Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pewnie, ze tak
5
Noo, ale za to z Jamesem sie nie popisal bardzo dziwne posuniecie z tym wypozyczeniem
0
Bardzo Cie lubie kurczak16 bardzo dobrze o tym wiesz jestes cool
0
W antyramie lepiej by ta koszulka wygladala mysle, za szklem.
0
Wątpię, ale to, ze wyladuje w Realu juz nie i tez mysle, ze za dwa lata go tam zobaczymy
0
No niestety to bardzo prawdopodobny scenariusz
1
Jak czyzby jak jest to juz potwierdzone? ;)
0
Kurczaczek
6
Jak zdradzil? Przeszedl do Realu? Nie, wiec nie ma mowy o zdradzie i skonczcie pieprzyc takie glupoty :)
2
Oczywiscie, jak sie wylogujesz. A masz w planach byc zbanowany na dniach? Dobra opcja
1
Tak muli na tej apce moblinej
1
Bylo, City wplacilo klauzule.
0
Sa traktowani 'lepiej' i dostaja czesto wolne co jest bardzo nie w porzadku. Sa rowni i rowniejsi.
1
Oczywiscie, ze prawda. Nie bedzie tak jak Cie naszlo
0
Jak prawie kazda kolejna. Ta byla zbyt delikatna jak na pile i gra aktorska to jakies nieporozumienie.
0
Przeciez jest na najpopularniejszej stronie z filmami online w Polsce czyli na zalukaj.tv. Jak szukasz?
0
Nie mam, nigdy sie tym nie interesowalem Ci powiem. A co to daje i ile trzeba bulic? Pozniej obadam
0
To, ze gra na SO nie znaczy, ze jest srodkowym obronca to raz, dwa zawsze gral na lewej obronie, trzy jest za niski na SO :)
0
Bardziej chodzilo mi, ze nie byl od zadan defensywnych, a nie o jego pozycje jak mial kilkanascie lat ; )
0
Bartosz bez okularow wow :D
0
Czego maja zazdroscic? Przestan robic jaja. Jakby go narysowal to co innego, a nie taka grafike na hura, ktora niczym sie nie wyroznia.
0
Tak to jednorazowa oplata, nie ma subskrypcji.
1
Dokladnie wszyscy tak sie czepiają tych zbyt ofensywnych skladow, a chyba zapomnieli, ze Xavi do defensywnych pomocnikow nie nalezal, a jakos problemu nie bylo.
0
Moim rowniez i mam nadzieje, ze tak bedzie
0
Przed poludniem z tego co pamietam
0
Przeciez to nie musi byc wina jedzenia. Jeden ma wrazliwy zoladek, drugi nie, tak samo jest z odpornoscia na choroby czy infekcje. Juz rozumiesz ; )?
0
Zapomnij niby czemu mielibysmy sie go pozbywac przy tak dobrej grze? Zasluzyl na wiecej niz jeden sezon
0
Powinni to zmienic w nastepnej fifie trzeba do nich drukowac :p
0
Tez tak czesto lapiecie kontuzje w ultimate team? Nawet przy dobrej kondycji, strasznie irytujace to jest. Ja gram tak, ze cztery mecze z once de gala, a dwa rezerwowymi.
P.S. Moj sklad http://www.futhead.com/18/squads/2751714/
Tylko, ze jeszcze Koscielny, Mane i Coutinho na zmiane z takich 'lepszych'.
0
Zdazylbys go znalezc 100 razy zanim Ci ktos wysle, ale ok. Ciezki wejsc na zalukaj? :)