LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
O której jutro pobudka?
0
Meczycho w Warszawie co nie @FcPortoFan1999
0
Po co oni ciągle się spotykają w sprawie zakończenia tej wojny w Ukrainie jak i tak wiadomo, że potrwa ona jeszcze bardzo długo...
1
@Roobo Nie chciałbym zaorania Realu Madryt, co bym robił w tym momencie zamiast czekać na ich porażkę?
1
@VinDiesel No chyba pozostanę na relacji z La Bambą żeby później do siebie pretensji nie mieć...
0
Włączyłbym, ale boje się co się stanie 30 sekund po tej czynności...
0
@barcafan1789 Sporo latałem samolotami i generalnie mam jeden wniosek. Czym bliżej danego wylotu tym wyższa cena, ale fakt zdarzało się że kupiłem bilety np. po 600 wchodzę w dzień wylotu i są po 400. Ale myślę, że 500 w obie strony bez bagażu to dobra cena, szczególnie jeśli ląduje na El-Prat, bo jak na Gironie no to jeszcze koszty dojazdu trzeba doliczyć. Bardziej skupiłbym sie na zarezerwowaniu hotelu jeśli planujesz noc - ja sobie stwierdziłem, że znajdę coś na miejscu i skończyło się na tym, że noc kosztowała mnie 1800 zł w średniej jakości hotelu, bo to był jedyny dostępny hotel w Barcelonie na daną noc.
0
@barcafan1789 Byłem dwa razy :D jak Cię moje wielkie doświadczenie zadowala to pytaj.
0
@lithotripter Ok dzięki
0
@Who_you_mam O co chodzi? Ja nie w temacie.
0
@FcPortoFan1999 Zrobi comeback na 3 stycznia :)
9
I na luzie można czekać na madryciakow. Lubię takie sytuacje w tabeli :)
12
@marcin62 Prawda większość z nas by w takiej sytuacji po prostu uciekła.
2
@Sulimo Gumowy steryd nawet fajne.
1
@Who_you_mam Przynajmniej próbowałem :)
1
Raków piździak... I 10 zł poszło się jak to mawia pewien Albańczyk walić.
0
@Piotrek1993 Bo punkty to nie wszystko. Przychodzi mocniejszy rywal w LM i zaczynają się problemy.
0
Zmiany Panie Setien...
0
@BojanKriKicz Witam serdecznie.
1
Dobranoc.
3
@Rastafarnianin
1
@Lionel_Messi10 To tylko pokazuje jak wielki na i poza boiskiem jest GOAT.
2
@Popitek12 I pieprz.
4
@RozowaPantera Jeśli wybudują to w pierwotnym projekcie to nawet może nazywać się "Port największego polskiego patrioty, Jego Ekscelencji Donalda Tuska"
3
@RosjaninBut I cyk za dwa lata NS3 budujemy.
3
Według niektórych to Ukraińcy siedzący w okopach myślą sobie ciągle, musimy walczyć z ruskimi, żeby potem naszych ukochanych braci z Polski nie zaatakowali :D I oczywiście rozumiem, że w naszym interesie jest, aby Ukraina przynajmniej nie przegrała tej wojny, ale niektórzy to by nas rozbroili do zera i wszystko im przekazali bez żadnych warunków.
12
@jacobFCB Wyrazy współczucia.
0
Dymy w republice.
0
@RosjaninBut Dużo zdrowia!
0
@Hosh Dokładnie.
https://www.youtube.com/live/i6HoUxkeq2A?si=DrpzaERs3HIl-e83