LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Aitana Bonmati. @BulaKG @Kessie @blakkudium @Frimpong @tomek8756
0
@July_6_BcN Miejmy nadzieję, że mundial chociaż dopisze i Lionel Andres Messi Cuccittini wraz z kolegami z reprezentacji Albicelestes obronią tytuł MŚ.
4
O północy czasu polskiego rozpocznie się mecz Interu Miami więc o kolejne gole i asysty powalczy Leo Messi. @Lionel_Messi10
13
Admin Realu Madryt często ostatnio musi się wysilać z gratulacjami.
23
Przykre, że ten piękny rozdział dwóch Polaków w FC Barcelonie dobiega końca.
7
Gratulacje dla Portugalczyka!
2
Mieszkałoby się na takiej ulicy, oj mieszkałoby się...
2
Dzień dobry. Życzę Wam udanej niedzieli!
0
@Borneo Mądrego to miło poczytać.
1
@PatrychoO Prędzej zrobisz erudytę z Borneo niż 9 z kochanego Markusiątka.
2
Najlepszy piłkarz w historii futbolu Lionel Andres Messi Cuccittini.
4
Dobranoc kochani.
0
@VamoSBarca88 No i prawidłowo. Sen jest dla słabych. Legia, Legia Warszawa!
0
@Szczygiel06 Ole, ole Ole ole
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@peetwithbarca Dosyć wcześnie, ale wstawaj bo się skasztaniłeś w łóżko :D
0
@Dari0G No to na finanse chyba nie narzeka :D
0
@Sulimo Dokładnie. I ja pomimo wielkiej rozpaczy przyznaje, że Lech był najlepszy w tym sezonie i zasłużył na majstra.
0
Jedyne pocieszenie, że są jeszcze większe przegrywy od Legiuni w tym sezonie xD
0
@Dari0G Właścicielem czego?
0
Ajajajajajjaj.
0
@Sulimo Jeszcze mają czas kolego :D A Wy chyba też macie kose z Widzewem więc niech leci do 1 ligi baju baj
1
@AssisMoreira No oczywiście, że nie ma po co. Piszesz w naszym języku co jest mega trudne. Wielu Ukraińców którzy znam, dość dobrze mówią w języku polskim, ale pisać to ni c**j nie potrafią więc szacunek dla Ciebie.
2
@Dari0G Przecież ja go nie atakuje. Przecież napisałem, że go nawet lubię. Ale ten wpis był co najmniej dziwny.
1
@AssisMoreira https://zapodaj.net/plik-BASsm6Od7V
1
@AssisMoreira Ok, jeśli to był żart to przepraszam. Ja sam włączyłem na końcówkę, bo jak wiesz my bardzo kochamy Izrael i chcieliśmy zobaczyć czy wygra.
1
@Pedri16Future No przecież sam się chwalił.
1
@AssisMoreira Ale ja nic do Ciebie mordzia nie mam, piszesz lepiej od @Borneo on wiadomo że ma problem z trafianiem w klawiaturę, ale Ty jednak jesteś obcokrajowcem więc to jakiś sukces jednak jest. Ale my na polskiej stronie, wśród polskich użytkowników będziemy poruszać tematy jakie tylko będziemy chcieli. A do łóżka pójdę tylko wtedy kiedy będę miał na to ochotę.
1
@Pedri16Future Ja nic do niego nie mam i tak pisze lepiej jak Borneo więc jakiś sukces chociaż nieduży jest, no ale niech nam obcokrajowiec nie pisze o czym możemy sobie na polskiej stronie, w polskim kraju wśród polskich użytkowników pisać xD
0
@AssisMoreira Hamulce*.