4

@Kondziubarca z cyklu cytaty, ktore mają wlasne zycie

1

@Sau_Ron beaver

2

Po wczorajszym meczu to szkoda mi Messiego zeby tu wracal. Barca w ofensywie jest tragiczna, dwa lata mijają od jego odejscia i nie widac zadnych postepow w ataku. Xavi wygląda jakby nie mial zadnego planu, zadnych alternatyw i teraz wiekszosc kibicow jak i sam Xavi czy Laporta szukają zbawienia w Messim. Uwazam, ze w PSG ma duzo wiecej szans na kolejne puchary i wieksze szanse na LM, w Barcy jak widac wyjscie z grupy na tą chwile to jest sukces, a chyba nie o to chodzi

1

@Deviler Rayo lubi remisy...

0

@Kengo i razem z 6 innymi zawodnikami Chelsea ma najwiecej asyst w druzynie, cale 2 :D

2

Laporta jest tym co sprzedal miejsce na koszulkach, bedzie tym ktory sprzeda klub...

3

@Kondziubarca to juz nie pierwszy news o ich milosci :D cos w tym jest...

0

@RomanHoffer ostatni raz Arsenal wygral na Etihad w 2015, liczylem ze Arsenal dociagnie ten sezon i wygra lige, ale cos czuje ze City sie po nich dzisiaj przejedzie

8

@Herato jak trwoga to do Boga

0

@Herato przed transferem do Al Nassr jezdzil do Madrytu, trenowal na obiektach Realu, staral sie wcisnac do nich, Perez odmowil. Ronaldo jest toksyczny, watpie ze jakis klub z LM sie na niego nabierze. Zastanawiam sie jednak ile wytrzyma u arabow i bedzie szukal ucieczki, moze do MLS?

0

@chavez to kobieta wyzwolona, tlum fanek za nią podąża

0

@DamianPSV za namową Pique, Laporta postawil na nowy projekt i jak widac Barca nie moze wyjsc z grupy ligi mistrzów. Powrot Messiego jest swoim rodzaju przynznaniem sie do bledu Laporty i blaganiem o pomoc

2

@D10SLEO wlasnie ogladalem i ciary do tej pory są:)

0

@koksik2700 to u Neymara?

2

@GeneralXavi Dmytro Czyhrynski jest do wyjecia z Ionikosu, zapomniales rowniez o Pedro, ktory jadl ostatnio kolacje z Laportą

0

0

@derus zgadza sie, mam wrazenie, ze Lewandowscy swoim zachowaniem kopiują Mentala i Georgine. To wszystko wokol nich jest strasznie puste i sztuczne. Niestety klasy nie kupisz

3

@Mow_mi_Douglas dokladnie panie, dopoki siedzieli w Niemczech mialem ich totalnie gleboko w d... po przyjezdzie do hiszpanii jakby jej odwalilo, glupie wywiady, coraz glupsze filmiki, wszedzie jej pelno. Jakos zadna inna partnerka naszych pilkarzy takich szopek nie odstawia

3

@Kondziubarca nadmienie jeszcze o zmianie z Zahaviego na CAA Agency, jest to amerykanska agencja, mozna sie zastanawiac czy to zmiana pod przyszly transfer czyli do MLS, z tym, ze znowu nie jest to optymistyczne dla Barcy. Jezeli Lewy mialby odejsc do USA to tak naprawde nie w nadchodzace lato. Watpie, ze kluby z USA mogly by sypnac jakas konkretną kasą, tam najdrozsze transfery krecą sie w granicy 15mln, wiec rozwiazanie kontraktu ze strony klubu i dojenie klubu?

4

@Kondziubarca pamietam jak zaczely pojawiac sie pierwsze plotki o trasferze Lewusa, mowilo sie, ze odejdzie za 20mln ze wzgledu, ze jego kontrakt sie konczy. Jak wiemy Barca zaplacila 45mln, jego kontrakt jest do 2026, ewentualnie do 2025. Jezeli on dalej bedzie gral padake i Barca bedzie sie chciala go pozbyc, to znowu jestesmy w plecy i ten transfer jest niewypalem. Nie wierze, ze ktokolwiek moglby zaplaci za niego jakąś pokazna sume. Taki sam problem jest z Ferranem i Raphinha

1

@Deviler na ich miejscu bym sie nie cieszyl...

1

@Sulimo tatuaze ma ladne przeciez, Ukraina nie chciala byc gorsza i zrobili Mudryka

18

@WiernyKibic111 zaden mem, temat jest juz od dluzszego czasu, wrzucala filmiki i transmisje jak sie ociera pierogiem o chorizo

0

@VegetaPolska i obczaj sobie na yt detmi - slodko, detmi - dla ciebie
to ta sama dziewczyna

0

@Kidd tak myslalem, tylko ze maja dziecko razem, szkoda dziecka zeby mieli sie rozchodzic

0

@VegetaPolska autentyk, obczaj na xes: ania z

0

@TheNekro94 za gowniarza sie nie wyszalala to teraz zachcialo sie nadrobic. Znam przyklad odwrotny, moj dobry kumpel zrobil dziecko dziewczynie co sie okazalo, ze grala w polskich pornusach i dzialala na roksie. Jemu jest wierna tak od dwoch lat. Gosc o jej karierze nie wie, bije sie z myslami czy mu powiedziec.

0

@LM10GOAT gosc wydaje sie byc ciekawym zawodnikiem, pytanie tylko czy zrobią z niego Ronalda Araujo czy czeka go los Pablo Torre lub Juliana Araujo? Patrzac na to jak Xavi stawia na zawodnikow Barcy B to taki transfer raczej nie ma sensu

0

@Encore ten sezon jesli chodzi o zmiany trenerow to jest komedia

2

@PatrychoO to nie wrozy nic dobrego...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?