LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że to bajt.
0
Borek jest jaki jest, ale to, że przyznał, że Messi jest GOATem będąc fanem Realu i Ronaldo zasługuje na szacunek. Nie często się takie rzeczy spotyka. (Ja chyba nigdy)
0
@Arden Co xDDDD powiedz że to bajt.
2
Di Maria do Messiego, Messi i gol, to jest Leo, nieoceniony, jedyny! Można się śmiać z Pana Borka, ale poszczególne bramki potrafi skomentować świetnie. @Lionel_Messi10
2
@Kessie Pan Mateusz Borek na majku i nie okej.
0
@Kgorecki2500 Szybko się obudziłeś.
1
@TR3YWAY Jeszcze ładnej kobiety w Biedronce nie widziałem. A w lidlu prawie każdym xD
0
@Faro Uczciwy deal.
0
@Nazio_87 Nie wiem, jakbym miał wybór to bralbym C+ żeby nalepki na ubikacje nie słuchać, ale tak to biorę TVP i wyciszam dźwięk.
0
@Tasde Dokładnie. I jeszcze możliwy balon dla Dembele, co już w ogóle by zfrustrowało Mekambe.
1
@Wojcio TVP, sport.tvp.pl
1
@Faro Z potężnym Panem Borkiem nie nalepką na ubikacje.
0
O jak miło miło miło się zrobiło biło biło jak se kolejnego browara otworzyłem.
0
@Hindus Oby tak!
5
@Alvarinho Oby PSG to dzisiaj wzięło!
1
@mekston Kurka wodna, więc mamy realną szansę na kolejne zwycięstwo Mai.
3
@Luciano99 Ile piw przygotowane na dzisiaj?
1
@Frimpong Właśnie nie będzie musiał odrabiać tylko będzie mógł 3 godzinki krócej pracować.
3
@AssisMoreira Mylisz się przyjacielu, PSG to bierze w regulaminowym czasie gry.
0
@MiloszFCB1899 A dla mnie git, bo można piwko szybciej otworzyć.
0
@Criss18Barca Pedri jest cien... Ałaaa...
7
@Popitek12 Po co Ci marynarka skoro tak ciepło jest?
1
@Lionel_Messi10 Czekamy na Pana Juliana. Nie zasłużył na to, żeby grać dla tych okropnych materacy.
0
2,4 kurs na PSG, przecież pieniądze leżą na ziemi.
6
@KrychaFCB To są wierni kibice, na dobre i na złe.
0
@Kubajnos345 Mądrego to miło poczytać.
0
@Atlas @July_6_BcN opinia.
3
Kurde, jaki Ibisz stary był wtedy.
2
@LeoKrol Bardzo fajny nick i avatar. Pozdrawiam.
1
Smuteczek. No ale PESEL dopada każdego :(