0

@FcPortoFan1999 A jak dla mnie to nawet dobrze, że w tych pucharach nie zagrają. Będzie spokojny okres przygotowawczy i jest nadzieja, że w kolejnym sezonie powalczą o najwyższe cele w lidze. Taki sezon przejściowy.

1

@dingoDingo Ciężko powiedzieć. Z jednej strony nie widzę absolutnie nic w tym złego, że ktoś woli np. zrobić to po ślubie itd. Tylko, że odwracając sytuację spotkać dame, która w wieku 2x, lub 3x lat będzie dziewicą to nielada wyzwanie. No i wtedy dojdzie do stosunku i jest duże prawdopodobieństwo, że niestety, ale będzie fail. Czyli jak się nie odwrócisz zawsze d**a z tyłu.

0

@clyde Rysiu z Tede się pogodził to może i kiedyś Warszawa z Poznaniem się pojedna. Osobiście wszystkie osoby które znam z Poznania to są mega ludzie ;) Ci których poznałem online też wydają się fantastycznymi ludźmi ^^

0

@Kidd Arka Gdynia?

1

@Lionel_Messi10 Jako że sam zostawiłem u tatuatorów łącznie pięciocyfrową kwotę więc co nieco mogę się wypowiedzieć w temacie służę pomocą chętnie na priv ;)

0

@clyde Pogoń Szczecin śledziem... A Ty niby Kolejorzowi nie kibicujesz, a tu takie szpilki w Legię, coś mi tu nie gra Karola :D

0

@MessiForeverTheBest No pewnie, że w Warszawie.

2

@APTAPT Artury to były goaty.

3

Fatalna drużyna, a szczególnie te ich licytacje. Pula była tak wielka, a mieli 4x więcej kasy od nich. Wystarczyło blokować i odpowiedzieć na na jedno pytanie z 4 i finał wygrany.

5

Ciekawe o kogo chodzi...

0

@LeoMessiiBarcaPepa Siebie to ja widzę w lustrze codziennie i już mi wystarczy tego "wspaniałego" widoku.

1

@Lionel_Messi10 A masz już jakieś dziarki?

1

@July_6_BcN Nie wiedziałem, że tak dobrze nawijasz.

2

@Lionel_Messi10 Nie, wyświetliła mi się na IG w proponowanych. Kocham Leo, ale nigdy nie wytatuowałbym sobie jakiejś innej osoby.

1

@RoberDzik Kuflowe byś pierdyknał jak Lucek senior, a nie piwo dla dzieci.

4

1

@Lionel_Messi10 Mam nadzieję, że wleci do mojej kolekcji koszuleczka z Julianem na nowy sezon :D

18

Dzisiaj kibicujemy naszym dziewczynom. @BulaKG @blakkudium @tomek8756

1

@MessiForeverTheBest To chyba dobrze?

5

Emiliano "Dibu" Martinez. Do tej pory jak to oglądam to boje się, że jednak strzeli... @Lionel_Messi10 @blakkudium @Messibestplayerintheworld @MessiForeverTheBest

2

@MirusAmisz A stópki chociaż zadbane ma?

0

@Dari0G Nie miałem okazji sprawdzić w praktyce.

2

@July_6_BcN No w sumie spoko, bo jak w nocy mnie obudzą, to zdążę skorzystać z toalety i mogę wracać spać xD

4

@Dari0G I prawidłowo, babę trzeba do pionu ustawiać, bo się zacznie wozić jak Stachurska.

0

@Pedri16Future Przecież tu nikt seksu nie uprawia.

0

@July_6_BcN Już sobie to wyobraziłem... Bleee...

0

@Dari0G No pisał przecież że się myje, stroi i perfumuje to chyba były.

15

Nie no, nigdy nie mogę z moich sąsiadów, sąsiadka zawsze bardzo głośno krzyczy podczas miłości (nie żeby mi to przeszkadzało, chociaż usłyszę na żywo jak brzmi kobieta podczas stosunku), ale zawsze dwie minuty i kompletna cisza xD Szybki zawodnik, co się będzie cackał.

0

@Dari0G Vegeta nie odpisuje, dobry znak, zajęty chuchaniem.

0

@sebasarna To co Ty na wsi mieszkasz, że masz komary?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?