0

@Swistus172 On sobie może chcieć co najwyżej, ale po co ma znać datę chrztu Polski?

1

@lucca87 Mingueza co odwalił przy drugiej bramce to kryminał jakiego dawno nie widziałem u bocznego obrońcy.

3

@MsBarca Co zmienia w życiu człowieka znajomość roku, w którym był chrzest Polski?

0

@gaucho104 Pytanie czy Zieliński ma te cechy? Czy w ogóle ktokolwiek w naszej kadrze ma te cechy?

0

@Walpiano Mendes a co powiesz na Hakimiego? Z PSG jest wielu graczy, którzy będą wysoko. Hakimi powinien być w TOP 10, Vitinha zapewne również. Mendesowi nie wieszczę TOP 10 chociaż mógłby się tam znaleźć. Nie można też tylko patrzeć na zawodników z jednej drużyny.

2

@Walpiano Vitinha i Mendes nie mają żadnych szans.

0

@marcin62 Jeśli chodzi o aborcję to należy wrócić do tego co było przed 2020 rokiem. Nie rozumiem dlaczego mamy to tak zaostrzone.

1

@blakkudium Łysy uparty z tym Pedrim na 10.

1

@KierownikLucas Jeszcze 3 lata temu zrobiliśmy wielkie transfery i każdy okazał się strzałem w dziesiątkę.

0

@TheKlucha W złym miejscu nie jesteśmy, ale możemy być w jeszcze lepszym.

0

@sergio5 Mentalność Ronaldo jest imponująca.

2

Jakby Barca była w stanie przeprowadzać transfery jak Nico Williams bez problemów, bylibyśmy mocarni.

0

@MOLESTA Wielkie osiągnięcia, ale akurat najlepiej opłacanym piłkarzem na świecie jest Ronaldo i to z ogromną różnicą nad resztą.

1

@GTBTP Tacy ludzie to autokraci. Na szczęście jest coś takiego jak demokratyczne wybory.

0

@Michael24 To ciekawe bo rok temu byli wraz z Hiszpanami najlepiej grającą drużyną na Euro.

0

@DeXt3rVeB Wiadomo, że odstaje? W jaki sposób odstaje? Obrona topowa, pomoc topowa. Może z przodu nie mają takiego game changera jak Yamal, ale to jest jedyna różnica bo, na każdej innej pozycji mają topowych graczy niczym nie odstających od hiszpańskich a pewnie nawet i na niektórych pozycjach lepszych.

0

15 milionów co najmniej za Martina.

0

@Stinger_ Przez to, że powiększyli liczbę drużyn na Mundialu to tamte eliminacje są łatwe bo wchodzi aż 6 drużyn a 7 gra baraże. Pamiętam jak wchodziły 4 a 5 musiała grać w barażach. Wtedy naprawdę nie był to spacerek.

3

@Messibestplayerintheworld My nie zrobiliśmy jeszcze ani jednego.

1

@blakkudium Ostatni raz się nabieram na makaroniarzy.

0

@macio_944 Dawać ZP Dembele bo zagrał jedną fazę wyżej w LM xd Trochę to absurd, tym bardziej, że gra w La Liga a gra w Ligue 1 to dwie inne sprawy. Zaraz jeszcze Yamal dorzuci LN.

0

@JordiAlbion Wielu dziennikarzy uważa Yamala za lepszego od Dembele i mogą na niego zagłosować. Dembele nadal ma KMŚ do wygrania. Yamal może sięgnąć po LN.

5

Gratulacje, ale on powinien wygrać piłkarza sezonu w LM zamiast Dembele. W La Liga najlepszy był Pedri.

0

@bulo Kiedy tego nie było? Odkąd pamiętam zawsze był wielki szum wobec tej nagrody i zawsze ktoś był niezadowolony i kwestionował wybó tego czy tamtego.

2

@Encore Nie ma takich umiejętności jak Yamal.

1

@Coveta Cała drużyna nie przegrywała a nie tylko Wojtek. Szczęsny nie prezentował beznadziejnej formy, ale na pewno nie wystarczającej by przekonać na pierwszego bramkarza w takim klubie jak Barcelona.

0

@MesQueUnClub_87 a co z Ferminem chcesz zrobić?

0

@Safrani W Leicester grał 3 lata temu. Od 3 lat u Gasperiniego gra jako cofnięty napastnik. Nie twierdzę, że by sobie nie poradził na LS bo myślę, że mógłby też dać radę zwłaszcza w duecie z Balde.

0

Jak zagrał dziś Ter Stegen i Ronaldo?

0

@ACMaldini3 Do kogo bijesz?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?