LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@July_6_BcN Świetnie Cię rozumiem.
Mam podobne odczucia na ten temat, dziś wiele relacji jest spłyconych i ludzie bardzo często bardziej skupiają się na obrazie wyglądu albo tego co posiadasz, niż na tym kim naprawdę jest ta druga osoba.
Też chyba jestem trochę romantykiem, tylko może w trochę bardziej przyziemnym sensie, nie szukam jakichś przelotnych przygód, tylko stabilnego i spokojnego związku, a z czasem budowania rodziny. Dlatego wkur... mnie niemiłosiernie, że część kobiet patrzy tylko przez pryzmat pieniędzy, statusu czy majątku, a z drugiej strony wielu facetów podchodzi do relacji bardzo powierzchownie, jakby chodziło tylko o to żeby "poruchać". I chyba właśnie dlatego dobrze rozumiem, co masz na myśli z tym "zaskoczeniem". Mam wrażenie, że najlepsze związki zaczynają się wtedy, kiedy nic na siłę nie zakładasz, tylko po prostu trafiasz na kogoś przy kim jest naturalnie i spokojnie, bez zakładania masek i bez presji.
13
@July_6_BcN Portale randkowe (szczególnie Tinder) to i tak kropla w morzu. Problemem są tutaj socialmedia - szczególnie Instagram i wszelakiej maści OnlyFansy, które napędzają spermiarze, dając naprawdę średnim z wyglądu kobietom iluzję tego, że one też są księżniczkami, samoocena wzrasta i potem szukają facetów z nie swoich kręgów, bo nie oszukujmy się facet 9,10/10 w życiu nie spojrzy na dziewczynę przypuśćmy 6/10, która marzy właśnie o takim ideale.
27
@RosjaninBut Dlaczego mnie to nie dziwi xD Amerykanki od zawsze kojarzyły mi się z roszczeniowymi księżniczkami, i w sumie już wiadomo z kogo Polki biorą przykład, bo wcale nie są lepsze.
1
@norbi77 Nie żebym się czepiał, ale dlaczego wrzucasz całą Gironę do worka z tym gościem co sfaulował Yamala? Mi tam się ich wczoraj całkiem przyjemnie oglądało, poza tym to nie są rzeźnicy jak Espanyol czy Getafe, którzy bazują na takiej grze.
A to, że Witsel jest kretynem i bezmózgiem to już wiadomo nie od dziś.
0
Garcia jak Casillas w prime :o
1
Ale on jest tragiczny...
1
@gumaz chill. Ani na Facebooku ani na IG nie mam żadnych treści, których bym się wstydził, do tego jestem przystojny i fotogeniczny, także La Ramblowe koleżanki byłyby w zachwycie :P
0
@K1ngKong7 "Żenić się od razu to chyba on nie zamierza a nawet po takim ślubie musi minąć 3 lata żeby dostać obywatelstwo"
Dokładnie, w dzisiejszych czasach, żeby się z kimś ożenić, to musiałbym być w 100% pewny tej osoby, i musiałbym jej bezgranicznie ufać, a zaufanie po poprzednich związkach buduję się u mnie bardzo, bardzo długo, więc szybki ślub mi nie grozi hahah
Odnoszę wrażenie, że kolegę @Faro też kiedyś ktoś zranił, i dlatego teraz jest taki podejrzliwy i trochę na siłę szuka spisku, ale to tylko on jeden wie jak jest.
0
@Faro Moim zdaniem mocno nadinterpretujesz. Załóżmy, że byłbyś w Polsce emigrantem zarobkowym i szukałbyś kogoś tylko po to, żeby załatwić sobie obywatelstwo. Byłbyś z kobietą która Ci się nie podoba w najlepszym razie 4 lata (+/- rok na dobre zapoznanie i ewentualny ślub i 3 lata czekania po ślubie) tylko po to, żeby dostać papierek? Bo ja nie, i dla mnie nie ma w tym żadnego sensu.
Tym bardziej, że ona wydaje się być bardzo spokojna i nieco introwertyczna, więc nie wydaje mi się, żeby taka osoba rozkminiała takie plany.
