Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to w piatek na tvn...
0
To film fantastyczny, przygodowy to np Indiana Jones.
0
Przeciez tam jest cieplo, poza tym sa rozgrzani, wiec zaden problem.
0
Walking Dead juz dawno sie skonczylo, przestalem ogladac po 8 sezonie piach
2
No i to jest dobra wiadomosc, oby udalo sie go sprzedac. Powodzenia w innym klubie.
3
Roberto to nie jest ofensywny pomocnik
0
'Zdaniem Mundo Deportivo Barcelona nie chce sprawiać wrażenia, że kupuje drogo i sprzedaje tanio.'
Troche za pozno ;)
1
Jest
2
W koncu normalna klauzula :)
0
Jeszcze jeden stoper? Bez przesady. Dwoch zawodnikow na jedna pozycje tak powinno byc. Poza tym ewentualnie mozna sciagnac Marlona z wypozyczenia jakby faktycznie cos sie stalo.
1
Napoleon Bonaparte wielki czlowiek, wielki szacunek dla niego.
0
Oczywiscie, ktoz by inny :)
0
Oczywiscie, ze tak to bardziej SPO niz PP, dawniej glownie gral w srodku pola.
2
Od poczatku nie podobal mi sie wyjsciowy sklad na Espanyol, przegralismy przez to, ze Valverde troche ich zlal i wystawil taki, a nie inny sklad. Wiadomo, ze Espanyol gryzie murawe z nami, zwlaszcza u siebie. No, ale spokojnie w rewanzu ich rozjedziemy :)
2
'Real zawodzi w tym sezonie, więc należy się spodziewać, że latem w klubie dojdzie do sporych zmian. Tym bardziej, że ofensywa "Królewskich" znajduje się w rozsypce. Karim Benzema jest w fatalnej formie, Gareth Bale ciągle się leczy, a Cristiano Ronaldo - jeśli wierzyć mediom - zapowiedział odejście z klubu, bo obraził się na Florentino Pereza.'
Hahaha
9
Zaglosowalem na trzy
0
Tak tylko najwybitniejsi Gomesy, Deulofeu, Masipy, Hleby. Zdarzaja sie wyjatki.
0
Oczywiscie, ze wiem co oznacza, dorzucilem Ci je gratis.
0
Musieli sie oswoic z aparatem chyba ;D
0
No bo to jest ogolnie ciekawe, wiezy krwi, roznica pokolen, nawet inny wyglad ludzi. Np w latach 50-60 jak widze zdjecia modelek czy aktorow to wiem, ze to sa ludzi z tamtych lat i oczywiscie nie po czarnobialym zdjeciu czy ubiorze tylko wlasnie wyglad.
0
No i gdzie sie podzial slynny Mikas?
1
No i amen oby tak to wygladalo :)
2
Ty jestes jakis nienormalny czy jak? Po kilku meczach pisac, ze to niewypal? Jak zmieniasz zdanie co chwile to zaliczasz sie do grupy tzw choragiewek, wiec nie masz sie czym chwalic. Hipokryzja Sepleninho.
0
Dokładnie dlatego fotografia to piekna sprawa, przywoluje mase wspomnien. Nie jesteśmy w stanie wszystkiego zapamietac, a jak zobaczysz jakies stare foto z np jakichs wakacji to wszystko sobie przypominasz.
1
Coz moge napisac... Cienko to sobie wykombinowales. Przede wszystkim pomoc nawet w fifie by nie dala rady bo odbierac fajnie czasem odebrac pilke przeciwnikowi w srosku pola.
0
Bardzo prawdopodobne, Belg inteligencja nie grzeszy, aambicji to on wielkich raczej nie ma. Wazne, ze bedzie kasa i imprezki za które karac go nie beda. Chyba strzelil focha na Rome za tamten filmik z sylwestra co zostal ukarany.
0
Wow szybko sie budzisz ziomek :D
0
Nooo nie wiem, mnie by to nie zdziwilo jakby sam Neymar mocno naciskal na transfer itp. Na pewno jest cos na rzeczy z odejsciem Ronaldo, mysle, ze pojdzie do manu jako piate kolo u wozu. Wazne, ze manu sie to oplaci pod wzgledem finansowym z czasem.
0
Zgadzam sie, wydaje mi sie, ze duzo racji w tym co piszesz.
0
Kilka dni temu śniło mi sie, ze Dembele znowu dostal kontuzji i jak sie okazalo to byl sen proroczy. Mam obawy co do niego, niech lepiej nabiera masy i zgrywa sie powoli z ekipa. Od nastepnego sezonu mam nadzieje, ze bedzie juz zamiatal i utrze nosa co niektorym.