Kubsoleon
Dołączył/a: maj 2017
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Łysy beton zapewne Pedriego na 10 ustawi. Branie Cucurelli zamiast Balde wyjdzie mu prędzej czy później bokiem. Brak Martineza choćby kosztem Viviana to też żart. Brak Martineza tłumaczę sobie tym, że już nie widzi go w kadrze ze względu na wiek, tylko dlaczego w takim razie jest Isco?
1
Chelsea chyba nie chce na długo zagościć w LM skoro o Fatim myślą.
0
@wielofish Jest aplikacja blokująca reklamy na Safari w telefonie?
0
@tgrzeb ale ja korzystam z Rambli głównie na iPhone na Safari.
1
@addept Byłem łaskawy, podczas pisania komentarza zaczęło wyskakiwać więcej.
12
Podczas czytania tak krótkiego artykułu wyskoczyło mi 5 reklam xd
0
@La Pulgaa Mbippi będzie w Los Angeles.
0
@ViscaelBarca2007 Ja bym powiedział, że sędzia ich wyrzucił.
5
Takiego sędziego trzeba przerzucić do Championsip. To jest skandal.
5
Nie można w taki sposób piłki bramkarzowi zabrać? Czy ten sędzia po prostu jest upośledzony, że gwiżdże wcześniej?
45
Dla mnie fakt, że to piwo Sikorskiego/Trzaska z Mentzenem jest tak hejtowane tylko pokazuje poziom odklejenia. Nikt normalny nie zobaczy tutaj problemu.
0
@Kapitan hawk Nadal za mało powodów.
0
@Kapitan hawk Wymień więcej powodów.
1
Co się stało w meczu Espanyolu, że pisze się o wałku?
0
Celta, Osasuna i Rayo kogo chcecie w LE a kogo w LKE?
0
@Lukiss Włączyłem z ciekawości. Spokojnie, nie mam zamiaru ;)
0
Piłka nożna kobiet jest aoglądalna.
2
Czyli Mbappe zgarnia Złotego Buta. Trzeba przyznać, że wynik 30 goli w pierwszym sezonie w La Liga to coś wielkiego. To tylko pokazuje jaka skala jakości to jest.
0
Gdyby do Barcy mógł trafić Cristian Romero to optowalibyście za tym? Czy mógłby być u nas starterem?
0
@APTAPT Antony jako rezerwowy by nawet się nie mógł rozegrać a tym bardziej gdy na jego pozycji gra Yamal.
2
@don'T.R.I.P.e Lewy doznał jednej kontuzji na kilka meczy i już to znak, że się sypie?
1
@blakkudium Trzeba o nim powiedzieć, że wie jak punktować. Dobry trener, ale w Barcy te frajerstwa w LM rzutują na niego.
0
@ACMaldini3 Już sprzedane, sorry. Tak, był na płytę.
1
@Rewolucja123 Ale średnia pensja 5 letnia a rosnąca to w perspektywie 5 letniej te same pieniądze.
0
@Rewolucja123 Wolisz by Yamal od razu dostał średnią pensję z tej rosnącej 5 letniej? To nie jest taki zły pomysł. Taka pensja też motywuje do każdego kolejnego roku gry w klubie bardziej. Mendes prawdopodobnie nie zgodziłby się na pensję najniższą z tej 5 letniej więc zapewne były negocjacje. My mówimy obecnie o graczu, który jest jednym z faworytów/faworytem do Złotej Piłki i bombą marketingową. Wielki piłkarz ma duże pieniądze.
2
@Szlag No to Rafał bez szans.
0
@mientusek1407 Nie no nie wierzę, że nie będzie Pedriego. To był przecież najlepszy piłkarz sezonu w La Liga.
0
Dziś debata w jakiej TV i w jakiej formie?
0
@Reviven U nas na szczęście pojawili się Casado i Bernal, których uważam za lepszych.
0
@Barcafan2020 Nie, dziękuję.