Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium nie tylko Ty, jak czytam dzisiaj komentarze to praktycznie cala LaBamba :D, Napoli jak na razie to mi kupon ...
0
@FcPortoFan1999 @MesQueUnClub96 przeciez jeszcze Juve dzisiaj gra, jak wygraja z Bologna to maja 17pkt straty
0
@P33ck wykrakales
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Emhyr i Napoli jak na razie bedzie musialo odlozyc swietowanie
1
@Sau_Ron jewelry
0
@LionelM95 jest tez otrivin zatoki
0
@LionelM95 otrivin, po co sie meczyc
0
@AmigoBlancos moe byc ciezko, w przyszlym sezonie dalej bedzie pierwszym napastnikiem Realu. Zobaczymy kiedy bedzie chcial zakonczyc kariere, czy nastepny nie bedzie jego ostatnim, tego nie wiemy. Wydaje mi sie, ze przegoni Lewego w walce o pichichi.
0
@ChampionLW tak pozowala
0
@Jackazz a co to za roznica jak obaj jak mogliby przyjsc to za darmo, a kontrakty pewnie podobne. Rejestracja Messiego to zaden argument
2
@Firestone czemu nie Thuram tylko dom spokojnej starosci?
0
@Janas11224 ja korzystalem przykladowo z viagogo i najczesciej od razu po zakupie otrzymywalem bilety. Mam nadzieje, ze dostaniesz. Napisz im maila z zapytaniem, moze to cos pomoze. Przyszlo mi tez do glowy, ze moze w spamie gdzies masz bilety?
0
@Janas11224 powinienes dostac 3-4 dni przed meczem, seatsnet ogolnie nie ma dobrych opinii, u nich sie zdarza, ze klienci nie dostają biletow
0
@Kondziubarca taktyka ta sama jak z Adamą i Luukiem de Jongiem, tylko wykonawcy inni
0
@Kondziubarca w jego przypadku to lepiej zeby nie kombinowal, jemu brakuje alternatyw. Jeden schemat, jeden sklad najlepiej i tak prawie minal sezon :D
1
@Anonymus0608 polskim chlopakom brakuje luzu...
2
@Kondziubarca licze, ze Karim jeszcze cos dzisiaj dolozy
0
@AmigoBlancos jeszcze brameczka, da rade
0
@norbi77 albo pretensje do kolegow z druzyny jak Lewus? tez nie widzialem
0
@MesQueUnClub96 Tomasz Hajto?
0
@La Pulgaa Elche > Barca proste
2
@Xxxbarca4ever to zasluga Pottera, De Zerbi tylko spija smietanke :D
0
@Crystal37 @Ptasior czyli fani CRa są teraz fanami Haalanda? Nie nudzi im sie zaklamywac rzeczywistosc?
3
@Crystal37 jutro PSG - Lorient
2
@Sau_Ron memory
1
@VegetaPolska Bożydar po odwyku ma wlasny swiat, do meczykow sie nadaje...
0
@norbi77 mam podobnie pomimo, ze pracuje z samochodami typu ferrari, lambo... wyscigi w tv sa jak dla mnie nudne, sprawdzam jedynie wyniki po i ogladam jedynie najciekawsze sytuacje na yt. Troche mi sie to przejadlo pracując przy tym i jezdzac na rozne pokazy. Srodowisko to jest jak kolko wzajemnej adoracji i wchodzenie do tylka wlascicielom tych samochodow i biciem konia co to nie mają mimo iz nawet nie potrafią niekiedy jezdzic. Temat rzeka...
0
@KlonaZepan zgadzam sie dlatego tez go wpisalem, moim zdaniem lepiej zeby gral na prawej stronie obrony niz w srodku, tam jakos mniej przeszkadza :D
1
@KrwawiaceoczyVEB jak kogos jeszcze dziwi dlaczego tak bardzo chcą powrotu Messiego to teraz widac, nie stac nas na zakup nikogo wartosciowego. Glupio wydane pieniadze na Ferrana, Raphinhe i Lewusa. Nie widac skoku jakosciowego i powrot Messiego to swego rodzaju blaganie o pomoc. Mam nadzie, ze Barca zlozy oferte Marcosowi Thuram, a nie skupi sie na Aubie