0

Nie, innym rasista rowniez :o

0

Przeciez gra na lewej teraz

0

Jakubek i tak napisze, ze Suarez sie konczy. Wiem, ze to nie ten Luis co w Liverpoolu jesli chodzi o drybling czy zwrotnosc, ale prosze Cie... spójrz na statystyki chłopie, tyle mi wystarczy :).

2

Szkoda, że tylko Messi wykonuje rzuty wolne bo Suarez i Coutinho również potrafią bardzo dobrze je wykonywać. Suarez w FCB ma nawet skuteczność 100% 1/1 ; ).

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No niestety prawda...

1

Moze w koncu Coutinho zmieni ten glupi zwyczaj bo to naprawde jest irytujace

0

Ale strzela bramki, asystuje i pomaga zespolowi, a z tego jest rozliczany, co tu wymieniac? Wstyd, zapadnij się pod ziemie i nie wychodz do konca sezonu.

0

Tez rzygam ta formacja, jest nudna do bolu i w tym meczu niezbyt skuteczna. Zreszta nie tylko w tym.

0

Ta konczy wlasnie udowadnial to w paru ostatnich meczach bijac rekordy, wyjdz

0

No właśnie macie te swoje 4-4-2 obroncy tej formacji, Suarez nie jest skrzydlowym. A przepraszam 1-4-4-2 jak to pan Jajemiasz czy tam Jeniemasz pisal, bo bedzie zaraz baaaaardzo wyzywal.

4

Ma specjalny plan treningowy jak Gareth Bale, zeby byl w pelni formy na najwazniejsza czesc sezonu.

1

Nie to nie to samo masz nie po kolei

0

Hahaha dobrze wybacz

0

No wiadomo, ze nie na prawym skrzydle, ale liczylem, ze go zobacze na lewym chociaz.

11

Mam juz dosc tego 4-4-2. Ja chce 4-3-3 i Coutinho na LS jak juz Iniesta gra. Tak, bo ja tak chce.

2

Nie mam pojecia co tam robi Vidal kosztem Coutinho

0

Zadalem proste pytanie :)

0

Super! A co w tym jakze waznym wydarzeniu takiego wspanialego, ze postanowiles sie tym podzielic? :D

0

Piona :)!

0

Espanyol, Arsenal, Legia, PSG

0

Zawsze :D

0

Przecietnie? Haha zenada w du sie poprzewracalo :)

2

Ładna jesteś? To daj mi buzi chociaż za polecenie :D

0

Oczywiscie, ze Kris i legendarny (E)kwador. Prawdziwa elektronika trance i house, a nie te zenujace pompki od Taito itp :). P.S. Wiadomo jest jeszcze techno, ale Krzychu tego nie gral.

4

Oczywiscie, ze Turan jest lepszy wystarczy spojrzeć na jego staty w FCB i zaprezentowanie sie w nowej druzynie w Turcji. Z Deulofeu to polecial.

0

Dokladnie, 4-3-3 z Cou na LS

3

Mi najbardziej pasuje sklad wg sportu

1

Mysle, ze te 68 wystepow wystarczy, zeby jasno stwierdzić, ze dostal bardzo duzo czasu i nie jest to pilkarz na miare Barcelony.

23

No nie do konca dales dobry przyklad z Iniesta. To nie jest az tak ofensywny pomocnik. Bardziej pasuje tu Coutinho albo James.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?