LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i po co oni to CPK budują tfu Port Polska jak mamy lotnisko w Berlinie? :)
6
Teraz już na pewno.
0
Witam serdecznie i życzę smacznej kawusi.
0
America first, Israel firster.
1
@Lionel_Messi10 Miejmy nadzieję 49 trofeum dla Leo, a 50 już latem :)
0
@kibic1899 No wiadomo, mówiąc szczerze nawet nie wiedziałem, że są takie wyjazdy organizowane więc zdziwiłem się trochę tym pytaniem. Czyli generalnie podpisuje się pod tym co napisałeś, ale dodam tylko dla kolegi, że jeśli nigdy nie był w Barcelonie na meczu, to spokojnie jest to do ogarnięcia samemu.
1
@LeszekFCB Ja to samo, już w łóżeczku za 10 min kładę się spać :) ale wleci 10 godzin snu... :D
2
@Trexas Najlepiej to chyba samemu zorganizować, bilety oficjalna strona, noclegi booking i bilety na samolot we własnym zakresie. Jesteś niezależny od nikogo wtedy.
0
@MatBac1991 Znam ten ból, też kiedyś robiłem na nocki.
1
@Popitek12 Miłego dnia!
1
@LeszekFCB U mnie już dawno 4 UŻ nie ma to teraz trzeba cierpieć xD
0
@FcPortoFan1999 A co takiego fajnego masz w pracy kolego? ;D
1
@LeszekFCB No ja dzisiaj też z 2h snu... :/
1
Witam serdecznie. Pomimo, że to poniedziałek niech Was zmotywuje fakt, że już niebawem przerwa świąteczna. Życzę Wam udanego dnia.
5
@nowy2016 Nie no bez przesady.
0
O której jutro pobudka?
0
Meczycho w Warszawie co nie @FcPortoFan1999
0
Po co oni ciągle się spotykają w sprawie zakończenia tej wojny w Ukrainie jak i tak wiadomo, że potrwa ona jeszcze bardzo długo...
1
@Roobo Nie chciałbym zaorania Realu Madryt, co bym robił w tym momencie zamiast czekać na ich porażkę?
1
@VinDiesel No chyba pozostanę na relacji z La Bambą żeby później do siebie pretensji nie mieć...
0
Włączyłbym, ale boje się co się stanie 30 sekund po tej czynności...
0
@barcafan1789 Sporo latałem samolotami i generalnie mam jeden wniosek. Czym bliżej danego wylotu tym wyższa cena, ale fakt zdarzało się że kupiłem bilety np. po 600 wchodzę w dzień wylotu i są po 400. Ale myślę, że 500 w obie strony bez bagażu to dobra cena, szczególnie jeśli ląduje na El-Prat, bo jak na Gironie no to jeszcze koszty dojazdu trzeba doliczyć. Bardziej skupiłbym sie na zarezerwowaniu hotelu jeśli planujesz noc - ja sobie stwierdziłem, że znajdę coś na miejscu i skończyło się na tym, że noc kosztowała mnie 1800 zł w średniej jakości hotelu, bo to był jedyny dostępny hotel w Barcelonie na daną noc.
0
@barcafan1789 Byłem dwa razy :D jak Cię moje wielkie doświadczenie zadowala to pytaj.
0
@lithotripter Ok dzięki
0
@Who_you_mam O co chodzi? Ja nie w temacie.
0
@FcPortoFan1999 Zrobi comeback na 3 stycznia :)
9
I na luzie można czekać na madryciakow. Lubię takie sytuacje w tabeli :)
12
@marcin62 Prawda większość z nas by w takiej sytuacji po prostu uciekła.
2
@Sulimo Gumowy steryd nawet fajne.
1
@Who_you_mam Przynajmniej próbowałem :)