LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MadafakinGuy Ja rzuciłem 1 stycznia :)
1
@Chimera Na przyszłość będziesz wiedział, lepiej stracić 8 zł, a dać sobie szansę na 300 :) jak widać czasami można i w takich przypadkach strzelić.
0
@Chimera Gratuluję xD
0
@Chimera Ile wyplaciles?
1
@gumaz Ostatnie 3 dni mogłeś przekonać się na własnej skórze. Brud, smród i ubóstwo.
0
Został ostatni mecz Kotletico X2 na podbitke, co może pójść nie tak? Za 10 zł 180 do wyjecia.
0
Trzeba go spytać o Real
0
@Deviler Why not both
1
@Azi A co mamy pisać, ze dobrze grają?
2
@Messiah10 Opóźnienie może ulec zmianie.
0
@Chucky Dobrze, że są inne możliwości.
1
@July_6_BcN Lahti/Oslo ostatnia szansa. Ale przy obecnej formie to chyba łatwiej byłoby piątkę w totolotka trafić.
1
@Kgorecki2500 No pewnie, a rowerek gdzie trzymasz? Bo ja nawet kiedyś myślałem pojeździć, ale nie mam gdzie trzymać roweru :(
0
@AmigoBlancos No to już chyba bliżej 40 :-) Może z kryzysem wieku średniego zmienisz barwy klubowe, kto wie :)
1
@Kgorecki2500 Bo tam chyba wskazujesz jak się rejestrujesz ile mniej więcej będziesz jeździł to może liczyli, że będziesz przy -20 jeździł xD
1
@Kgorecki2500 Dlaczego Ci wypowiedzieli?
0
@AmigoBlancos Ile masz lat?
0
@July_6_BcN Gosia Gosia Gosia :D
0
@July_6_BcN DSQ czy bula? Akurat w kibelku byłem ♥️
0
@tadzik447 Dobrze życzę, ale Pan Domen leci po kolejne zwycięstwo w PŚ.
0
@klopx C+ online
0
@tadzik447 Twoje niedoczekanie
1
@Bolton Ja Ci wybaczam.
0
@FcPortoFan1999 Ulalalala... Będzie pite?
0
@July_6_BcN Dlaczego nam to robisz?
0
@Kubajnos345 Na pewno na lotach by poszalał xD
1
@July_6_BcN Witamy z powrotem :) skoczki odpalone?
5
Dobrze, USraelskie rakiety mordują bardziej humanitarnie niż rosyjskie.
1
Tak pod tą sobotę.
2
@JimMorrisonFCB Daj spokój przecież mamy "autobahna" do finału :)