LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Verore Jako nowy użytkownik na pewno nie wiesz o czym pisze.
1
@clyde Nie udawaj Karolina, że nie wiesz.
1
@Roobo Swoją drogą, że to kibice Kolejorza zawsze muszą tutaj najbardziej trolować xD
1
@barcelonaLM Nic nadzwyczajnego, musiałby po prostu umrzeć.
1
@Verore Mam dobrą radę, jak Ci nie odpowiadają tutejsi użytkownicy to usuń konto i tutaj nie wchodz.
0
@Verore A skąd wiesz jak poprawnie wklejać wpisy z X?
2
@Roobo Mówić nie musi, chyba wszyscy wiemy.
9
@Luciano99 Jeden obrazek i zniszczyłeś chłopaka. Masz ten dar.
1
@Verore Płakać nie będziemy.
2
@Kgorecki2500 W tym tempie może dojdziesz do 10 razy do 30 roku życia.
1
Maja jutro wygrywa RG i okej.
3
Papieżowa. 21:37.
0
@gumaz Jak wygram to mu wyślę na kuflowe niech ma chłopak.
2
@AssisMoreira Doświadczenie z nowymi użytkownikami na LR ;)
1
@Lionel_Messi10 No to otwieram piwko i będę pamiętał o Tobie.
0
Dobra trzeba z 200 na totalka wpłacić i pomnożyć kapitał przez weekend.
1
@AssisMoreira Co tam przyjacielu?
1
@Lionel_Messi10 Ziomek też za Barcą i Albicelestes?
0
@barcelonaLM A więc teraz będzie ten pierwszy raz.
11
Komentarz usunięty
1
@Lionel_Messi10 Wal UŻ i pykaj do rana.
2
Słodkiego miłego życia, jest tyle wódy do przepicia!
0
@Verore No, ale co Ci szkodzi. Przecież to takie proste zostać milionerem.
0
@Verore No to sam zostań milionerem i oddaj wszystko na cele charytatywne, daj dobry przykład światu.
0
@Verore Przecież już są opodatkowani. I to znacznie.
2
@Verore No widzisz i to właśnie się dzieje. Bo milionerzy utrzymują nasze państwo (i każde inne). Płaca największe podatki. Do tego często generują miejsca pracy.
2
@Verore A co ma piernik do wiatraka? To że ktoś sobie zarabia miliony to mamy mu je odbierać? Już wystarczająco składają się na to państwo.
2
A co jak @Verore i @martusiaaaa to ten sam użytkownik?
2
@Verore A kto Ci broni zostać milionerem i dobrowolnie oddawać część dochodów na cele charytatywne?
2
@Verore A sam ile oddajesz?