0

@Frimpong nie ma się co stresować, Aston Villa ledwo juz dycha i bedzie tracic punkty. Liverpool dostanie się do lm, chcą pewnie dociągnąć ze Slotem do konca sezonu i wrzucic Xabiego od lipca zeby mial spkojny czas i nie musiał lepic na siłe i ratowac sezon.Jeszcze będzie tak, ze Slot na koniec FA Cup zgarnie

2

@Lionel_Messi10 dlatego dziwiło mnie to podkręcanie zeby grac na Camp Nou. Stadion niegotowy i argentynczycy wsparcia by tu nie otrzymali

5

@Kessie Dyktator szykuje go na lige miszczów

4

@gumaz redaktor Michal tlumaczyl, ze to wlasnie na rowerze się wydarzylo. Jechał na nim i magicznie mu zniknął, a on sam wylądował pare metrów dalej. Michała odnaleziono w szpitalu, a roweru nieodnaleziono @Kessie @Luciano99

1

@FcPortoFan1999 mecz o mistrzostwo to jutro chyba

1

@Kessie Chelsea-Newcastle bede ogladac, a teraz ide na tronie posiedziec

1

@FcPortoFan1999 @Luciano99 btts i 3.5 bramki, wchodze w to

3

@FcPortoFan1999 Font na bank, Laporta ma za miękkie serce

1

@FcPortoFan1999 rower pokonał redaktora Michała, stąd te skalpy

8

@Kessie pewnie, że krócej. Nikt się nie spodziewa najazdu od środka. @Bolton ma łeb do taktyki

7

@Kessie pewnie na polske jak dziadek @Boltona

0

"Prosił, żeby w pewnym momencie móc tu przybyć..." to juz chyba na kolejne wypożyczenie w przyszłym sezonie

4

Wpasowalby sie do premier league @Bocheno1 @Kessie @Frimpong

4

@Faro to pewnie hindusi i pakistańce, ich nie da się zliczyc @Bocheno1 @Kessie

0

@Pedri16Future to wlasnie kibice madryli w pelnej okazałości, doceniają swoich zawodników

5

Barcy na szczęście nie stać zeby kupić tego ciecia. Jego przyszłość jest w Arsenalu @Kessie oni lubią ślizgać się po Chelsea

0

@July_6_BcN Pedri czy Ci wysyłał lub odwrotnie. @LAMC_10 to na bank podsyłał tylko w spamie wylądowały:)

0

@LAMC_10 nudesy były wysyłane? @July_6_BcN

1

@Bernard777 i w sezonie 2016-17 grał w Barcy rowniez Arda Turan i tam się chłopy poznały, teraz Arda jest jego trenerem

0

@FcPortoFan1999 a który mecz na najwiekszym odbiorniku? oraz ile odbiorników uruchomionych?

0

@FcPortoFan1999 oba, obojga, obydwa oglądasz?

2

2

@Bykunn mysle, ze po prostu w polsce jest to jeszcze w dalszym ciągu egzotyczne, mozna nazwac dla wielu 'dziwne', szczegolnie wsrod osob starszych. Polacy rowniez troche czują strach, zagrozenie wobec ciemnoskórych. Ja osobiscie od malolata nawet mieszkajac w pl spotykalem sie z dziewczynami bardziej opalonymi, za granicą mam większy wybór. Przez lata zycia w anglii wiele sie naogladalem tak jak i @Bocheno1 i wiele rzeczy czy sytuacji juz nie dziwi, stało sie normą

2

3

pozdrawiam Cię @FcPortoFan1999. Tylko dlaczego @gumaz ?

4

@Bocheno1 mam identyczne podejscie do tematu. Pary mieszane dla mnie norma, tym bardziej, ze od lat sam w takich związkach funkcjonuje

2

@TR3YWAY na larambli nie jest inaczej. Kazdy ma sentyment do @Kessie

14

@AFA nie chce na kiblu grac


@Lionel_Messi10 @Luciano99 @Kessie @Sysia11 @mekston @Tollusiek @Messibestplayerintheworld @MessiForeverTheBest @blakkudium

3

@DamianBarcaCule jak temu Kowalowi nie wstyd jest. Wiecznie zazdrosny o tego Roberta, umniejsza jego dokonaniom. Zazdrosny, ze trafil do Barcy, a sam zyje jakims niespelnionym marzeniem o Barcelonie. Wciska wszystkim na lewo i prawo jaką to nie jest legendą Betisu. Alkoholicy tak mają, uwalą sie, a pozniej męczą bułe jakimis opowiesciami z krypty. Ciezko sie go slucha w tym weszlo czy zero, wiecznie upocony i zasapany, ledwo skladajacy zdania

0

@partymaker z Kwiatkiem oczywiscie zartuje, a publiczna przewaznie dostaje slabsze mecze do transmisji, ale na Liverpool nie ma co narzekac:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?