1

@Jakchcesz tak się w NBA bawili jak Magic wrócił pograć

0

@CLS63AMG Marmoush, Vlahovic

2

@Frimpong jeszcze na kolanach przyjdą błagac zeby wrocil

3

@Danny Gaucho potężny Bayern* @Comentateiro
nawet takiemu człowiekowi jak łysy zdarzają się błędy @mekston @blakkudium @FcPortoFan1999

1

@Starrk @Kgorecki2500 @RoberDzik e tam, felga jest do odratowania i taka jest tez mi potrzebna @Kessie

5

@Vegeta88 przecież widać, ze wysiadł od strony kierowcy

2

@gumaz Oskar @FcPortoFan1999 był na każdym

9

@Faro ale co? wjechal przez bagażnik i wysiadł od strony kierowcy, fajna sztuczka

3

@Kgorecki2500 pozycja obowiązkowa kazdej kolekcji koszulkowej, mogliby chociaz na sezon wrócić do tego potężnego herbu @Comentateiro @Bolton @blakkudium @FcPortoFan1999

2

@kamyk_23 @agaFCB ojca i brata mam myśliwych i nie życze nikomu mieć w rodzinie takich ludzi. Przemoc, agresja, zastraszanie, takie chore głowy to są. W piwnicy wieczny smród, krew na ścianach. Wypadki na polowaniach często i są tuszowane jezeli to tylko drasniecia przykladowo w noge. Sam wstręt czuje do myslistwa

3

2

@mekston no to Ci wyszlo, nie ukrywam, monitor splułem

1

@Ilka kolejny hat-trick się na horyzoncie

2

@Bolton również przetrwałem tę połowe, drugą odpuszczam. Poczekam na recenzje pomeczową, a teraz polsat, jak Oskar doradzał @FcPortoFan1999

1

@Messibestplayerintheworld chłop Zamore zgarnie i to nie jeden raz, a i pewnie juz w tym sezonie

1

@Bykunn a teraz wrzucam google i patrze gdzie Tomaszów :D

0

@FcPortoFan1999 w sensie ŁKS czy Widzew i chyba tyle tam w Łodzi

1

@FcPortoFan1999 no tak, Ty to zawsze wiesz z kim te nasze panie sympatyzują

0

@Ilka w sumie mniejsze zło w Łodzi, chyba... musze dopytac @FcPortoFan1999

0

@Ilka a dlaczego Widzew oglądasz? :O

2

@mekston a widzisz, tak na to nie patrzylem, masz racje.
A na trybunach: Na na na nananana, nannana, hey Jude... @FcPortoFan1999 @Kessie

2

@FcPortoFan1999 ja wierze @Comentateiro w tę potęge, on był świadkiem tych narodzin @mekston @blakkudium

4

1

@mekston zacina mi ten mecz @Kessie, troszke mnie to drażni

2

@mekston porywający jest, nie da sie ukryc

0

1

@Arden Richarlison na dziewiątke, to nad nim Deco pracuje. Nowy Raphinha się szykuje

1

@MessiForeverTheBest o to obczaje, lubie Paolinke

3

@Popitek12 co dwa Ferrany to nie jeden. To moze zmylić przeciwników

14

Man City i Arsenal @Kessiego? a kto by to ogladal, kiedy Leo z brygadą zaraz na wyjezdzie gra z New Yorkami @Lionel_Messi10 @Tollusiek @Adran360 @blakkudium @mekston @FcPortoFan1999 @MessiForeverTheBest @Sysia11

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?