LAMC_10
Dołączył/a: listopad 2025
Miami
11 obserwujących
15 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Eklerek Nie, lubię czytać top 5 komentarzy u różnych Ramblowiczów. Niezłe perełki można tam znaleźć :D
https://zapodaj.net/plik-jBRR0muIWP
4
Ja to myślałem @Kessie że Ty tam dysponujesz ponadstandardowym przyrodzeniem, a tu lipa widzę.
https://zapodaj.net/plik-lY2urp2GKe
7
W końcu sobota. @BulaKG
0
@July_6_BcN No to chyba lepsza Barcelona niż Real ;D
0
@Czajka90 No pisze coś Oskar o goleniu zadka to pytam.
8
Niech Czaskowski podświetli PKiN w barwy FC Barcelony. @July_6_BcN
1
@Kozinho. Tuska z Kaczyńskim.
0
@FcPortoFan1999 Co Ty Oski na dwa ekrany lecisz?
0
@Sulimo A co Ty tak za tym Lechem jak Ty z Lublina jesteś. Nie lepiej Legii kibicować? Bliżej w końcu...
2
Sławomir Mentzen.
0
@Sulimo A tam wyjaśniać, lepiej niech sobie Arka Gdynia świnia wygra :D
0
@FcPortoFan1999 A Ty golisz zadek?
0
Co to jest za drużyna?
2
@Bocheno1 Ale za to masz długi z alimentów. Coś za coś.
0
@FcPortoFan1999 Nie ma takiej opcji. Kolejorz to bierze przewagą 2-3 bramek.
1
@FcPortoFan1999 Podłożyć to by się mogł jakby o nic nie grał.
1
Ciekawe czemu przy Viniciusie nie napisali kontuzja głowy.
1
@ZuczekFCB1899 No dobrze zrozumiałeś.
1
@Frimpong Pogadaj z @Kgorecki2500 może Cię wciągnie.
0
@Danny Gaucho Nie stać mnie.
2
No i zakończył wojnę na 3 dni. Miało być w 24 godziny, ale na 3 dni też spoko.
0
Każdy tak tutaj o pracy @Luciano99 czy @Kessie, a Wy czym się zajmujecie w życiu? Co chcielibyście docelowo robić?
1
@Dominx Ale nie na forum sportowym.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Ilka Wychodzi na to, że nie :)
1
Powinniśmy przestać naśmiewać się z @jowita. Przecież ona też ma uczucia. Na przykład głodu.
0
@Ilka No no awatarek, czerwona szminka, szalejesz.
0
@PatrykBarca Nie musiał, ale pewnie nie był świadomy, że pakuje się w takie bagno. O to mi chodzi.
0
@PatrykBarca Bardziej śmieje się z tego, że nie musi trenować tych półgłówków.
3
@AmigoBlancos Co to 3 godziny w porównaniu do kilkudziesięciu lat kibicowania prześcieradłom. Jesteś uodporniony.