3

wywiad simełone po meczu: na wstepie chcialem zaznaczyc, ze ja jestem wku*wiony, wszyscy sa wku*wieni i generalnie jest jedno wielkie wku*wienie. niestety pomyliłem się w obliczeniach ustalajac na dzisiejszy mecz arcypotezna taktyke. sklad byl ustalony juz tydzien przed spotkaniem. mowilem chlopakom, aby zapuszczali paznokcie, wtedy bedziemy zajmowac wiecej przestrzeni i nasza arcypotezna taktyka sie sprawdzi. przed meczem sprawdzilem kazdego paznokcia i kilku jełopów chyba ma zespol niedoslyszacych uszu lub chcą zakonczyc kariere zanim ją na dobre rozpoczeli, bo urządzili sobie wczoraj wyjscie do pedigrikiurzystki. wyobraz sobie, ze paznokcie obciete co do milimetra i pomalowane na kazdy kolor teczy, z jakimis szlaczkami jakich w przedszkolu nawet nie widziałem. osłupiałem, ale wystawilem ich, bo pomyslalem, ze raz sie zyje co nie. i te 'raz sie zyje' mnie na dno poprowadzi kiedys. oczywiscie nie bede sypał nazwiskami, bo w Polsce jest rodo i to tez nie o to chodzi, ale w szatni za ten kazdy milimetr w ktory lejpcyś nam poslal pilke dostana po lbie, a te piekne paznokcie im powykrecam. trzeba troche pokazac ojcowskiej reki. tatuś simełone sie zabawi hehe. dziekuje za uwage.

0

@Janiama informuj tam

2

@BarcaInfo ja tam chcialbym byc na miejscu bartomeu. robic taka gowniana robote i byc dalej na stanowisku. elegancko

1

@tadzik447 w lumpeksie nie ma rzeczy firmy lumpeks

2

@emeu a to w pracy nie mozna wstac i sie zesrac?

1

@Konradomoreno myslalem, ze po ziemi leciala

5

@Mario96w w porno nie zawsze sie caluja

0

tylko pis i tylko duda

1

nie no musi byc fajny skoro az kilka filmow obejrzales

1

@ArterkHD gruby skurw*el

5

@Kengo szpila zaczal pierwszy spiewac 100%

0

@Drzakubs biedak:(( nic ci nie jest?

8

Komentarz usunięty

2

@adekwatna guci fendi prada

1

@czosnekfcb zepsute lozko

5

@kulek22 wywiad dawal?

12

@kamyk_23 dlatego lepiej zyc na jamajce, tak jak ja

3

@kamson24 przy 0:0

5

a kusilo zeby stawic 8,5 gola z tym bayernem

0

@AdrianGajewski2005 polac ci maslaneczką?

35

witajcie jest tutaj ktos z wawy targowka i ma pozyczyc frytkownice lub odkurzacz?

0

co ty

0

to z dedykacja dla jakiegos zeglarza tej strony? mamy drame? halo

3

Komentarz usunięty

2

po grze o tron mam mysl. w tym odcinku bardzo podobala mi sie ta scena, jedna z najlepszych w serialu



66

dzisiaj egzotycznie. zupka chinska

2

mowisz, ze ktos kazal ci ogladac?

0

zaloze sie, ze scofield maczal w tym paluchy

16

na pewno takiego momętu nie bylo

0

ruska najmocniejsza od dawna wiadome

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?