LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Lionel_Messi10 Myślisz, że 1000 goli i 500 asyst jest realne w przypadku Leo? Moim zdaniem tak, ale musiałby mieć ochotę grać powyżej 40 roku życia. Że mu umiejętności nie braknie na MLS to jestem pewien tylko czy mu się będzie chciało...
15
@clyde Generalnie prezydent Nawrocki zapowiada się na najlepszego prezydenta po 90 r.
0
@Popitek12 A dla użytkowników z innych miast?
0
Mam nadzieję, że Nick podejdzie do meczu na 100% i pyknie lekko Białorusinkę. Pamiętam jak Iga zaczynała przygoda w WTA i komentatorzy się zachwycali, że gra jak mężczyzna i płacz feministek, że ona to gra jak kobieta, a nie jak mężczyzna, bo mężczyzna z Polski nigdy GS nie wygrał xD
0
@Nieznajomy Nie no myślę, że pomimo, że Nick już jakiś czas praktycznie nie ma, to tenisowe umiejętności ma na poziomie top 30-40 rankingu ATP, nie ma szans nawet przy takich warunkach - jeśli zagra na poważnie żeby tego nie zdominował. Przecież Nick z drugiego serwisu walił po 210.
0
@UriBoyka Jak Nick zagra na 100% to ją opierdzieli bez mydła.
2
@LOPEZ16 Dobra z tymi madryciakami to popłynąłem jak dzisiaj z browarami, ale jakieś psg czy inne junajted niech będzie xD
6
@LOPEZ16 Dlatego ja kiedy mogę oglądam mecze IM. Takiego piłkarza, obym się mylił już nie będzie. Przecież to była taka poezja, że nawet jakby grał w RM całe życie to bym oglądał każdy mecz madryciakow tylko ze względu dla niego.
2
@marcin62 104 minuty na gola do 111 Ronaldo - masz rację. Do tego ma więcej goli nie licząc karnych od CR, pomimo 170 meczów mniej :)
1
@Lionel_Messi10 Leo odmienił Miami o 180 stopni. Al Nassr dopiero zaczyna grać po kilku transferach, bez Portugalczyka pewnie wyglądaliby podobnie, a Miami bez Leo dużo gorzej.
0
@barcafan1789 Myślę, że tak, lekko ponad 100 euro za noc. Ja 5 lat temu w podobnym hotelu płaciłem ok. 70 euro, ale inflacja i te sprawy więc powinno być ok. Też zależy jaki termin.
1
@gumaz W taką pogodę to tylko wyjście po browary do żabki by mnie zmotywowało, ale mam zapas więc domatorsko.
1
@Eklerek Kto wie, może jeszcze nie jest do odstrzału, 2 lata terapii w zakładzie zamkniętym i może wróciłby do żywych.
1
@ricardo0705 Serdeczne gratulacje.
6
Galson w święta przemówił ludzkim głosem. @July_6_BcN
2
Świnta, świnta i po świntach.
1
@Chaoss Z klubowej tak, ale z reprezentacyjnej już nie. Poza tym liczby jakie zrobił Leo w Miami w 2025 są wielkie i spokojnie gdyby grał w jakimś porządnym europejskim klubie to zrobiłby kilkanaście asyst i kilkanaście goli w sezonie.
0
@Natenczas Byłem na spacerze, 10 minut i wróciłem, bo jak na lodowisku :)
0
@Kgorecki2500 Jak Ci się podoba ta gra?
0
@FcPortoFan1999 Oj jeden chyba przegrała.
1
@FcPortoFan1999 Nie przegrać żadnego z siedmiu meczów.
6
Lewandowski ma niezłe liczby w Barcelonie. Myślę, że jak dorzuci MŚ z Polską to spokojnie będzie faworytem do ZP.
0
@Pnog37 Co Ty porownujesz xD Ile goli ma CR7 w fazie pucharowej na mundialach? Co nagle po 40 go olśni i poprowadzi drużynę do triumfu? Jakby jakimś cudem wygrali MŚ to Ronaldo będzie co najwyżej statystą.
2
@Esteban_ Żeby Portugalia miała szansę na mundial to on musiałby zrezygnować z gry w kadrze. W 10 nie dadzą rady.
3
@Lionel_Messi10 Myślę, że gdyby Argentyna wygrała MŚ, a Messi znowu zagrał świetny turniej + jego marka i dorobek indywidualny i drużynowy w MLS to spokojnie będzie głównym faworytem. Aczkolwiek ciężko mi uwierzyć aby Argentyna obroniła MŚ, a Messi zagrał 7 meczów na najwyższej intensywności po 90 minut. Ale Leo jest kosmitą więc niczego nie wykluczam i pozostaje tylko trzymać kciuki.
1
@Hosh @LeszekFCB Też tak uważam, ale chciałem się upewnić :)
0
Czy Waszym zdaniem CR7 to top 2 z najlepszych piłkarzy w historii futbolu? Miejsce 1 raczej wiadomo dla kogo zarezerwowane, ale mam wątpliwość odnośnie numeru dwa.
0
Superpuchar u Araba gramy?
1
I jak tam Wam święta mijają?
1
@Kessie Nie no bez przesady paru Polaków jeszcze we Wrocławiu się znajdzie jak np. @Kgorecki2500