1

@Dankho94isback Nie no ja mu współczuję nawet. Widać, że jest to człowiek, który muchy by nie skrzywdził, ale w psychice są jakieś niedostatki i przydałoby się skorzystać z pomocy psychologa/psychiatry. Oglądać każdy mecz ekstraklasy czy pisać ponad 100 komentarzy dziennie na forum kibiców klubu, którego kibicem się nawet nie jest no to normalne nie jest.

1

@July_6_BcN Prawie 160 tys. komentarzy, a nigdy nie postawił poprawnie przecinka - chyba to o czymś świadczy.

0

@Encore No i przez to taki rozpiździel tutaj jest.

0

@clyde Boże... No tak, ale cymbał ze mnie xD Przepraszam za te dywagacje xD

1

@Dankho94isback No ale taki pewien kibic ekstraklasy przekonujący, że bardziej wartościowym jest obejrzeć mecz Motoru Lublin z GKS Katowice, niż El Clasico też jest irytujący.

1

1

@clyde Oj chyba pite było Karolina :D Tak brzydko mówić. Ja tu z szacunkiem do Dumy Wielkopolski, a Ty jakieś teksty ze śmietnikiem, no aż łezka w oku mi się zakręciła.

0

@MessiForeverTheBest W ogóle to oni kafejki nie mają, że muszą u nas siedzieć?

0

@July_6_BcN Może i pierwszy. Nigdy za nim nie przepadałem. Mega dziwny jest.

4

@July_6_BcN No ja go średnio lubię np. więc nie pisz, że wszyscy.

0

@Dari0G Zamiast współczuć to jeszcze śmiejesz się z ludzkiego nieszczęścia.

4

Tak spróbuję delikatnie zapytać czy nie irytują Was kibice innych klubów niż FC Barcelona okupujący La Ramble?

1

@Dari0G Majorka!

1

@AmigoBlancos Raczej rocznik 1954.

2

@FcPortoFan1999 Zgadzam się i od razu opaskę kapitańską przekazać.

3

@AmigoBlancos A co nas ten grzmot z Arabii obchodzi?

1

@wlodek54 xDDDDDDD

1

@Dari0G No to c**j komentujesz.

2

@Dari0G Tak jak chcesz to możesz dołączyć. Odpalamy stopy Aitany na dużym ekranie.

2

@MirusAmisz Muszę sobie aż kopyta Aitany odpalić bo nuda...

3

@Dari0G No właśnie nie krzyczy i nie mam do czego sobie ulżyć.

7

Komentarz usunięty

0

@Karol145 Jako 9?

3

Najbardziej przyjemny krzyk w historii światowej kinematografii.

2

@July_6_BcN No to płaczę :(

0

@July_6_BcN Ty jesteś kobietą, możesz płakać, a ja jak się mam wytłumaczyć z moich łez?

0

@BarcaFan17 No tak mają połamać się przed mundialem xD

13

Admin Realu to ma naprawdę ciężką fuchę, aż mu trochę współczuję.

1

@Lionel_Messi10 W tym wypadku to robić albo porządnie albo wcale. Bo odwrotu już nie ma. Nie ma problemu, jakbyś miał jakieś pytania to wal śmiało na priv.

5

@Lionel_Messi10 A hejterzy dalej będą p******ć, że on nie ma Barcy w sercu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?