3

@Kessie to prawda @Frimpong, ten mecz miał umocnić waszą przyjaźn, a wyszło jak zawsze

1

@Kessie nie tak mialo byc. Nałogi nie biorą się bez przyczyny

4

@Kessie juz nie moge doczekac sie 17 30 i zobaczyc Ciebie oraz mojego kolege @Frimpong razem zjednoczonych, w usciskach, kibicującym Liverpoolom w meczu przeciwko Man City. Cele są dwa, Kanoniery blizej majstra i Liverpool blizej europy

2

@Bocheno1 tez czuje zażenowanie. Jakos taki klimat gejoski prawda? @Kessie

1

@FcPortoFan1999 chyba szkoda, ze jednak nie Cracovia? w Craxie mial dostac 'jedynke' po papieżu

3

@Safrani @Stinger_ do Widzewa ponoć idzie, ma dostac mieszkanie komunalne na bałutach, @Frimpong o tym pisał, dostał info od Pytona z meczyków

1

@blakkudium i to są wlasnie te newsy polskich dziennikarzy, Hames do ekstraklasy, Nani, Sterling itd. Na koniec Ci goscie idą i grają w tureckich ligach, mls, gdzie nie ma betonu i mają normalne warunki do życia zamiast ponurej pogody, gorszej niz w anglii. No i ludzie rowniez bardziej z usmiechem na twarzy witają

0

@Arden on nie bedzie czuł rywalizacji przez dlugi czas, tym bardziej nie czuje jej aktualnie z Wojtkiem. Flick natomiast jest takim trenerem, ktory bramkarza nie lubi zmieniac, wiec nie bedzie wiekszego znaczenia kto jest dwójką

0

@Arden to ma byc wybór numer dwa, na puchar króla Pena sie nadaje

0

@Arden Łoniaki Penia lub Yaakobishvili(chociaz dla niego lepiej zeby dalej rozwijal sie na wypozyczeniu)

3

@lajcior mnie na walentynki @Kessie w tym roku odwiedza. Jedziemy odwiedzic bałagan rumuński, a na drugi dzien prosto z baletu juz razem z @Bocheno1 wybieramy sie na FA Cup Arsenal-Wigan. Wszystko z miłości

0

@FcPortoFan1999 Borki i reszta robią, jak rowniez drama z powodu braku powolania do reprezentacji. Urban Jan juz to skomentowal, ale presja dziennikarzy Oskarowi nie pomaga

0

@FcPortoFan1999 nie ma co robic z tej sytuacji wielkiej dramy, w europie nie pogralby za wiele, a w lidze bedzie dostawal szanse regularnie. Oczywiscie dziennikarze grzmią, jest co klikac

0

Oby mu się udało wrócić chociaz na kilka ostatnich meczów ligowych i zagral koncowke w Gironie. Moze wtedy zdecydują sie go wypozyczyc na kolejny sezon, inaczej ciezko zeby inny klub chcialby go u siebie, tym bardziej, ze on poza katalonie nie chce sie ruszac

3

@blakkudium wstyd mi, ze niedopatrzylem tak rażącego błedu we wpisie @Frimponga

3

@Frimpong nie widze innej opcji, tym bardziej iz nawet najmniej prawdopodobne wydarzenie jakim jest mistrzostwo dla Arsenalu moze równiez się ziścić i to juz niebawem @Kessie

4

@Frimpong to jak najbardziej realny scenariusz jest, a następnie do Barcy

4

@Frimpong Darwinie, nie idź tą drogą

1

@mekston zamknięte, tez mialem wrazenie, ze oni jak turki mają jeszcze czas

2

@mekston @blakkudium @escarabajo co ja patrze teraz to Marcos Leonardo został wyrejestrowany ze skladu Hilalów, zrobili miejsce dla Karima. Czyby transfer do Portugalii, Turcji?

2

@Bocheno1 stan jest nie ważny. Najważniejsze, ze obecny, to się nazywa odpowiedzialnosc @Kessie

3

@mekston bedzie sie zwalnial z roboty i jako wolny zawodnik powróci do ManU

1

@Faro w sezonie 2024-2025 zadebiutowal w pierwszej druzynie, w zeszlym sezonie tez nie gral w mlodziezowej lm

3

@Kessie wlasnie lux jest, dobrze się tym jezdzi musze przyznac. Purosangue nie mialem okazji próbować, nie jest tak popularne jak Urus, nie przyjelo sie tak pozytywnie

4

@Kessie własnie jade odebrac @Bocheno1 z roboty i się wybieramy, screwfix Wembley Bocheno, bądź czujny https://zapodaj.net/plik-hJqjZEp6x1

1

1

@mordini123 polus gra to polusom trzeba wlaczyc polusa, czego sie spodziewac po Kwiatkowskim, taki sam beton jak poprzednicy

0

@PatrykBarca absolutnie nie, nigdzie nie napisalem zeby miec pretensje do kogokolwiek tak jak kolega wyzej do Deco czy Laporty o przedluzenie jego kontraktu. Byla potrzeba przedluzenia kontraktu, obie strony zaakceptowaly warunki i teraz trzeba stawic czoła sytuacji

1

@tbas kontrakt przedluzyli ze wzgledu na rozlozenie, ale wtedy jeszcze jakis poziom prezentowal, wtedy tez nikt nie myslał o Garcii z Espanyolu. Notorycznych kontuzji przewidziec tez się nie da

2

@Transu96 Livakovicia nie ma co liczyc, on odmówił gry praktycznie od razu po wypozyczeniu. Gazzaniga wróci do łask, mają jeszcze Krapytsova pukającego do pierwszej druzyny, wytrzymają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?