1

@MadafakinGuy Ja rzuciłem 1 stycznia :)

1

@Chimera Na przyszłość będziesz wiedział, lepiej stracić 8 zł, a dać sobie szansę na 300 :) jak widać czasami można i w takich przypadkach strzelić.

0

@Chimera Gratuluję xD

0

@Chimera Ile wyplaciles?

1

@gumaz Ostatnie 3 dni mogłeś przekonać się na własnej skórze. Brud, smród i ubóstwo.

0

Został ostatni mecz Kotletico X2 na podbitke, co może pójść nie tak? Za 10 zł 180 do wyjecia.

0

Trzeba go spytać o Real

0

@Deviler Why not both

1

@Azi A co mamy pisać, ze dobrze grają?

2

@Messiah10 Opóźnienie może ulec zmianie.

0

@Chucky Dobrze, że są inne możliwości.

1

@July_6_BcN Lahti/Oslo ostatnia szansa. Ale przy obecnej formie to chyba łatwiej byłoby piątkę w totolotka trafić.

1

@Kgorecki2500 No pewnie, a rowerek gdzie trzymasz? Bo ja nawet kiedyś myślałem pojeździć, ale nie mam gdzie trzymać roweru :(

0

@AmigoBlancos No to już chyba bliżej 40 :-) Może z kryzysem wieku średniego zmienisz barwy klubowe, kto wie :)

1

@Kgorecki2500 Bo tam chyba wskazujesz jak się rejestrujesz ile mniej więcej będziesz jeździł to może liczyli, że będziesz przy -20 jeździł xD

1

@Kgorecki2500 Dlaczego Ci wypowiedzieli?

0

@AmigoBlancos Ile masz lat?

0

@July_6_BcN Gosia Gosia Gosia :D

0

@July_6_BcN DSQ czy bula? Akurat w kibelku byłem ♥️

0

@tadzik447 Dobrze życzę, ale Pan Domen leci po kolejne zwycięstwo w PŚ.

0

@klopx C+ online

0

@tadzik447 Twoje niedoczekanie

1

@Bolton Ja Ci wybaczam.

0

@FcPortoFan1999 Ulalalala... Będzie pite?

0

@July_6_BcN Dlaczego nam to robisz?

0

@Kubajnos345 Na pewno na lotach by poszalał xD

1

@July_6_BcN Witamy z powrotem :) skoczki odpalone?

5

Dobrze, USraelskie rakiety mordują bardziej humanitarnie niż rosyjskie.

1

Tak pod tą sobotę.

2

@JimMorrisonFCB Daj spokój przecież mamy "autobahna" do finału :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?