LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 A bo u Was we Wrocławiu to taniej?
2
@Frimpong No pewnie. Wtedy jeszcze gram za te 25k, że Real wygra LM i LL i mam 200k.
0
@Frimpong Nie ( 15 znaków)
9
@MessiForeverTheBest
3
JE Viktor Orban.
3
@Lionel_Messi10 Vamos Argentina!
4
@gumaz Głupi to ma zawsze szczęście
1
@gumaz Nie zawracaj mi gitary zajęty jestem
13
@blakkudium spokojnie mogłeś oszczędzić telewizor, odpadną przecież w 1/8.
4
Prawda czy nieprawda?
1
@macio_944 Zdrówko!
29
Dobranoc kochani
https://x.com/i/status/2026785678021767280
1
@Herato Przecież on 35 karnych jeszcze strzeli w karierze xD
7
U mnie też dzisiaj rosołek wlatuje ♥️
0
@Karol145 Ja nic nie mam, po prostu sobie śmieszkuje.
1
@Adran360 World cup?
4
Suuuuuuuuu.....
0
@Bzyczekk Albo w ryja
2
@LeszekFCB A przypomnę sobie ten klasyk dzięki mordzia
1
Vinicius, vinicius, vinicius, VINICIUS, VINICIUS, DWA DO JEDNEGO, Vinicius Żunior, tańcz chłopaku, ta samba Ci się należy!
2
@BorzyKrzys nic straconego
17
@Luciano99 Mądrego to miło poczytać.
0
@ArcziArtt Imo od 21 do 37 % szans
1
@FCBMati10 Ale jednego starego dziadka już w czerwcu nie będzie
7
Na 9 do nas jak znalazł.
1
@clyde @Luciano99 Odrobimy przyjaciele spokojnie, teraz stawiać na Hetahetafe (ja p*****e co za nazwa) i będziemy na plus
2
@Bernard777 Pij, co ma się zmarnować
0
Czyli co Galatasraj już nie przegrywy
0
@Messiah10 Tak (15 znaków)
1
@macio_944 Dokładnie. Mam nadzieję, że pakt z diabłem w tym sezonie nie zadziała :)