56

daj ci ją poderwe za ciebie

0

ryby nie sa niczemu winne wiec je zostaw bo juz sie nie wywiniesz

2

moj kot tak otwiera szczene jak ziewa ze dziwie sie czemu on nie ma zdretwialej. kiedys mu psikne octem do pyska to sie moze oduczy bo boje sie o jego zdrowie gdyz go kocham

31

skorzystalem. mam udar. leze w szpitalu.

11

wierze ze ci sie uda.
edit. 'leniuchowo' ziomek. pamietam jak walilem do tej bajki

1

no spoko nawet, na profke niech se da

16

taki dobry ze az tutaj czuje mmm

13

jest u Malcoma

11

ja nie ogladam ekstraklasy odkad sie urodzilem

6

ja bym bral dwie

34

u mnie meksyk bo zadyme mam ostrom na chacie

0

co ci telewizor zrobil zostaw go

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

taki mlody juz posiwiał

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

no to co wtedy bo dalej nwm

10

to 6 sezon prison breaka

0

mogl dac awans a nie teraz pociesza

46

kurw wreszcie lysego nie bedzie a giorgio armani to dobra marka wiec sobie na pewno poradzi

18

ochuj

22

przebiegniete km

14

Argentyna ci dziekuje ze moze wyjsc chociaz z drugiego miejsca

0

to by byla najgorsza opcja americano italiano

0

wtf Ronaldo za co? za te dwa zagrania hatriki? bez sensu

0

takiego grata tez bym sprzatnal z polki

0

nasi wgl flow nie mają

0

nie przejmuj sie mały

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

masz szczescie Naczos, bo za tego karnego bylem smutny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?