Lanosss
Dołączył/a: listopad 2022
7 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Frimpong nie ma się co stresować, Aston Villa ledwo juz dycha i bedzie tracic punkty. Liverpool dostanie się do lm, chcą pewnie dociągnąć ze Slotem do konca sezonu i wrzucic Xabiego od lipca zeby mial spkojny czas i nie musiał lepic na siłe i ratowac sezon.Jeszcze będzie tak, ze Slot na koniec FA Cup zgarnie
2
@Lionel_Messi10 dlatego dziwiło mnie to podkręcanie zeby grac na Camp Nou. Stadion niegotowy i argentynczycy wsparcia by tu nie otrzymali
5
@Kessie Dyktator szykuje go na lige miszczów
4
@gumaz redaktor Michal tlumaczyl, ze to wlasnie na rowerze się wydarzylo. Jechał na nim i magicznie mu zniknął, a on sam wylądował pare metrów dalej. Michała odnaleziono w szpitalu, a roweru nieodnaleziono @Kessie @Luciano99
1
@FcPortoFan1999 mecz o mistrzostwo to jutro chyba
1
@Kessie Chelsea-Newcastle bede ogladac, a teraz ide na tronie posiedziec
1
@FcPortoFan1999 @Luciano99 btts i 3.5 bramki, wchodze w to
3
@FcPortoFan1999 Font na bank, Laporta ma za miękkie serce
1
@FcPortoFan1999 rower pokonał redaktora Michała, stąd te skalpy
8
@Kessie pewnie, że krócej. Nikt się nie spodziewa najazdu od środka. @Bolton ma łeb do taktyki
7
@Kessie pewnie na polske jak dziadek @Boltona
0
"Prosił, żeby w pewnym momencie móc tu przybyć..." to juz chyba na kolejne wypożyczenie w przyszłym sezonie
4
Wpasowalby sie do premier league @Bocheno1 @Kessie @Frimpong
4
@Faro to pewnie hindusi i pakistańce, ich nie da się zliczyc @Bocheno1 @Kessie
0
@Pedri16Future to wlasnie kibice madryli w pelnej okazałości, doceniają swoich zawodników
5
Barcy na szczęście nie stać zeby kupić tego ciecia. Jego przyszłość jest w Arsenalu @Kessie oni lubią ślizgać się po Chelsea
0
@July_6_BcN Pedri czy Ci wysyłał lub odwrotnie. @LAMC_10 to na bank podsyłał tylko w spamie wylądowały:)
0
@LAMC_10 nudesy były wysyłane? @July_6_BcN
1
@Bernard777 i w sezonie 2016-17 grał w Barcy rowniez Arda Turan i tam się chłopy poznały, teraz Arda jest jego trenerem
0
@FcPortoFan1999 a który mecz na najwiekszym odbiorniku? oraz ile odbiorników uruchomionych?
0
@FcPortoFan1999 oba, obojga, obydwa oglądasz?
2
@directedbyfcb potężny Bayern* @Comentateiro
@blakkudium @mekston
2
@Bykunn mysle, ze po prostu w polsce jest to jeszcze w dalszym ciągu egzotyczne, mozna nazwac dla wielu 'dziwne', szczegolnie wsrod osob starszych. Polacy rowniez troche czują strach, zagrozenie wobec ciemnoskórych. Ja osobiscie od malolata nawet mieszkajac w pl spotykalem sie z dziewczynami bardziej opalonymi, za granicą mam większy wybór. Przez lata zycia w anglii wiele sie naogladalem tak jak i @Bocheno1 i wiele rzeczy czy sytuacji juz nie dziwi, stało sie normą
2
@Czyhrynski potężnym Bayernie @Comentateiro
@blakkudium @mekston
3
pozdrawiam Cię @FcPortoFan1999. Tylko dlaczego @gumaz ?
4
@Bocheno1 mam identyczne podejscie do tematu. Pary mieszane dla mnie norma, tym bardziej, ze od lat sam w takich związkach funkcjonuje
2
@TR3YWAY na larambli nie jest inaczej. Kazdy ma sentyment do @Kessie
14
@AFA nie chce na kiblu grac
@Lionel_Messi10 @Luciano99 @Kessie @Sysia11 @mekston @Tollusiek @Messibestplayerintheworld @MessiForeverTheBest @blakkudium
3
@DamianBarcaCule jak temu Kowalowi nie wstyd jest. Wiecznie zazdrosny o tego Roberta, umniejsza jego dokonaniom. Zazdrosny, ze trafil do Barcy, a sam zyje jakims niespelnionym marzeniem o Barcelonie. Wciska wszystkim na lewo i prawo jaką to nie jest legendą Betisu. Alkoholicy tak mają, uwalą sie, a pozniej męczą bułe jakimis opowiesciami z krypty. Ciezko sie go slucha w tym weszlo czy zero, wiecznie upocony i zasapany, ledwo skladajacy zdania
0
@partymaker z Kwiatkiem oczywiscie zartuje, a publiczna przewaznie dostaje slabsze mecze do transmisji, ale na Liverpool nie ma co narzekac:)