LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 Nie pytaj Byku xD
1
@Lionel_Messi10 Dopóki Albicelestes w grze to nie myślę o żadnych innych reprezentacjach. I mam nadzieję, że będzie tak do finału. A za 4 lata, jak już Leo będzie na zasłużonej emeryturze to będę się zastanawiał nad preferencjami reprezentacyjnymi.
3
@July_6_BcN jak make-up zrobisz to całkiem ładna dziewczyna z Ciebie. @Lionel_Messi10
https://streamable.com/sxt5kr
4
@Comentateiro Co więcej Bundesligi nie wygrali nigdy.
2
Płakać mi się chce.
0
@Kgorecki2500 Gdzie wady?
2
@wyrek Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem. Dla mnie sytuacja w której ukraińska armia jest skupiona praktycznie w całości na wschodzie i rosyjska armia praktycznie w całości na wschodzie Ukrainy jest sytuacją korzystną i trzeba ten stan rzeczy utrzymać jak najdłużej.
0
@Dejvo To dziecko. Jeszcze może zmienić preferencje klubowe. Daj na luz.
0
@MichalZZZ Szkoda, że na arenie europejskiej tych wyników nie ma i wykopuje nas LM kotletiko xD
1
@Messiah10 To był dobry wybór.
1
@MichalZZZ I tak co roku
0
@Katalonik97 Szklanej kuli do tego nie trzeba było ;(
4
@Messiah10 Ale już po meczu, nie musisz nikomu kibicować.
0
@FcPortoFan1999 Znaczy wiesz, ja jestem nikim, zwykłym śmieciem i moja opinia ma się nijak do tego jak będzie postępowała FC Barcelona. Ale jest to racjonalne, bo olanie LL nie gwarantuje sukcesu w LF.
0
@FcPortoFan1999 Mówiąc szczerze to wolałbym żeby olali tą LL i wygrali LF chociaż raz na 5 lat bo przypał trochę xd
2
@IronSanHybrid No ja też to widzę, ale w przeciwieństwie do niego nie mam X baniek na koncie więc nie tak źle u niego chyba xD
0
@MichalZZZ Z czego jesteś dumny?
2
Jak sobie poczytam komentarze na La Bambie, że w zasadzie La Liga to jest ważniejsza od ligi fraudów jak to mówi pewien fan FC Porto, który napisał ponad 150k komentarzy na stronie poświęconej kibicom FC Barcelony albo że nam źle gwizdneli albo że my mamy ciężką ligę i przez to nie możemy wygrać LM od 11 lat to naprawdę z większym zrozumieniem patrzę na komentarze fanów pewnego Portugalczyka, którzy twierdzą, że Euro to w zasadzie jest bardziej istotny puchar niż wygrana Messiego w Katarze xD
0
@MichalZZZ No to niech zacznie kibicować FC Barcelonie i będzie płakał co roku.
2
@Eto'o9 R10 Ja już dzisiaj zapomniałem xD
1
@July_6_BcN Mam nadzieję, że będzie prościej się z nią dogadać niż z nim xD
1
Stalowa rura Fi 6.
0
@July_6_BcN Niezły kandydat na męża, nieprawdaż?
0
@Kozinho. Ja również nie mam. Pozdrawiam.
0
@July_6_BcN Dlacze g u pżecierz oon prrawje blendow niie robii
1
@Kozinho. Te wasze fikołki i wytłumaczenia są niesamowite xD
1
@VamoSBarca88 Zobaczysz jak przywita pięknie nas.
0
@malypuzon Przecież to miasto dawno upadło.
0
@Kozinho. Nie przesadzaj.
1
@VamoSBarca88 Gdybyś ujrzeć chciał nadwiślański świt...