1

@Kgorecki2500 Mam nadzieję, że to bajt.

0

Borek jest jaki jest, ale to, że przyznał, że Messi jest GOATem będąc fanem Realu i Ronaldo zasługuje na szacunek. Nie często się takie rzeczy spotyka. (Ja chyba nigdy)

0

@Arden Co xDDDD powiedz że to bajt.

2

Di Maria do Messiego, Messi i gol, to jest Leo, nieoceniony, jedyny! Można się śmiać z Pana Borka, ale poszczególne bramki potrafi skomentować świetnie. @Lionel_Messi10

2

@Kessie Pan Mateusz Borek na majku i nie okej.

0

@Kgorecki2500 Szybko się obudziłeś.

1

@TR3YWAY Jeszcze ładnej kobiety w Biedronce nie widziałem. A w lidlu prawie każdym xD

0

@Faro Uczciwy deal.

0

@Nazio_87 Nie wiem, jakbym miał wybór to bralbym C+ żeby nalepki na ubikacje nie słuchać, ale tak to biorę TVP i wyciszam dźwięk.

0

@Tasde Dokładnie. I jeszcze możliwy balon dla Dembele, co już w ogóle by zfrustrowało Mekambe.

1

@Wojcio TVP, sport.tvp.pl

1

@Faro Z potężnym Panem Borkiem nie nalepką na ubikacje.

0

O jak miło miło miło się zrobiło biło biło jak se kolejnego browara otworzyłem.

0

@Hindus Oby tak!

5

@Alvarinho Oby PSG to dzisiaj wzięło!

1

@mekston Kurka wodna, więc mamy realną szansę na kolejne zwycięstwo Mai.

3

@Luciano99 Ile piw przygotowane na dzisiaj?

1

@Frimpong Właśnie nie będzie musiał odrabiać tylko będzie mógł 3 godzinki krócej pracować.

3

@AssisMoreira Mylisz się przyjacielu, PSG to bierze w regulaminowym czasie gry.

0

@MiloszFCB1899 A dla mnie git, bo można piwko szybciej otworzyć.

0

@Criss18Barca Pedri jest cien... Ałaaa...

7

@Popitek12 Po co Ci marynarka skoro tak ciepło jest?

1

@Lionel_Messi10 Czekamy na Pana Juliana. Nie zasłużył na to, żeby grać dla tych okropnych materacy.

0

2,4 kurs na PSG, przecież pieniądze leżą na ziemi.

6

@KrychaFCB To są wierni kibice, na dobre i na złe.

0

@Kubajnos345 Mądrego to miło poczytać.

0

3

Kurde, jaki Ibisz stary był wtedy.

2

@LeoKrol Bardzo fajny nick i avatar. Pozdrawiam.

1

Smuteczek. No ale PESEL dopada każdego :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?