L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
9
@Mixtape a bedzie pewnie 0:0 jak zawsze w tych HYTACH
33
@malysz9494 jak taki slaby to nawet nie sprawdzam
0
@Comentateiro he
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@mientusek1407 przybili gwozdziami
1
@MesQueUnClub96 a jakie ci sie podobają?
1
@Jakchcesz w rezerwach beda grac
3
ponoc szef Koeman ma jeszcze dzisiaj zabrać Messiemu zone i dzieci, a ona sama poda go o alimenty. cala operacja ma pokazac Messiemu, ze to nie o rządzi w Barcelonie.
1
@masq naszprycowani sie znajda jedynie
1
nawet podczas meczu wywiad daje kozak. rivaldini kocham cie
0
@tristan87 ja 5:5, tez po nudnym
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@justfootball i twoje hiszpanki musialyby zaczekac
1
@masq boli wielki mati
9
@BarcaInfo no bedzie chlopak czarowal w tym albacete
0
@DawidekFCB nie plakuniaj dawidku
0
@MesQueUnClub_87 juz myslalem, ze porzadki w szafie robisz
8
@Mareeek2050 emocje jak na grzybobraniu
8
@FCBKasza hehe to teraz ksiazki kup jak juz po
6
@FCBKasza co za leb
1
@foczkyyyhg spokojnie. powtorz
3
@ptrx taki tam nounejm gamrot, najlepszy zawodnik federacji
0
@Jaca27 pudzian dzis lapie i rzuca
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kusco15 ze tak powiem, chu*owe zainteresowania
3
@FCBKasza a embape na boku obrony
1
ciekawe jak duzy byl ten burger, czekam na ciag dalszy historii
16
@BarcaInfo ciekawe ile zonglerek zrobi
19
@Gaucho no inter ucieszylby sie z griezmanna
0
komał, komał, komał