1

@FcPortoFan1999 tak patrze dla Ciebie na terminarz reprezentacji polszy to cos mi sie jednak wydaje, ze Robert mecze ligi narodów zagra. Ma tam bosnie i rumunie do strzelania bramek, szwedom tez jakiegos karnego moze walnąć, do tego czerwcowe towarzyskie i moze dobije setki

2

@AmigoBlancos na to tez sie spoznilem

5

@Kessie Ty tez @mekston to zapisz

3

@Popitek12 Ty po prostu byłeś za dobry, nie zasługiwali na takiego klienta

3

@Frimpong znowu się spoznilem :( @AmigoBlancos

3

@FcPortoFan1999 beda chyba dwa towarzyskie, wytrzymasz. Pewnie pozegnanie Grosickiego numer 2137 oraz Roberta L. Przydaloby sie jakies San Marino i Wyspy Owcze zeby nastukac jak najwiecej

0

@Danny Gaucho telefon obok Messiego. Jakis zwiazek ma to z Michniewiczem?

1

@Popitek12 na luzie to zrobi

0

@FcPortoFan1999 widze, ze Pol zostal sam na polu walki i jeszcze na koniec odpalil transmisje. Do kawy z rana sie wlaczy

0

@FcPortoFan1999 raczej masz pecha do oglądania kiepskich końcówek pechowych zawodników

1

@mekston wszedł równo z Pietuszewskim, to wejście nie było udane Oskarix @FcPortoFan1999

2

@FcPortoFan1999 @EzioAuditoreDF Że Rychu Peja ma szansę, dziś uczciwie zarobić?

1

@FcPortoFan1999 od zawsze polska ślizga sie w awansach do mistrzostw europy czy swiata grajac gorzej niz przeciwnicy, teraz odwrotnie się stało. Moze zamiast liczyc na czyjes potkniecia, porazki i wlasnie awanse przez baraze to moze w koncu sie ogarnal i zaczną budowac druzyne, ktora bedzie wstanie po prostu wygrac grupe. Pan Janek fundamenty juz podłożył. Problemem bedzie brak Roberta L jedynie

0

@FcPortoFan1999 widzisz, a u mnie odwrotnie. Lubiałem go ale jak się odezwał to przestałem

1

@FcPortoFan1999 nie myślałem Oskarze, ze az tak Cie zaboli brak awansu drużyny z polski

2

@mekston stosunek szwedów i polaków do imigrantów jak @Kessie zadecydował. Szwedzi są bardziej gościnni i stąd wybór na gospodarzy spotkania. Nadmieniłem to juz Oskarowi

1

@Marcin199310 ostatni @Kessie testował kilka kamerek na swojego OF, doradź coś koledze

0

@FcPortoFan1999 po prostu Szwecja jest bardziej gościnna i są milsi niz polacy stąd tez wybór ich na gospodarzy

2

@MessiForeverTheBest moze to wlasnie jest grunt pod degredacje Evertonu, a zeby uratowac Totków lub West Ham. Wystarczy zabrac -20pkt

2

@blakkudium wyprane, według wzoru

6

i cyk do @Luciano99 na warsztat. @Kessie bedzie reanimował @Bocheno1 Maidenhead
https://zapodaj.net/plik-TUn1KovtKp

1

2

@Luciano99 a moze by tak Darwina z Hilalów wypozyczyl do tego trio? podobny jest @Frimpong

2

@FcPortoFan1999 a co jakby Grabara całkowicie grał zabandażowany zamiast w masce? Przeciez ten oszołom nosi to zeby sie wyróżniać i zostac jakos zapamietany. Nie wierze, ze dla bezpieczenstwa i nie wierze, ze mu nie przeszkadza. Lewy wkurza sie na swoją maske jak mój pies kiedy musze mu kaganiec założyć, a to wiele pokazuje jaka to rewelacja @Kessie @mekston @blakkudium

0

@FcPortoFan1999 również i ja, bede ogladal tak jak premier league, tylko wybrane mecze

0

@FcPortoFan1999 KS się obraził

9

@Luciano99 ogarnij @jowita, kolejnego tiktoka odpaliła

2

@Kapitan hawk proszę zweryfikować kolege @MichalZZZ

0

@FcPortoFan1999 KS się nie poddaje, kolejne godziny jadą bez przerwy. Moze jednak pojedziemy na mistrzostwa, jakoś...

1

@Popitek12 poprosze o opinie? Ponoć Balenciaga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?