0

@Kgorecki2500 A bo u Was we Wrocławiu to taniej?

2

@Frimpong No pewnie. Wtedy jeszcze gram za te 25k, że Real wygra LM i LL i mam 200k.

0

@Frimpong Nie ( 15 znaków)

9

@MessiForeverTheBest

oj tak

3

JE Viktor Orban.

3

@Lionel_Messi10 Vamos Argentina!

4

@gumaz Głupi to ma zawsze szczęście

1

@gumaz Nie zawracaj mi gitary zajęty jestem

13

@blakkudium spokojnie mogłeś oszczędzić telewizor, odpadną przecież w 1/8.

4

Prawda czy nieprawda?

1

@macio_944 Zdrówko!

29

1

@Herato Przecież on 35 karnych jeszcze strzeli w karierze xD

7

U mnie też dzisiaj rosołek wlatuje ♥️

0

@Karol145 Ja nic nie mam, po prostu sobie śmieszkuje.

1

@Adran360 World cup?

4

Suuuuuuuuu.....

0

@Bzyczekk Albo w ryja


2

@LeszekFCB A przypomnę sobie ten klasyk dzięki mordzia

1

Vinicius, vinicius, vinicius, VINICIUS, VINICIUS, DWA DO JEDNEGO, Vinicius Żunior, tańcz chłopaku, ta samba Ci się należy!

2

@BorzyKrzys nic straconego

17

@Luciano99 Mądrego to miło poczytać.

0

@ArcziArtt Imo od 21 do 37 % szans

1

@FCBMati10 Ale jednego starego dziadka już w czerwcu nie będzie

7

Na 9 do nas jak znalazł.

1

@clyde @Luciano99 Odrobimy przyjaciele spokojnie, teraz stawiać na Hetahetafe (ja p*****e co za nazwa) i będziemy na plus

2

@Bernard777 Pij, co ma się zmarnować

0

Czyli co Galatasraj już nie przegrywy

0

@Messiah10 Tak (15 znaków)

1

@macio_944 Dokładnie. Mam nadzieję, że pakt z diabłem w tym sezonie nie zadziała :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?