4

Cele do konca sezonu:
Wygrana z madrylami w el clasico i zgarniecie majstra
Spadek Legii, ale pewnie sie nie wydarzy i spadnie jednak Widzew niestety @Ilka
Spadek Totków i wykolejenie sie Arsenalu meter przed kiblem @Frimpong
Spadek Leicester z Championship, ale tylko dlatego, ze potrzebują wstrząsu jak wczesniej Sunderland. Awans Milwall do Premier League i dlugo wyczekiwana rywalizacja z West Hamem.
Wygrana ligi przez Porto @FcPortoFan1999 oraz Hearts w szkocji.
W lidze mistrzów to nie ma za bardzo juz komu kibicowac, no chyba, ze potężnemu Bayernowi @Comentateiro lub Arsenalowi? @Kessie ewentualnie wspieranie Lusia Enrique @blakkudium @Luciano99 @mekston

4

@FcPortoFan1999 Masche pewnie cos innego poprowadzi, moze jakies River Plate

9

@Popitek12 tu jest polska, ewentualnie argentyna, zadne usa
ależ niespodzianka się trafila @mekston @Adran360 @Lionel_Messi10 @blakkudium @Kessie @Tollusiek @FcPortoFan1999 @Sysia11 @July_6_BcN

1

@mekston cudowna dziewczyna, wspaniała, mój rozmiar

2

@blakkudium jest wielu co płacą żeby tak do nich mówić, a dominy zarabiają. Żabka zrobi to za darmo @Kessie, a i hotdog tez sie trafi

3

@Luciano99 ze wszystkiego co posiadasz to najbardziej zazdroszcze Ci starego. Wspanialy czlowiek

3

@Kessie na kuponie mam inaczej

1

@FcPortoFan1999 Legia ujdzie z życiem czujem, ale Widzew raczej sie nie uratuje. Zamiast wzmacniania składu i podbojów polski zaczną się masowe ucieczki. Zaden Dragowski zostac tam nie bedzie chcial

2

Kounde grając na środku nie był zbyt pewnym punktem, ale jak bardzo elektryczny musi byc Araujo, ze Hansi woli trzymać go na prawwej stronie...

2

@Eklerek tam tez cos dla Ciebie @FcPortoFan1999

1

@FcPortoFan1999 o to widze, ze gruba moc futbolu. Nie mialem czasu jeszcze odpalic, zasiąde z opoznieniem jak tylko wszystkie misje dnia codziennego wykonam

0

@FcPortoFan1999 a co Ty Oskarix taki dzisiaj z przemysleniami. Przeciez weekend pilkarski dawno tak udany nie był, mozna stwierdzić, ze wedlug planu

2

@gumaz Comento @Comentateiro to całe życie na sztywnym holu leci, mozna mu tylko pozazdroscic

2

@escarabajo @Frimpong juz dawno tego Arribasa obserwowalem, @Kessie ma to zapisane i zdziwiony bylem, ze madryle nie skorzystaly z opcji wykupu. Dzwine tez, ze po spadku Almerii zadna ekipa nie zdecydowala sie na jego zakup, tym bardziej ze i w La Liga dobrzez sobie radzil, a i liczby tez wykrecil dobre

2

@FcPortoFan1999 widocznie w ten sposób sie rozpedzili

1

@blakkudium Jeremy @Kessie na 3:0

1

@messi564 real sie skusi na niego kiedys czuje. Nie dostaną Olise to kolejnego brazola zgarnął

2

@blakkudium tu masz na 0:2 @Kessie jakbys nie widzial

2

@blakkudium o to dam znac @Kessiemu zeby zobaczyl

1

@Frimpong ten wynik cieszy podwojnie, jak kiedys mialem sympatie do Chelsea za czasow Romka, tak teraz za Boehlyego nie da sie ich strawic. Liverpool sie umacnia, nie ma lepiej

4

@blakkudium wrzuć drugą bramke zeby @Kessie mogl obejrzec @Frimpong

2

@blakkudium widziales @Kessie ?

4

@Nefir potrzebna jest dziewiątka, tylko Richarlison! Trzeba wierzyc w Deco @Luciano99 @Kessie @mekston @blakkudium

2

Napoli nie zawodzi, detale @Kessie

3

w tym fanklubie to wszyscy jacyś podobni do siebie jesteście @Kessie

1

@Encore czy Bruno Fernandes to tak naprawde @FcPortoFan1999 ?

2

@Kessie tylko za maszyną świętego Pepa, gdzie Erling Haaland jest marnym piłkarzem wykorzystującym... czy jakoś tak...

2

@Adran360 nie zdziwie się jak juz od czerwca, Rosenior nie dotrwa do konca sezonu raczej

2

@Kessie na tym zepsutym co Arsenal popsul to Napoli nie było. Tam były same pewniaki, nie było możliwości pomyłki. Jestem pamiętliwy i dzisiaj od rana w majtkowych niebieskich barwach dumnie paraduje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?