Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore a @Lionel_Messi10 na to: potrzymaj mi browar
3
@gumaz tu masz wszystko wyjasnione
@FcPortoFan1999 @blakkudium @mekston @Kessie
0
@Kozinho. był na trybunach podczas swietowania, nie zostal jednak wymieniony przez speakera podczas wreczania pucharu. Ciekawe co bedzie z nim w przyszlym sezonie. Nie zdziwie sie jezeli bedzie chcial kolejnego wypozyczenia do Girony zeby zostac w katalonii ze swoją lubą, ktora jest w ciąży. Skomplikowana sytuacja dla Deco
6
@blakkudium ciągle czekamy na reedycje tych pięknych trykotów
https://gcp-na-images.contentstack.com/v3/assets/bltea6093859af6183b/blt649f74b2ff0aea20/698698a355a859783ba81789/brazil-wcup-uniforms_gros.jpg?branch=production&width=1080&quality=75&auto=webp&crop=3:2
@Bolton @Comentateiro @Kessie @mekston
1
@Bolton ręka tam była, zółta dla Pedro
1
@BORO_12 Mashallah
1
@Giwera faktycznie, nie sprawdzilem
1
final pucharu Belgii trwa wlasnie, włącz sobie @FcPortoFan1999
1
@Kessie ide na tron
0
@Criss18Barca nie wygrają
3
@ZwyklyKibicBarcy04 tak, minimum meczow rozwgranych to 28
0
@Kapitan9 Nunez odchodzi, Leonardo rowniez
0
@FcPortoFan1999 a ja uwazam, ze on chce kontraktu na dwa lata zeby zagrac jeszcze na euro 2028 i nie szukac w przyszlym roku klubu na jeden sezon. Barca mu nie da dwóch lat na dogranie. Z arabii bedzie przylatywal z Bułką, razem razniej
0
@FcPortoFan1999 tu temat Roberta Lewandowskiego jest, zebys wiedzial czy pojdzie do Porto czy do arabskich
2
@tbas Hilale mają Benzeme, Nasserzy Cristiano, Ahli mają Toneya, ale on chyba odchodzi, wiec pewnie @Kessie będzie grał z Robertem. Ittihad slabiutkkie aktualnie, w Qadsiah calkowicie wątpie @mekston @escarabajo @blakkudium @Adran360 @FcPortoFan1999
0
@Maker0 zremisowali, nie przegrali
2
Za netflixa jednak bedzie placił dalej
6
@Popitek12 to ja sobie tez to zapisze
0
@Danny Gaucho oj tam, po prostu rudy jest. Live fajny
1
@mmaciass w sensie zeby nie musial szukac za rok kolejnego klubu, gdzie moglby sie przygotowywac do euro 2028
0
@FcPortoFan1999 Samu wraca po kontuzji, sprzedaz moze byc ciezka lub po taniości
0
@FcPortoFan1999 tylko, ze w Porto tez jest propozycja rocznego kontraktu, ale moze Pini zalatwi dwa lata. Ciekawa opcja, a jak dowidzielismy sie kiedys od pana Mateusza Borka: kto raz byl w Porto, zakochal sie w Porto
2
Mi to sie wydaje, ze Robert poszukuje klubu, ktory da mu 2-letni kontrakt i w ten sposob chce sie zabezpieczyc na reszte kariery, a wiekszosc oferuje mu kontrakt na rok. On to chyba chce jeszcze zagrac na euro i zakonczyc kariere, a w 2027 szukanie klubu bedzie duzo trudniejsze @FcPortoFan1999
1
@Frimpong i w Chelsea Xabi sie zmarnuje. Oni mu nie pozwolą miec kontroli nad budową skladu, a w dalszym ciągu będą mu podrzucac przeplacone wynalazki. Tu nie ma dobrego rozwiazania
1
@Frimpong najgorzej będzie jak Chelsea zgarnie Xabiego przed Liverpoolem, a szukanie nastepcy Slota zacznie sie juz koncem wrzesnia
1
@Comentateiro albo jak te w 1986 z ręką boga co miales mozliwosc ogladac na zywo kiedy pracowales jako steward na stadionie
2
@AmigoBlancos chory, zazdrosny czlowiek. Wmówił sobie, ze to on mial byc pierwszym polakiem w Barcelonie. Zyje cale zycie jednym wspomnieniem, ze gral na Camp Nou na olimpiadzie. Chory alkus
17
Tak było @blakkudium @mekston @Kessie @Luciano99 @FcPortoFan1999
0
Arteta wpuscil po przerwie Kiwiora za Calafioriego @FcPortoFan1999 @Kessie
1
@allien18 no fakt :D