1

@FcPortoFan1999 czyli dobrze czy źle?

3

@NeroTFP1 prawda

4

@Encore on to wszędzie jest opcją, ale nigdy nie priorytetem. Do Barcy w sumie tez przyszedl jako opcja :D

3

@PanMietek Tissot, to jest grupa swatch i szwajcarska marka, dobra jakosc do ceny. Aztorin to polski badziew, a Adriatica szwajcaria, ale bez wiekszej renomy aktualnie

23

@NeroTFP1 czyli w niemczech Robert nie doświadczył prawdziwej męskiej miłości @Comentateiro @Bolton @Kessie @mekston @blakkudium

2

@Kessie jeszcze @Popitek12 niech to sobie zapisze

0

@marcin62 kłódkom zamkniety

6

Kontuzja? Jezdzi na wakacje jak Mbappe :D

12

@Popitek12 duma

1

@Frimpong a sam Darwiz wielki powrót do Liverpoolu lub wypożycznie do Barcy. Taki scenariusz

4

@Encore @mekston Neymar swoją drogą, ze jedzie, to i tak nie ta sama pozycja. Carlo woli zabrac Luiza Henrique z Zenita albo Rayana z Bournemouth, tu mozna bylo ktoregos poswiecic. Ja i tak sie nie zdziwie jak jeszcze jakies zmiany tam będą, ktos na sam koniec jeszcze trypla złapie i nie bedzie mogl jechac

0

@FcPortoFan1999 nie masz faworyta?

0

@FcPortoFan1999 kto bedzie trzecim szczesciarzem?

1

@FcPortoFan1999 jeszcze za czasów nike?

1

@FcPortoFan1999 kupisz se?

1

@blakkudium to dałem się zrobić jak mały Kaziu

4

@macio_944 i to kilka :D

5

i wyjasnione

0

@1996messi to poszukaj jeszcze raz

0

przeznaczenie :D

13

tak było :D

8

@clyde to weź kup na szybko de Jonga to moze odejdzie

0

@orgazm44 tez tak uważam, ale wydaje mi się, ze Alvarez jest za drogi dla nas i licze na PSG, ze go kupią

40

jeden z najglupszych transferów Barcy. Mając w skladzie Messiego sprowadzili zawodnika praktycznie na tą samą pozycje. Jeszcze do tego zmarnowane pieniądze i chora pensja

0

@Kapitan9 ogarnij sobie tabele raz jeszcze

6

Ten to jest dziwny przypadek. Mam cichą nadzieje, ze moze ma to jakis zwiazek, iż w koncu zostanie sprzedany ulubieniec @Luciano99

0

@Antimadridista_WR @Zoker tak, to jakas kolejna kretynka atencjuszka, kolezanka Ank. Jak wiadomo, sukces ma wielu ojców czy tam matek :D

0

@Pixelo sofascore

2

@Kessie wlasnie mialem pisać zebys rozpisal jak to Flick ułożył bo się motam juz pół godziny

2

@escarabajo a Eyupspor wygrywa do przerwy z wicemistrzem - Fenerbahce 2:0
Bramkę strzelił Mateusz Łęgowski
Też można

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?