0

Pewnie, ze tak

5

Noo, ale za to z Jamesem sie nie popisal bardzo dziwne posuniecie z tym wypozyczeniem

0

Bardzo Cie lubie kurczak16 bardzo dobrze o tym wiesz jestes cool

0

W antyramie lepiej by ta koszulka wygladala mysle, za szklem.

0

Wątpię, ale to, ze wyladuje w Realu juz nie i tez mysle, ze za dwa lata go tam zobaczymy

0

No niestety to bardzo prawdopodobny scenariusz

1

Jak czyzby jak jest to juz potwierdzone? ;)

0

Kurczaczek

6

Jak zdradzil? Przeszedl do Realu? Nie, wiec nie ma mowy o zdradzie i skonczcie pieprzyc takie glupoty :)

2

Oczywiscie, jak sie wylogujesz. A masz w planach byc zbanowany na dniach? Dobra opcja

1

Tak muli na tej apce moblinej

1

Bylo, City wplacilo klauzule.

0

Sa traktowani 'lepiej' i dostaja czesto wolne co jest bardzo nie w porzadku. Sa rowni i rowniejsi.

1

Oczywiscie, ze prawda. Nie bedzie tak jak Cie naszlo

0

Jak prawie kazda kolejna. Ta byla zbyt delikatna jak na pile i gra aktorska to jakies nieporozumienie.

0

Przeciez jest na najpopularniejszej stronie z filmami online w Polsce czyli na zalukaj.tv. Jak szukasz?

0

Nie mam, nigdy sie tym nie interesowalem Ci powiem. A co to daje i ile trzeba bulic? Pozniej obadam

0

To, ze gra na SO nie znaczy, ze jest srodkowym obronca to raz, dwa zawsze gral na lewej obronie, trzy jest za niski na SO :)

0

Bardziej chodzilo mi, ze nie byl od zadan defensywnych, a nie o jego pozycje jak mial kilkanascie lat ; )

0

Bartosz bez okularow wow :D

0

Czego maja zazdroscic? Przestan robic jaja. Jakby go narysowal to co innego, a nie taka grafike na hura, ktora niczym sie nie wyroznia.

0

Tak to jednorazowa oplata, nie ma subskrypcji.

1

Dokladnie wszyscy tak sie czepiają tych zbyt ofensywnych skladow, a chyba zapomnieli, ze Xavi do defensywnych pomocnikow nie nalezal, a jakos problemu nie bylo.

0

Moim rowniez i mam nadzieje, ze tak bedzie

0

Przed poludniem z tego co pamietam

0

Przeciez to nie musi byc wina jedzenia. Jeden ma wrazliwy zoladek, drugi nie, tak samo jest z odpornoscia na choroby czy infekcje. Juz rozumiesz ; )?

0

Zapomnij niby czemu mielibysmy sie go pozbywac przy tak dobrej grze? Zasluzyl na wiecej niz jeden sezon

0

Powinni to zmienic w nastepnej fifie trzeba do nich drukowac :p

0

Tez tak czesto lapiecie kontuzje w ultimate team? Nawet przy dobrej kondycji, strasznie irytujace to jest. Ja gram tak, ze cztery mecze z once de gala, a dwa rezerwowymi.
P.S. Moj sklad http://www.futhead.com/18/squads/2751714/
Tylko, ze jeszcze Koscielny, Mane i Coutinho na zmiane z takich 'lepszych'.

0

Zdazylbys go znalezc 100 razy zanim Ci ktos wysle, ale ok. Ciezki wejsc na zalukaj? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?