0
@qbsonFCBarca "Desperata" :D
Chłopie, ja od prawie 3 lat nie byłem w poważnym związku, więc o jakiej desperacji Ty piszesz? Ja się z nią spotykam z podejściem "co będzie to będzie" a ty mi o desperacji jakbym był jak wiecznie niespełniony w miłości Vegeta xDD
0
Coraz lepsze to AI xD
Takie skoki by człowiek pooglądał :D
https://www.instagram.com/reel/DR-U8TQjCn3/?igsh=YzM3Z3YycnJmYXB1
0
@pride1899 Sauvage przede wszystkim, według mnie średnio pasuje na tę porę roku, to typowo cytrusowy wiosenno/letni perfum, który na lato jest jak znalazł, ale przez to, że dużo facetów go używa, jest już lekko, że tak powiem - nudnawy. Bezpieczny na codzień, może na jakieś spotkania rodzinne typu chrzciny czy ślub, ale na samą randkę imo kompletnie nie pasuje, tym bardziej w zimę gdzie królują raczej ciepłe i słodkie zapachy.
0
@Fog_W_1899 Widzę, że od kilku tygodni jestem dla Ciebie stałym punktem programu, muszę przyznać, że jesteś dość konsekwentny w swojej głupocie. Zabawne, że ktoś kto mówi o "kompromitowaniu się", sam regularnie, żyje czyimś życiem. Trochę się to gryzie.
1
@Faro Sam nie wiem, takie odniosłem wrażenie. Poza tym, nie z Wenezueli, tylko z Gwatemali. I fakt, na żywo się może jeszcze nie widzieliśmy, ale rozmawialiśmy na IG, i było widać fajny vibe, więc jak człowiek ma nie czuć lekkiej ekscytacji :)? Wiesz, ja też jestem nieco ostrożny, ale nie można być aż do przesady.
0
@Faro Nie jestem nadwrażliwy, tylko wyczuwam chęć wbicia mi szpileczki z powodu zwykłego pytania. Poza tym, jest to moje dosłownie pierwsze pytanie w tym temacie, bo tam się tylko "wygadałem", także nieco to śmieszne z Twojej strony.
Co do tego ostatniego, to może i tak, ale przy tym zachowuję spokój i nie wybiegam raczej zbyt daleko.
1
@July_6_BcN Mówisz, że lubisz takie "klimaty" :D
@majkiii Te Erosy mnie tak średnio przekonują, miałem, ale jakoś mnie nie uwiodły zapachem. Za to te Stronger With You Intensely i Saint Laurent mi mocno podpasowały, ale póki co nie chce mi się kupywać obu.
0
@robsesh Nie no, czymś się psiknąć trzeba dla świeżości i podbicia outfitu :)
@Faro Ale o co Ci chodzi? Ja tylko zapytałem o perfumy, nie chcesz, to nie musisz mnie czytać - wystarczy opcja "ignoruj".
1
@ranger3120 Jakbym miał tego użyć, to chyba już mógłbym się pogrzebać xD
0
Jakich perfum używa się w obecnych czasach, idąc na pierwszą randkę z zamysłem, żeby "dobrze zapamiętała ten zapach", żeby był przyciągający, z takim efektem wow? Obecnie na codzień używam Dior Sauvage, ale chyba są już trochę zbyt oklepane.
Mam kilku faworytów:
- Dior Homme Intense
- Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme
- Emporio Armani Stronger With You Intensely
Co myślicie?
1
@esem91 W 2007 to ja grałem z kumplami w piłkę pod blokiem i lataliśmy z klamkami z patyków xD
1
Ale to muszą być ciary słuchać tego hymnu na stadionie, nie lubię ich, ale hymn mają piękny, dostojny
0
@FcPortoFan1999 Walentynkę, byś sobie znalazł, a nie tylko ta Ekstraklasa
2
@MessiForeverTheBest Chyba, żeby dowieźć im gumy co najwyżej xD
1
@TR3YWAY czas pokaże, a dokładniej przyszła sobota.
1
@reloaded Warszawa. Z miast w których byłem dla mnie żadne bez podjazdu.
A dlaczego? Przede wszystkim, od zawsze pasjonuje mnie jej historia i to jak podniosła się po II WŚ, wiele pięknych miejsc jak np Łazienki Królewskie itd, od zawsze kibicuję Legii więc i od małego jestem przywiązany do miasta. Jedynie nie przepadam za ścisłym centrum, gdzie są tłumy, wielu pozerów i dziwaków np pod Złotymi Tarasami czy na schodkach, ale poza ścisłym centrum, zdecydowanie nr 1.
2
Mood na dziś, no i okej
2
@LAMC_10 Gwatemala ❤️
4
Dla wszystkich zakochańców najnowszy hicior od króla Sebastiana
0
@Hosh Ty se przypomnij co zrobił Pululu Elitimowi w sparingu o nic, a dopiero potem pisz o bandytyzmie.
0
@Kozinho. Dlaczego tak ostro o @July_6_BcN ^^?