1

@Kessie a szkoda, ze nie Roman. Londyn tęskni

2

@Kessie @Frimpong od 13 30 premier league prosze panstwa

0

@Arden cos mi sie wydaje, ze odpuszczą zakup srodkowego obroncy, a skupią sie na zakupie Cucurelli na lewą, coraz wiecej newsow na ten temat sie pojawia. Srodek moze wygladac Cubarsi/Araujo Martin/Christensen/Cortes i czasami pewnie zagra Eric, ktory ma wystepowac na prawej stronie w przyszlym sezonie. Wieksza kasa widocznie pojdzie na napadziora lub skrzydlowego

0

@mekston przewalą to i lige pewnie tez, będą jaja

3

1

@FcPortoFan1999 a no tak, czyli tylko Jaga jeszcze dyszy

0

@FcPortoFan1999 Lech przegrac nie moze dzisiaj więc

1

@FcPortoFan1999 ten Maksym?

1

jeszcze tylko liga za tydzien i jest komplet @Kessie @Frimpong @mekston @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 wypadałoby

1

@NeroTFP1 biznesy i prajwat dżety, w kazdym programie wymienione po 10 razy najmniej

2

@Adran360 wtedy placilem 50 funtów za sztuke, przed sezonem kupowalem membership Chelsea za 30. Na wembley duza pojemnosc to dalo sie kupic bilety

4

@Adran360 dokladnie tak! Mialem okazje dwukrotnie byc na Community Shield, w 2017 i ogladac wygraną Arsenalu @Kessie i w 2018 wygraną City

1

@FcPortoFan1999 Partyzant Leszno, tam gdzie sie wychował

1

@FcPortoFan1999 brama Hearts!!!

0

@FcPortoFan1999 niech taki i cały będzie, zeby tylko Hearts miszczami zostali

0

@FcPortoFan1999 uruchamiaj szkocką niedlugo

10

Tak


1

@Frimpong dał się urobić jak zwykle, a pozniej w dziąsło @Kessie

4

@Kessie z @Frimpong na orlenie

2

5

@reloaded Deco poleciał po Joao Pedro, a wroci z Nicolasem Jacksonem

7

patrzcie jaka cieszynka @Kessie @FcPortoFan1999 @blakkudium @Luciano99 @mekston @Ilka @Lionel_Messi10

2

@FcPortoFan1999 Aston Villa, Totki, West Ham(może) i jak Czajka napisal, Newcastle

2

@FcPortoFan1999 ManU ma Lammensa i on bardzo dobrze sobie radzi, zadowolenie z niego są. Aston Villa, Totki, West Ham, reszta raczej obstawiona

6

1

@Encore a @Lionel_Messi10 na to: potrzymaj mi browar

3

@gumaz tu masz wszystko wyjasnione


@FcPortoFan1999 @blakkudium @mekston @Kessie

0

@Kozinho. był na trybunach podczas swietowania, nie zostal jednak wymieniony przez speakera podczas wreczania pucharu. Ciekawe co bedzie z nim w przyszlym sezonie. Nie zdziwie sie jezeli bedzie chcial kolejnego wypozyczenia do Girony zeby zostac w katalonii ze swoją lubą, ktora jest w ciąży. Skomplikowana sytuacja dla Deco

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?