5

@July_6_BcN @Sysia11 @clyde takie gacie myśle sobie kupić. Doradzicie?

2

@blakkudium @mekston powrócił on, juz tylko 4 bramki(wczoraj z asystą) i mamy go, w lipcu wielki powrót.

1

@blakkudium najglupsza liga swiata. Na wlasne zyczenie nie ma tam konkurencji. Kluby wypinają dupe i oddają potężnemu Bayernowi najlepszych zawodników jakby nie mogli poza Niemcy. Liga farmerow tak jak i francuska. Mówi się, ze w hiszpanii panuje duopol, a Atletico posiadajace kupe kasy to czesto kupuje miernych pilkarzy i trzyma defensywnego Simeone bez pomyslu

2

@Luciano99 to nie tak, to jest misterny plan Hilalów. Darwin jest oszczedzany na lige mistrzow, gdzie jest zarejestrowany, a jego glownym zadaniem jest szkolenie i poprawianie umiejetnosci Benzemy w trakcie treningow @Frimpong

2

@ViscaelBarca2007 Simeone wystawil rezerwowy sklad, oni juz olali lige. Na tygodniu grają z Brugge, wiec nie dziwna ta porazka. Dla nich nie ma znaczenie, ktore zajmą miejsce, czy trzecie czy czwarte, straty do Barcy madryli nie odrobią

1

@blakkudium nawet takiej uwaznej osobie jak @Danny Gaucho czasami potrafi wkraść się błąd i to nie mały

0

@Popitek12 nie matuj, poleruj dalej i dojdzie na pewno

0

@FcPortoFan1999 a daj spokój, ogladalem rano te cale zawody i konkurs wsadów, dramat po prostu. Mecz gwiazd tez nie zapowiada sie lepiej, to nie czasy gdzie parkiet był gryziony

1

@FcPortoFan1999 dzisiaj to chyba najszczesliwszy jestes, w ekstraklasie grad goli, a na deser Porto. Walentynki wczoraj, a jednak trwają dalej

7

@Luciano99 i nawet nie trzeba kanałów zmieniac

0

@FcPortoFan1999 powinni jednak sobie poradzic

0

@FcPortoFan1999 polonia w czerwo ze zniczem

14

Karim prawie jak @Luciano99, kwiaty dla @clyde, @jowita oraz @Sysia11

0

@FcPortoFan1999 to, ze Aron Gordon nie wygral chociaz jednego konkursu wsadów, gdzie zaslugiwal to kulminacja i wstyd jednoczesnie

0

@FcPortoFan1999 na konkurs wsadów wstajesz? i na mecz gwiazd?

4

@paweldunajecfcb biografia @Popitek12, codziennie dodaje nowe wpisy i to za darmo

0

@Filipem chyba tak, taka męska troche jest

2

@FcPortoFan1999 moze potrzebują zeby ktos im czytal do snu, kto to wie

4

Specjalistka od spania, co ciekawe nie jest rumunką @Kessie

3

@mekston jasna sprawa, ale rzeczy oczywistych nie trzeba wymieniac, kazdy o tym pamieta

3

@Comentateiro dzisiaj jest calkowity dramat z meczami. Jedyny warty uwagi mecz to Liverpool-Brighton w FA Cup o 21 i ja, moj kolega @Frimpong oraz @Kessie bedziemy ogladac. Na potężny Bayern nie dam się nabrac
@mekston @blakkudium

1

@Faro @Luciano99 podejrzewam, ze po sezonie Roony zostanie odpalony, a do pierwszej druzyny promocje dostanie Toni Fernandez i to on bedzie zmiennikiem Yamala. Co kilka sezonów bedzie kto inny, tak jak bylo wczesniej za czasów Leo, gdzie kupowano zawodników jak Malcom czy portugalczyk Trynkiewicz, zawodnicy na sezon lub dwa

2

@LAMC_10 divy są tansze niz 'standardowe' związki. Nie ma równiez dramy, z doświadczenia wiem, polecam @Kessie

5

@Luciano99 podziwiam jaką piękną, chłopiecą fryzure ma @clyde

1

@blakkudium niemozliwe, a mial isc do ekstraklasy, tyle programow bylo i newsow od dziennikarzy polskich. Jednak mieszkania komunalne niezachęcają...

1

@Sysia11 nie kazdy ma bajere jak @Kessie. Widocznie Partey nie potrafil odpowiednio zagadac i dopuscil sie gwaltow, niekiedy tak bywa

3

@escarabajo tak było, przypominam sobie. Dalej ma szanse sie nauczyc, od tego są treningi :D

4

Goat juz w lidze nie pogra, skrzywdzili go @Frimpong


3

@Who_you_mam prawdziwy rdzenny angol. Piękna jest angielska patologia, nawet polakom ciężko jest przebić ich wyczyny @Bocheno1 @Kessie

0

@Matheu12 totalny syf, jakosc hm czy innej masówki. Moze to przyszly sponsor reprezentacji polski? @FcPortoFan1999 Nike sie nie oplaca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?