Kuczek
Dołączył/a: kwiecień 2016
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie, innym rasista rowniez :o
0
Przeciez gra na lewej teraz
0
Jakubek i tak napisze, ze Suarez sie konczy. Wiem, ze to nie ten Luis co w Liverpoolu jesli chodzi o drybling czy zwrotnosc, ale prosze Cie... spójrz na statystyki chłopie, tyle mi wystarczy :).
2
Szkoda, że tylko Messi wykonuje rzuty wolne bo Suarez i Coutinho również potrafią bardzo dobrze je wykonywać. Suarez w FCB ma nawet skuteczność 100% 1/1 ; ).
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No niestety prawda...
1
Moze w koncu Coutinho zmieni ten glupi zwyczaj bo to naprawde jest irytujace
0
Ale strzela bramki, asystuje i pomaga zespolowi, a z tego jest rozliczany, co tu wymieniac? Wstyd, zapadnij się pod ziemie i nie wychodz do konca sezonu.
0
Tez rzygam ta formacja, jest nudna do bolu i w tym meczu niezbyt skuteczna. Zreszta nie tylko w tym.
0
Ta konczy wlasnie udowadnial to w paru ostatnich meczach bijac rekordy, wyjdz
0
No właśnie macie te swoje 4-4-2 obroncy tej formacji, Suarez nie jest skrzydlowym. A przepraszam 1-4-4-2 jak to pan Jajemiasz czy tam Jeniemasz pisal, bo bedzie zaraz baaaaardzo wyzywal.
4
Ma specjalny plan treningowy jak Gareth Bale, zeby byl w pelni formy na najwazniejsza czesc sezonu.
1
Nie to nie to samo masz nie po kolei
0
Hahaha dobrze wybacz
0
No wiadomo, ze nie na prawym skrzydle, ale liczylem, ze go zobacze na lewym chociaz.
11
Mam juz dosc tego 4-4-2. Ja chce 4-3-3 i Coutinho na LS jak juz Iniesta gra. Tak, bo ja tak chce.
2
Nie mam pojecia co tam robi Vidal kosztem Coutinho
0
Zadalem proste pytanie :)
0
Super! A co w tym jakze waznym wydarzeniu takiego wspanialego, ze postanowiles sie tym podzielic? :D
0
Piona :)!
0
Espanyol, Arsenal, Legia, PSG
0
Zawsze :D
0
Przecietnie? Haha zenada w du sie poprzewracalo :)
2
Ładna jesteś? To daj mi buzi chociaż za polecenie :D
0
Oczywiscie, ze Kris i legendarny (E)kwador. Prawdziwa elektronika trance i house, a nie te zenujace pompki od Taito itp :). P.S. Wiadomo jest jeszcze techno, ale Krzychu tego nie gral.
4
Oczywiscie, ze Turan jest lepszy wystarczy spojrzeć na jego staty w FCB i zaprezentowanie sie w nowej druzynie w Turcji. Z Deulofeu to polecial.
0
Dokladnie, 4-3-3 z Cou na LS
3
Mi najbardziej pasuje sklad wg sportu
1
Mysle, ze te 68 wystepow wystarczy, zeby jasno stwierdzić, ze dostal bardzo duzo czasu i nie jest to pilkarz na miare Barcelony.
23
No nie do konca dales dobry przyklad z Iniesta. To nie jest az tak ofensywny pomocnik. Bardziej pasuje tu Coutinho albo James.