L3OM3SSI
Dołączył/a: sierpień 2014
Kokstad, Mokopane, najcześciej Durban, najeżdżam też Bielany i Wolę
7 obserwujących
0 obserwowanych
56
daj ci ją poderwe za ciebie
0
ryby nie sa niczemu winne wiec je zostaw bo juz sie nie wywiniesz
2
moj kot tak otwiera szczene jak ziewa ze dziwie sie czemu on nie ma zdretwialej. kiedys mu psikne octem do pyska to sie moze oduczy bo boje sie o jego zdrowie gdyz go kocham
31
skorzystalem. mam udar. leze w szpitalu.
11
wierze ze ci sie uda.
edit. 'leniuchowo' ziomek. pamietam jak walilem do tej bajki
1
no spoko nawet, na profke niech se da
16
taki dobry ze az tutaj czuje mmm
13
jest u Malcoma
11
ja nie ogladam ekstraklasy odkad sie urodzilem
6
ja bym bral dwie
34
u mnie meksyk bo zadyme mam ostrom na chacie
0
co ci telewizor zrobil zostaw go
0
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
taki mlody juz posiwiał
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
no to co wtedy bo dalej nwm
10
to 6 sezon prison breaka
0
mogl dac awans a nie teraz pociesza
46
kurw wreszcie lysego nie bedzie a giorgio armani to dobra marka wiec sobie na pewno poradzi
18
ochuj
22
przebiegniete km
14
Argentyna ci dziekuje ze moze wyjsc chociaz z drugiego miejsca
0
to by byla najgorsza opcja americano italiano
0
wtf Ronaldo za co? za te dwa zagrania hatriki? bez sensu
0
takiego grata tez bym sprzatnal z polki
0
nasi wgl flow nie mają
0
nie przejmuj sie mały
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
masz szczescie Naczos, bo za tego karnego bylem smutny