2

@FcPortoFan1999 dokladnie tak, jak rowniez Schalke oraz Porto

5

@Adran360 to nawet chyba nie przez kryzys, a rozmowy z Chelsea group, gdzie chcieli go na trenera Strasbourga kiedy Rosenior szedł do Chelsea. Tam chyba bylo jakies zamieszanie gdzie Filipe Luis dal zielone swiatlo na rozmowy myśląc, ze chcialo go wlasnie Chelsea, a nie Strasbourg. Troche to smiesznie wygląda @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999

4

@Kessie dzisiaj na niebiesko i okej @Frimpong
@blakkudium @mekston @FcPortoFan1999

3

@Kessie 50 meczow na kuponie, 2zl zainwestowane, do wygrania 150tys. Arsenal 1x niszczy kupon, pozostale 49 meczow na pewno by weszly z Barcą i Liverpoolem na czele. Plany na nowe zycie, rumunki z niecierpliwoscią czekaly. Nie wiem jak Kessie zrekompensujesz mi tą strate @Frimpong @mekston @blakkudium

5

Wstyd mi @Kessie za Ciebie, pieniądze na oddanie szykuj

1

@FcPortoFan1999 1X na kupon

1

@FcPortoFan1999 nie przegra

1

@Kessie nie był przypadkiem na spalonym przy tym karnym?

1

@Marusek mi to sie wydaje, ze ter Stegen bedzie sie trzymal zeby pozostac w katalonii ze względu na ciąże nowej partnerki. Wczesniej tez sprawy rodzinne byly uzywane jako argument przy jego pozostaniu. Czuje, ze moze nas uratowac jedynie kolejne wypozyczenie do Girony, tylko czy oni będą chcieli łamiącego sie Marca...

4

@Marusek Wojtek ma kontrakt do 2027, nie ma potrzeby nowej propozycji

1

@kamyk_23 za tydzien auto bedzie dostepne na coparcie do licytacji i cyk do polski @Kessie

0

@AmigoBlancos ale za to zero remisów, u Alvaro nie ma nic pomiędzy

0

@FcPortoFan1999 on już myślami jest na narodowym

2

@mekston dokladnie, wpisuj w zeszyt Popo @Popitek12

3

@FcPortoFan1999 ważne, ze się przykleiły

1

@FcPortoFan1999 mialem Cie wlasnie wołać zebys odbiornik zaczął powoli uruchamiac

2

@Encore w Londonie wszystko w normie, Roman wróć! @Kessie @Frimpong @FcPortoFan1999

2

@Luciano99 więc to idealny moment na zastawienie rodzinnych ogrodów działkowych Relaks.

1

@FcPortoFan1999 no i bede, gdyż godzina jest wręcz idealna

4

@BojanKriKicz ojciec tyran, zajechał go

3

ni uja nie dam sie nabrac na te reklamy na Twojej zmianie @Kessie nie wcisne tego
https://zapodaj.net/plik-HBkKduqkn8
@Luciano99 @Frimpong @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999

0

@FcPortoFan1999 dzisiaj za gieksą, zeby latwiej Górnikowi w finale było

2

@Kessie po co to na 4 kieliszki rozlewasz? I taboret fajny

1

@Kessie macie geja w ekipie
Edit: zapomnialem oznaczyc @Frimponga zeby tez wiedzial

0

@FcPortoFan1999 licze na Gornik wygrywajacy polski puchar

1

@July_6_BcN znam kogoś kto by Cie kochal
@Kessie

4

@mordini123 tak, to madryl. W czasie programu zabezpieczyl sie jednak mowiac, ze rowniez jest fanem potężnego Bayernu @Comentateiro. Wierny kibic zwycieskich druzyn
@Kessie @blakkudium @mekston

6

0

@gumaz Borka i jego zachwytow nad pedrylami nie wlaczam, nie ma takoej opcji

1

@FcPortoFan1999 po jutrze tez bedziesz mial polski puchar grany

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?