1

@Ojciec5tkidzieci Już dwójki na listach KO ma zapewnione :)

0

@Ojciec5tkidzieci A to to ugrupowanie co istnieje od dwóch dni, tak?

0

@macio_944 No wiesz, te obietnice były nie do spełnienia. To było typowe lanie wody przed wyborami. Zwykłe oszustwo.

4

A pamiętacie jak na Jagodnie stali w kolejce do późnych godzin nocnych, żeby zagłosować na K15X/K13G? Ciekawe czy drugi raz by stanęli w tej kolejce xD

1

@FcPortoFan1999 Kibic neutralny czy nie będziesz oglądał? A Ty jutro rano nie wstajesz swoją drogą?

3

@FcPortoFan1999 Myślę, że ambasada będzie za Leo, a reszta za Hiszpanią.

0

@Chimera No to odpowiadając na Twoje pytanie, jeślibyś czytał stronę w 2023, 2024 i 2025 (nie posiadając konta oczywiście) to wiedziałbyś o czym pisze. Dobranoc, przyjacielu.

3

@FcPortoFan1999 Jakie złamane, my tam z @Lionel_Messi10 nie mamy żadnych rozdartych serc.

3

@Lionel_Messi10 Musi być kolejny puchar dla Leo! :)

0

@Chimera A Ty co, wcześniej Rambli nie czytałeś i tak z marszu wszedłeś?

1

@BojanKriKicz Skąd Ty wiesz co ja myślę.

0

@BojanKriKicz A Ty czytałeś wcześniej czy tak z marszu wszedłeś i się udzielasz?

0

@Chimera Do czytania La Rambli konto potrzebne nie jest :)

1

@July_6_BcN Mi tam bez różnicy, jestem biseksualny :)

6

@BojanKriKicz O dymach to Ty się lepiej nie wypowiadaj :D

0

@July_6_BcN Żadna, przyjacielu, żadna.

0

@FCB_dimiC Dalej chce wierzyć, że to @julka

0

@kocuur Patrz to tak jak u mnie.

0

@FCB_dimiC https://zapodaj.net/plik-8g7Nvh5DgA Proszę, ciężkie miałem początki. Nawet nie wiedziałem, że @July_6_BcN to dziewczyna.

0

@FCB_dimiC Ty ty nie bądź taki do przodu, nie o mnie tu mowa xD

2

@July_6_BcN Szach mat. Pewnie przegląda stronę od 10 lat jak każdy... Ech...

1

@July_6_BcN nogi dusza oraz biust wszystko super na sześć plus :)

0

@July_6_BcN Ty jesteś dla mnie jak sen...

0

@July_6_BcN Jak tam ranczo wlatuje dalej?

0

@macio_944 A powinniśmy przyjmować również imigrantów z krajów muzułmańskich, takich jak Syria, Pakistan, Bangladesz?

2

@July_6_BcN Cytując klasyka: "Nie wiem o czym piszesz."

1

@July_6_BcN Nigdy nie jest za późno żeby nadrobić.

0

@macio_944 Ok. To jaka liczba imigrantów w Polsce jest Twoją wymarzoną? Jaki procent polskiej populacji powinni stanowić obcokrajowcy?

2

@xvcWinterSoldier W tych bucikach z odkrytymi paluszkami też top.

0

@macio_944 Z tym wymieraniem to też bym był taki ostrożny. Biorąc pod uwagę jak szybko rozwija się AI można się zastanawiać czy za lat kilka, osoba z wykształceniem wyższym, która obecnie całkiem nieźle zarabia nie będzie chciała podjąć pracy na produkcji, na stanowisku, które może być zajęte przez jakiegoś Kolumbijczyka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?