0

@FcPortoFan1999 jak to? na sofa są na szóstym

0

@FcPortoFan1999 a Raków jak wygląda?

1

@FcPortoFan1999 akceptuje

0

@FcPortoFan1999 czyli Lech i Górnik - lm, Jaga - le, Raków, Gieksa - lk?

3

@Adran360 między kibicami chowa się tam @Comentateiro, tez bez koszulki, w samych pampersach

0

@FcPortoFan1999 na pewno to pojechal Dominik i bedzie transmitował pozniej, zerknie się

1

@Adran360 tez mi sie tak wydaje. Pojechales do poznania na fete Oskarix? @FcPortoFan1999

1

1

@Adran360 ogladnij sobie @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 nieprawda, o 18 final kobiecej lm, a o 21 Barca gra i w lidze hiszpanskiej jest kilka waznych rozstrzygniec. Jest rowniez final pucharu niemiec o 20, ale tego sie nie oglada, a sprawdza wynik jedynie

1

@gumaz @FcPortoFan1999 dzisiaj niby taki dzien meczowy, a dopiero o 18 jest na czym zawiesic oko. Programów tez zadnych ciekawych nie ma zeby sie nakrecic, slabo to rozplanowały te głowy od piłki

0

@Gaucho Christensen na niskim kontrakcie plus Araujo na wysokim to jak jeden zawodnik na srednim. Minutami się podzielą, więcej i tak nie potzebują.

8

dzisiaj final pucharu Turcji oraz pucharu Francji, a jutro pucharu Szkocji oraz final playoffów Championship, jak równiez final kobiecej lm i final pucharu niemiec. W niedziele natomiast final pucharu portugalii. Tyle @FcPortoFan1999 @Kessie @escarabajo @mekston @blakkudium @Adran360

1

Złożyłeś zyczenia Oskarix? @FcPortoFan1999


11

tak @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 spiesze z odpowiedzią. Młodszy brat czyli Miłosz jest słabym talentem, wiec nie lapie sie do juniorskich reprezentacji hiszpanii, wiec jest polakiem i liczy na powolanie do reprezentacji swoich rodziców. Starszy brat czyli Michał jest powolywany do juniorskich reprezentacji hiszpanii czyli na tą chwile nie uważa się za polaka

0

@FcPortoFan1999 ten to akurat polak, ten starszy na tą chwile jest hiszpan

9

Casillas? legenda @FcPortoFan1999 @Kessie @mekston @blakkudium

0

@lajcior dopytac trzeba @FcPortoFan1999

0

@lucca87 @lukaszmatusiewicz zainteresowanie ter Stegenem juz zostalo zdementowane

1

a no wlasnie, trzeba trzymac kciuki zeby Girona sie utrzymala. Ter Stegen poza katalonie nie bedzie chcial sie ruszac pewnie ze względu na ciąże nowej wybranki. Sprzedanie go graniczy z cudem. Kolejne wypozycznie lub fochy na lawce

0

Mlodszy Żuk @FcPortoFan1999

2

@Romario87 czyli to powód dlaczego przegrał finał prowadząc Arsenal @Kessie @Eklerek @Frimpong

0

@FcPortoFan1999 kogo bedziesz wspierał w finale? I co bedziesz jadł lub pił do meczu?

4

@Kessie prawdopodobnie rumunka

2

@blakkudium i do tego Watford to zadupie :D

1

@FcPortoFan1999 czyli dobrze czy źle?

3

@NeroTFP1 prawda

4

@Encore on to wszędzie jest opcją, ale nigdy nie priorytetem. Do Barcy w sumie tez przyszedl jako opcja :D

3

@PanMietek Tissot, to jest grupa swatch i szwajcarska marka, dobra jakosc do ceny. Aztorin to polski badziew, a Adriatica szwajcaria, ale bez wiekszej renomy aktualnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?