2

@Ptasior a no widzisz, tez tak zaczynalem :D do dzis klepie

1

@AmigoBlancos nie, ewidentnie widac podlasie, 2pac podobno zachwycony, nie chcial wracac do USA

0

@Ptasior o to kolega z bogatej rodziny widze, szacunek dla taty szanownego

14

Jeszcze Cie nie bylo na swiecie @Kessie i Ciebie tez @FcPortoFan1999 jak 2pac odwiedzil Białystok tuż przed śmiercią i nagrał z Januszem ten teledysk, więc wrzucam zebyscie troche historii i kultury poznali


1

@Czajka90 @FcPortoFan1999 i cyk powrót do Goczałkowic, odcinek 2137

3

@Popitek12 zapisz sobie na pamiątke @mekston

1

@FcPortoFan1999 myśle, ze to czas wlasciwy, tym bardziej, ze i mecz towarzyski rowniez beda grac. Jedynie presja dziennikarzy na Jana moze zadzialac odwrotnie i na złość powolania nie bedzie, za duzo Borków i innych pytonów

0

@FcPortoFan1999 czyli do kadry go! Tylko czy Jan rowniez tak samo uważa?

13

@allien18 aż po same pomidory

0

@FcPortoFan1999 lige im wygra. Porto prawie jak Al Hilal, Darwin na lige miszczów, Benzema na lige @Frimpong

0

@K1ngKong7 wypozyczyli go do Sunderlandu i przez kontuzje Delapa po miesiacu wrocil do Chelsea. Szkoda, ze w styczniu nie dogadali sie zeby z powrotem wrocil do Sunderlandu, tylko tam mogl isc ze wzgledu na przepisy. Szanse mialby tam grac regularnie. Pewnie po sezonie czeka go juz dluzsze wypozyczenie, ciekawe tylko gdzie, zobaczymy jak to sie potoczy

0

@Cule1234 to akurat trafnie, kibice madryli tęsknią za Xavierym za sterem

1

@Filipem szkoda odejscia Guiu, dobrze sie zapowidal. W Chelsea sie marnuje i nikt go tam powaznie nie traktuje. Nie dziwne, ze nie chcial czekac, byl w kolejce po Lewym, Ferranie, Pau Victorze i wlasnie Roque, a moze i po Fatim. Nadzieja, ze Oscar Gistau odpali

2

@mekston trzeba to zrealizowac bo jeszcze Xavi na złość wszystkim obejmie madryli

1

@Frimpong w dzisiejszej piłce tylko Fifa online jest pewna

2

@Aragorn33 prawnukiem @Comentateiro najpewniej, cztery dychy mi stuknie w tym roku. Od mistrzostw swiata 98 piłke śledze i Barce ogladam od sezonu 98/99. To co widzialem nie da się odzobaczyć, takiego Gasparta, van Gaala i wesołą gromadke holendrów, transfer Figo do pe.. madryli. Serce krwawiło wiele razy

5

@Aragorn33 żałuj, ze nie widziales takich gagatków jak Hesp, Dutruel, Bonano, Arnau... Wtedy to była la zabawa

6

@Popitek12 zanotuj to @mekston w pamiętniku

0

@FcPortoFan1999 Mourinho w koszmarach Cię nawiedza, taki to człowiek

1

@Kessie lepiej pchać niż ciągnąć

1

@Kessie dobrze, ze doradziles zeby ogladnac to widowisko, udane popołudnie

1

@Eklerek słaby ten Arsenal i okej @Kessie

1

@Kessie a ogladniemy sobie, moze i Chelsea tez

2

@FcPortoFan1999 to w takim razie i Wieczysta dobrym kierunkiem, 1 liga styl życia

1

@FcPortoFan1999 awansu sportowego zadnego, a jezeli chce zarabiac wiecej to tez moze poza polską w lepszych klubach

0

@Safrani moze dlatego, ze nie potrafią pracowac na swoim.

0

@FcPortoFan1999 a czemu Pululu ma odchodzic z Jagi do innego polskiego klubu? jaki to sens jest?

3

@Arden grube po pijaku lepsze @Kessie @Bocheno1

1

pamiętajce o rodo

0

@Who_you_mam doszedł na wizji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?