mocny cringe
2
Mi się wydaje, że Barca nadal będzie grać 4-4-2 z tym, że Iniestę na lewej stronie zastąpi Coutinho a na prawej zagra Dembele
0
wychowany z szacunkiem do kobiety
0
a no faktycznie, coś mi się popierdzieliło przez chwilę
0
wie ktoś gdzie można w Internecie obejrzeć Mr. Robot 3 sezon bo już fili się zrobiło płatne, oczywiście poza Netflixem
0
Wychowankowie z ery Guardioli i wcześniej
0
Jeśli mam angielską wersje gry FIFA 18 na pc to da się jakoś zmienić język menu na polski ? Od razu mówię ze w menu początkowym co włącza się FIFA brakuje polskiego
0
To było w 2016 roku
12
Lol czemu Simeone ? Kolejny trener z naciskiem na grę obronną
9
A co jest złego z kopiowania. Wątpię by większość osób tutaj miało ochotę obserwować Twittera by szukać takich informacji
2
Kto pisze o transferze Kane ?
0
Fenomenalny bramkarz, szkoda mi tego, że tak mało gra. Fajnie w Liverpoolu byłoby go widzieć
6
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Myślicie, że laptop z procesorem nvidia geforce 940 MX, procesorem intel i5 i 8 GB RAM pociągnie takie gry jak FIFA 18 na wysokich wymaganiach ?
24
Zobaczymy jaki teraz będzie odzew w końcowych meczach, czy zmieni taktykę formacje i grę, jeśli nadal tak to będzie wyglądać to warto się zastanowić nad przyszłością
0
A to zwracam honor
0
Dzisiaj premiera xD 29 marca data dodania
1
Sam bym nie zauważył, gdyby nie flashscore hehe
14
Dostał kartkę po zdjęciu
2
Po takim meczu to ban nie zaszkodzi hehe
3
Na dobrą sprawę to jesteś zjebany
0
A ja to miałem przedziwny sen po tym meczu, Barca grała z kimś w La Liga, prawdopodobnie z Valencią bo był to mecz tuż po tym blamażu i wygrywała 1-0 potem straciła gola na 1-1 a następnie Pique z premedytacją strzelił 2 samobóje i zaczął prowokować kibiców tym, źe i tak wygramy ligę.
0
Trener mógłby jakieś wnioski wyciągnąć, trener z jajem.