1

Komentarz usunięty przez użytkownika

31

bo Ronaldo nie bedzie najlepszy nawet jak wygra mś

16

a dziwilem sie czemu sie nie kloci ze nie uznali bramy

13

a nie na serio?

0

tiesto by puscili to nie bo po co

0

no co ty nie ma takich wgl

38

maltanczyk mu sika do lozka, czyli mieszka na Malcie

2

pewnie najwiekszy talent

1

tylko szkoda ze nie gramy z zadna druzyna z Europy

0

niech sie kazdy zlozy na telebim na prezent i meczyk ogladacie. nie dziękuj za pomysl

0

9 czerwca oglosi kiedy oglosi decyzje

0

on studentem

0

wole nie, ale dzieki

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

tzw. korwin

3

czekalem na darude sandstorm

23

dali te same kolory co w 14/15 zeby tryplet powtorzyc. mają łeb

2

okurwikson moje oczy

0

pershing nie zyje

0

nawet moja babcia docenia Messiego, chociaz go nie zna

9

mają "a" w nazwie ale proste

19

probowalem podniesc 120 ale zanim podnioslem to mi gowno bokiem wylecialo z napięcia

8

takie ladne boisko ktos poplamił

24

myslalem, że sie witasz

7

dobra ide płakać nad grą

3

mnie też śmieszą klapki na oczach

0

ale ja nie o tym, doszły mnie słuchy ze cos im sie stalo ale to falszywe informacje

0

co im sie stalo?

5

cusz za spokuj i opanowanie ramosa

0

a Janowicz ktory w cs'a?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?