7

Aitana Bonmati. @BulaKG @Kessie @blakkudium @Frimpong @tomek8756

0

@July_6_BcN Miejmy nadzieję, że mundial chociaż dopisze i Lionel Andres Messi Cuccittini wraz z kolegami z reprezentacji Albicelestes obronią tytuł MŚ.

4

O północy czasu polskiego rozpocznie się mecz Interu Miami więc o kolejne gole i asysty powalczy Leo Messi. @Lionel_Messi10

13

Admin Realu Madryt często ostatnio musi się wysilać z gratulacjami.

23

Przykre, że ten piękny rozdział dwóch Polaków w FC Barcelonie dobiega końca.

7

Gratulacje dla Portugalczyka!


2

Mieszkałoby się na takiej ulicy, oj mieszkałoby się...

2

Dzień dobry. Życzę Wam udanej niedzieli!

0

@Borneo Mądrego to miło poczytać.

1

@PatrychoO Prędzej zrobisz erudytę z Borneo niż 9 z kochanego Markusiątka.

2

Najlepszy piłkarz w historii futbolu Lionel Andres Messi Cuccittini.

4

Dobranoc kochani.

0

@VamoSBarca88 No i prawidłowo. Sen jest dla słabych. Legia, Legia Warszawa!

0

@Szczygiel06 Ole, ole Ole ole

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@peetwithbarca Dosyć wcześnie, ale wstawaj bo się skasztaniłeś w łóżko :D

0

@Dari0G No to na finanse chyba nie narzeka :D

0

@Sulimo Dokładnie. I ja pomimo wielkiej rozpaczy przyznaje, że Lech był najlepszy w tym sezonie i zasłużył na majstra.

0

Jedyne pocieszenie, że są jeszcze większe przegrywy od Legiuni w tym sezonie xD


0

@Dari0G Właścicielem czego?

0

Ajajajajajjaj.

0

@Sulimo Jeszcze mają czas kolego :D A Wy chyba też macie kose z Widzewem więc niech leci do 1 ligi baju baj

1

@AssisMoreira No oczywiście, że nie ma po co. Piszesz w naszym języku co jest mega trudne. Wielu Ukraińców którzy znam, dość dobrze mówią w języku polskim, ale pisać to ni c**j nie potrafią więc szacunek dla Ciebie.

2

@Dari0G Przecież ja go nie atakuje. Przecież napisałem, że go nawet lubię. Ale ten wpis był co najmniej dziwny.

1

@AssisMoreira Ok, jeśli to był żart to przepraszam. Ja sam włączyłem na końcówkę, bo jak wiesz my bardzo kochamy Izrael i chcieliśmy zobaczyć czy wygra.

1

@Pedri16Future No przecież sam się chwalił.

1

@AssisMoreira Ale ja nic do Ciebie mordzia nie mam, piszesz lepiej od @Borneo on wiadomo że ma problem z trafianiem w klawiaturę, ale Ty jednak jesteś obcokrajowcem więc to jakiś sukces jednak jest. Ale my na polskiej stronie, wśród polskich użytkowników będziemy poruszać tematy jakie tylko będziemy chcieli. A do łóżka pójdę tylko wtedy kiedy będę miał na to ochotę.

1

@Pedri16Future Ja nic do niego nie mam i tak pisze lepiej jak Borneo więc jakiś sukces chociaż nieduży jest, no ale niech nam obcokrajowiec nie pisze o czym możemy sobie na polskiej stronie, w polskim kraju wśród polskich użytkowników pisać xD

0

@AssisMoreira Hamulce*.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?