0

Tak ogladalem 5/10

0

Co to za opcja z tym kredytem? Jakies info i kod albo link?

0

Wolalbym Semedo oczywiscie, ale wieksza rownowage na ta chwile chyba daje Roberto chociaz chcialbym go w końcu widziec w pomocy na dluzej

0

Hahaha patrzcie kompletnie wylecialo mi z glowy sory :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Idz lepiej do sklepu zapytaj bo moze byc trafiony. Mam JBL GO i nie mialem zadnych problemow.

4

No to podczas meczu czy przed :x?

0

Moze nawet lepiej niech sobie odsapnie troche, bo gra w kazdym meczu. Ma go kto zastapic na chwile.

0

Czy ja wiem, nie przesadzalbym mamy juz luty praktycznie, a jest 'krótki' : )

0

A kto powiedzial ze tego nie akceptuja? Przeciez to oczywiste

1

Przeciez to jest stary wywiad

0

Widzs, ze jeszcze nikt Ci nie udzielil prawidlowej odpowiedzi takze strona meczosy.pl

0

Co tam słychać u Munira, jak sobie radzi? Orientujecie sie?

0

No dokladnie i licze na ta pierwsza mozliwosc ;)

0

No naprawde jaki to dziwny zbieg okolicznosci, ze kibice Barcelony nie moga doczekac sie kolejnego meczu, powaznie?

0

Najbardziej podoba mi sie sklad Asa i taki bym chcial zobaczyc. Paulinho, Coutinho i Mina w drugiej polowie :)

0

Chyba sobie jaja robisz. Kto by nie mial wczesniej tego numeru to i tak taka 6 zawsze bedzie bardziej... klasowa. Tak bylo jest i bedzie z 10, 8 itd

0

1687 wątpię

1

A co skandowali? Jakos nic nie słyszałem

1

Mam taka nadzieje ; )

0

Wejdzie :D!

1

Bez przesady, strzelal lepsze dla mnie to juz standard w jego wykonaniu :)

0

Veratti pali? Skubaniec

2

No i czar prysl. Szkoda Vermy

1

A tam cicho :D

0

Deulofeu powolywac kosztem Miny? Aha

2

Napisali to tylko dlatego, zeby Atletico znowu nie poskarzylo sie FIFA. Griezmann przyjdzie w lato.

0

Marzenie ściętej głowy :/

1

Fantastyczno-przygodowy niech bedzie ;d

0

Wbrew pozorom tak, jest to wazne. Zwlaszcza jesli chodzi o sprzedaż koszulek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?