Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@stickie w tle widoczny kolejny udany transfer Julian Araujo, kupiony by byc maskotką i spedzac czas z zawodnikami w szatni. Ciekawe jakie plany ma wobec niego Xavi
0
@damianfcb105 tryplet na miekko
1
@Emhyr watpie, a to ze w USA jest to nie dziwne, oni uwielbiaja statystyki, byle jak najwiecej, tak jak jest np. w NBA
8
Mam wrazenie, ze ten jego debiut to byl mocno na sile, zeby znowu zadowolic agenta i rodzinke. Kiedys tak bylo z Marciem Muniesą, najpierw debiut w pierwszej druzynie zanim zaczal grac w barcy B, pozniej sie okazalo, ze za duze buty. To tylko jeden przyklad...
0
@Lionel_Messi10 Chelsea wszystkich chce, tylko po co isc do aktualnej Chelsea? W przyszlym sezonie nie będą grac w Europie, a w Premier League to go polamią.
1
@Kondziubarca ciekaw jestem jaka przyszlosc czeka Neymara i jaki plan ma on sam. Kontrakt do 2025 z wysokimi zarobkami, czy jakikolwiek klub jest w stanie za niego zaplacic i placic mu kupe siana? Kibice chca jego odejscia, nie dogaduje sie Mbappe, ktory jest pupilkiem. Wydaje mi sie, ze PSG bedzie chcialo go wypchnac z klubu tylko gdzie? Moze Wlochy? Inter? Watpie, ze Premier League, chyba nie ten klimat
2
@Tom_Tom ma lancuszek z wisiorkiem jak Ronaldinho, plus 10 do skilla
0
@Herato Mudryk to najbardziej podobny do mlodego Koseckiego, rownie paczesniackie tatuaze, obaj gwiazdy za nim jeszcze udowodnili swoją wartosc
3
@MesQueUnClub96 Neymar jest w kiepskiej sytuacji ogolnie, kibice miedzy innymi obwiniają jego za niepowodzenia, ale duza w tym wina zarzadu PSG. Glaskają Kyliana, a robią nagonke na innych pilkarzy. Dla Neymara dobrze by bylo gdyby odszedl, tylko gdzie? Kontrakt do 2025, wysoka pensja, kogo stac na niego i ktoremu klubowi moglby byc potrzebny? Watpie, ze Premier League, jedyny sensowny ruch to wypozyczenie, nawet dwuletnie do Interu lub Milanu
1
@Michu94 Neymar ogolnie jest w kiepskiej sytuacji, jego kontrakt jest do 2025 i ma bardzo wysoką pensje. Po wczorajszych wydarzeniach chyba lepiej dla niego zeby sie ewakuwoal z PSG, tylko gdzie? Ktory klub by go chcial i jest w stanie zaplacic za jego transfer oraz oplacac wysoką pensje? Za tą całą sytuacje z Neyem, Messim i Verrattim w duzej czesci odpowiada zarząd PSG, zrobili nagonke na pilkarzy i kibice wariują, obwiniają ich za niepowodzenia. Wątpie, ze Barca byla by w stanie go sciagnąć, jedyna opcja to wypozyczenie w co tez watpie ze wzgledu na jego pensje, moze kierunek Wlochy?
4
@panczo tym bardziej, ze ma sie pojawic Messi. Dembele podpisze nowy kontrakt. Dla Raphinhi moze zwyczajnie nie byc miejsca, na pewno nie gralby tyle co teraz, a do skladu wchodzi mlody Yamal, ktory gra na prawym skrzydle. Takie oferty jak za Rakiticia czy teraz za Raphinhe pojawiają sie raz, jezeli sie tego nie wykorzysta to pozniej tacy zawodnicy odchodzą za pol darmo
5
@PatrychoO ale paskudne. Aktualne logo bylo naprawde fajne, to nowe to bardziej jakis amerykanski styl, dziwne
3
@Compadre Kiedy Messi odchodzil do PSG w grze o zakontraktowanie go byl jeszcze Inter, moze teraz rowniez. Ogolnie to watpie, ze w razie niepowodzenia z transferem do Barcy skusi sie on na przeprowadzke do Anglii, chyba nie ten klimat
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Don Lucas dokladnie, to wyglada jak zarządzanie w Stali Mielec, gdzie z niedoszlego bramkarza zrobiono masazyste, kierowce, a teraz kierownika druzyny :D i to tylko jeden przyklad. Przeciez to jest kolesiostwo, jak w tym klubie ma lepiej i klub ma byc szanowany chocby w negocjacjach?
0
@Janas11224 przykro mi kolego, mam nadzieje, ze uda Ci sie odzyskac kase. Niestey duzo zlych opinii na ich temat. Pozostaje zyczyc Ci udanego urlopu, baw sie dobrze
0
@Janas11224 doszly bilety na mecz na czas?
1
@Survier szczerze to nie rozumiem fenomenu Dembele, ze ma az tylu zwolennikow. Jak patrze na jego gre, jak mu pilka odskakuje, jakie ma wykonczenie to jest to komedia, mozna stworzyc z tego kompilacje jakim pokraką jest. Do tego jego wiecznie zdziwiona, tesknąca za inteligencją twarz jakby nie wiedzial co sie dzieje wokol niego.
Odnosnie Raphinhi to wydaje mi sie, ze klub moze zgodzic sie na jego sprzedaz ze wzgledu na kwote jaką oferuje Newcastle i ze względu, ze Messi ma wrocic. Do skladu powoli bedzie wchodzic Yamal, ktory gra na prawym skrzydle i dalej nie wiemy jakie plany są wobec Ferrana, ktory tez moze grac na prawym skrzydle.
0
@FcPortoFan1999 do Partyzanta Leszno, w planach ma sciagniecie polskiego Maradone na ukoronowanie kariery i jego last dance
0
@revolution33 dziwne, ze jeszcze nie dostal...
0
@draxidox to co dla jednego jest sufitem dla innego jest podłogą
o to dlaczego nie wygral Puskasa
1
@Kondziubarca wyjatkowy antyfutbol dzisiaj mamy, najpierw puchar polski, teraz Xavi beton ze swoimi pomyslami. Jeszcze tylko Arsenal z Kiwiorem na 0:0 z Chelsea
2
@Herato a poziom podobny
2
@LM10GOAT tak
2
Spokojnie, jakos zleci ten mecz, czekamy na karne...
Wyjatkowy syf dzisiaj nam zaserwowali pilkarzyny
a taki Borek krytykuje, ze sie Santos na meczach nie pojawia... tylko po co?
4
@paweldunajecfcb a Borek sie dziwi Santosowi, ze sie nie pojawia na meczach. Straszne gowno nam zaserwowali dzisiaj
0
@Sulimo wlasciciele zainwestowali, projekt sie sprawdzil, teraz zacisną pasa, zrobią wyprzedaz, zarobią z nawiązką. Mysle, ze kilka lat temu nie spodziewali sie az tak duzego sukcesu
3
@Sulimo dlatego tez Papszun odchodzi, widzi ze wycisnal maksimum. Wedlug mnie w Rakowie zacznie sie wyprzedaz i specjalnych wzmocnien nie bedzie. Watpie, ze w przyszlym sezonie będą walczyc o moistrzostwo
0
@MesQueUnClub96 e no, poleciales. City to nie bardzo
2
@Kondziubarca bo to od tego swiezego mleka tak...