8

@blakkudium no to nici z transferu do Manu. Targałem mu kiedys q8 z niemiec do Wolverhampton https://zapodaj.net/plik-7bniTgZ60v @Kessie @mekston @FcPortoFan1999

10

@Luciano99 nie próżnuje od kiedy dowiedzial się jaka jest wymarzona sylwetka @Sysia11

2

@blakkudium ale tego parcha to powinien sobie zbadać, niepokojące to

2

@FcPortoFan1999 co prawda to prawda

6

dla @Danny Gaucho statystyki są najwazniejsze, a auto? niech płonie
https://x.com/0Hiszpan/status/2016577770403369162

9

bierz sie za robote @Luciano99, sylwetka idealna wedlug @Sysia11

2

@blakkudium co mu tam takiego trypla na policzku wywaliło? @Lionel_Messi10 @mekston @blakkudium

7

@tomek8756 efekt larambli na bank, tyle dobrego o Sosnowcu słyszy się od @Luciano99 czy @Kessiego no i prosze, ziemia obiecana

3

@Sysia11 Eyonga to ponoć juz odpuścili, wygląda na to, ze wiecej klubów jest nim zainteresowanych i zacznie się licytacja. Panichelli wydaje się tańszy na tą chwile, pytanie jednak czy Chelsea nie zdecyduje się zabrac go do siebie(ten sam wlasciciel BlueCo oraz były trener)

4

@Sysia11 elegancki jest, a przyjdzie pewnie Vlaho

2

@Kessie nie tyle dlugodystansowiec co juz po tylu latach doświadczeń, wiele juz nie zaskakuje...

3

@Kessie nie oplaca sie, teraz 50euro to tylko 15minut rumunii

0

coś czuje, ze po sezonie zostanie odpalony Casado, a Gavieusz dostanie kolejny sezon na pokazanie czy cos jeszcze z niego bedzie. Jezeli artykul jest prawdziwy i Gavi faktycznie robi kolejne zamieszanie w klubie to tylko dobry sezon może go uratowac przed transferem

4

@michaleu takie rzeczy trzeba zglaszac wczesniej, od razu po meczu. @Comentateiro ma przeznaczoną pule finansową na potknięcia potężnego Bayernu. Ja swój przelew juz dawno otrzymalem, dzięki Comento @mekston @blakkudium

1

@FcPortoFan1999 zapuścił bo miał już dosyć zaczepek na ulicy, zbyt często był mylony

0

@FcPortoFan1999 widac po profilowym @Aveiro, podobni są ;)

1

@tadzik447 a wiecie jak sie robi chinskiego smoka partnerce? @Kessie ?

0

@ProMILs problemem są zarobki, Marek będzie chcial zeby Barca wyplacila mu kase do 2028 jezeli doszloby do rozwiazania kontraktu, a Girona nawet jezeli bedzie chciala go zakontraktowac to nie da mu takiej kwoty jaką ma w Barcy. Gironie najbardziej oplaca sie kolejne wypozyczenie i oplacanie 10% jego zarobków, reszte wyplaci Barcelona. Marek ma mocniejsze karty w tej sytuacji

5

@tbas po sezonie to bedzie kolejne wypozyczenie do Girony, poza katalonie to on sie nie ruszy i zaden klub nie da mu zarobków jakie ma w Barcy

1

@Czajka90 i nawet nie jest zarejstrowany do gry. Taką samą sytuacje ma Disasi i Fofana. Przykre czasy przed Chelsea

0

@Filipem bedzie mial dylemat @Frimpong :)

1

@Frimpong Zależy od wielu rzeczy, ja polecam Samsung, drugi powie że Apple a trzeci Xiaomi, jak chcesz po prostu telefon który weźmiesz do ręki, zrobisz dobre foto i będzie na lata to Samsungi są w tym najlepsze.

0

@FcPortoFan1999 dlatego tez napisalem zebys wiedzial i odpalił sobie do obiadu pysznego

2

@FcPortoFan1999 ogladales moc futbolu? dwie godziny o polskiej pilce, ludzie w komentarzach wściekli, jechali po Olkowiczu i Kozminskim, ze ograniczeni tylko do polski. Nawet nie wspomnieli o Arsenal-ManU, admin sie tlumaczyl, ze ostatni raz taka sytuacja

22

@Rastafarnianin warto jednak wymieniac sie opiniami

4

@gumaz z @Popitek12. On jest jeszcze chyba w gimnazjum

0

@kpiarz słusznie zauważyłeś, możliwe

2

@Bocheno1 no i podobnie jak w polskiej @FcPortoFan1999

1

@Kessie drugą połówke z Tobą oglądne...

6

Robie wyprzedaz gier jakby ktos byl zainteredowany, gralo sie troche @Kessie


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?