Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 czyli dobrze czy źle?
3
@NeroTFP1 prawda
4
@Encore on to wszędzie jest opcją, ale nigdy nie priorytetem. Do Barcy w sumie tez przyszedl jako opcja :D
3
@PanMietek Tissot, to jest grupa swatch i szwajcarska marka, dobra jakosc do ceny. Aztorin to polski badziew, a Adriatica szwajcaria, ale bez wiekszej renomy aktualnie
23
@NeroTFP1 czyli w niemczech Robert nie doświadczył prawdziwej męskiej miłości @Comentateiro @Bolton @Kessie @mekston @blakkudium
2
@Kessie jeszcze @Popitek12 niech to sobie zapisze
0
@marcin62 kłódkom zamkniety
6
Kontuzja? Jezdzi na wakacje jak Mbappe :D
12
@Popitek12 duma
1
@Frimpong a sam Darwiz wielki powrót do Liverpoolu lub wypożycznie do Barcy. Taki scenariusz
4
@Encore @mekston Neymar swoją drogą, ze jedzie, to i tak nie ta sama pozycja. Carlo woli zabrac Luiza Henrique z Zenita albo Rayana z Bournemouth, tu mozna bylo ktoregos poswiecic. Ja i tak sie nie zdziwie jak jeszcze jakies zmiany tam będą, ktos na sam koniec jeszcze trypla złapie i nie bedzie mogl jechac
0
@FcPortoFan1999 nie masz faworyta?
0
@FcPortoFan1999 kto bedzie trzecim szczesciarzem?
1
@FcPortoFan1999 jeszcze za czasów nike?
1
@FcPortoFan1999 kupisz se?
1
@blakkudium to dałem się zrobić jak mały Kaziu
4
@macio_944 i to kilka :D
5
i wyjasnione
0
@1996messi to poszukaj jeszcze raz
0
przeznaczenie :D
13
tak było :D
8
@clyde to weź kup na szybko de Jonga to moze odejdzie
0
@orgazm44 tez tak uważam, ale wydaje mi się, ze Alvarez jest za drogi dla nas i licze na PSG, ze go kupią
40
jeden z najglupszych transferów Barcy. Mając w skladzie Messiego sprowadzili zawodnika praktycznie na tą samą pozycje. Jeszcze do tego zmarnowane pieniądze i chora pensja
0
@Kapitan9 ogarnij sobie tabele raz jeszcze
6
Ten to jest dziwny przypadek. Mam cichą nadzieje, ze moze ma to jakis zwiazek, iż w koncu zostanie sprzedany ulubieniec @Luciano99
0
@Antimadridista_WR @Zoker tak, to jakas kolejna kretynka atencjuszka, kolezanka Ank. Jak wiadomo, sukces ma wielu ojców czy tam matek :D
0
@Pixelo sofascore
2
@Kessie wlasnie mialem pisać zebys rozpisal jak to Flick ułożył bo się motam juz pół godziny
2
@escarabajo a Eyupspor wygrywa do przerwy z wicemistrzem - Fenerbahce 2:0
Bramkę strzelił Mateusz Łęgowski
Też można