LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Maja Chwalińska top. Cieszę się, że nasza tenisistka zagra w drugim tygodniu RG, bo jakoś do Igi nie mogłem się nigdy przekonać i mnie bardziej irytuje niż cieszy to, że osiąga sukcesy.
0
@FcPortoFan1999 Będziesz miał 84 lata.
1
@BulaKG I tak to nic w porównaniu do urody i stóp Aitany.
0
Komentarz usunięty
2
@MessiForeverTheBest @Kessie opinia
1
@mekston Ale kto inny miałby to zrobić jak nie Messi?
1
@FcPortoFan1999 Łapać się, a zdobyć to co innego przyjacielu.
1
@Ilka Prędzej umrzesz niż Widzew zdobędzie jakikolwiek puchar.
1
Myślicie, że jeśli Messi rozegra turniej jak w 2022 i Argentyna zdobędzie MŚ to jest szansa na 9 ZP dla GOATA? @Lionel_Messi10
1
@ja8215 No i przynajmniej PSG wygrywa, a z nim by nie wygralo.
4
@LeszekFCB Weźcie dajcie na luz, zawsze jest napinka, a potem bang i balonik pęka.
4
@AssisMoreira Co Ty murzyna przepraszasz, kradnie rowery niewinnym dzieciom, ma za swoje.
0
@Gappeq Jakiego napleta?
0
@lukaszbrk Pewnie mimo wszystko ma się lepiej niż my.
1
@Patriskos Nadzieja matką głupich.
1
@dafik85 I tak w pipke i tak to co za różnica.
2
Piwka są i okej
5
@Gibbon_FCB Przecież my wygramy następna LM za 14 lat, a Ty mówisz o jakimś bronieniu xD
2
Paryż zapłonie tak czy tak więc PSG podejdzie bez presji i wygra.
3
@Ilka To dawaj PSG! :)
0
@MessiForeverTheBest Będzie strzelał w przyszłym sezonie w barwach Blaugrany. @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 No pewnie, w Choroszczy też każdy uważa, że to głupka z niego zrobili, a nie że sam nim jest ;)
0
@Ilka :D w sumie masz rację Ilonka.
0
@clyde Ja to nic nie zapamiętam.
0
@Ilka I jeszcze o Widzewie wspomniała, a taki fajny wieczór był.
0
@FcPortoFan1999 Prawda, różne są schorzenia.
0
@Ilka O czym ty piszesz kobieto jest finał LM
1
@NeroTFP1 Różnicy nie ma, ale tutaj przynajmniej była nadzieja, że mecz będzie jakościowy, a w ekstraklasie tej nadziei nie ma, a fan Porto z ponad 100k komentarzami na stronie poświęconej kibicom FC Barcelony i tak to ogląda.
1
@AssisMoreira Nie myliłeś się przyjacielu, ten mecz śmierdział dogrywką i karnymi.
2
@NeroTFP1 I tak co roku się łudzimy. Ja się na nic nie nastawiam, przynajmniej ewentualny sukces będzie lepiej smakował.