LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91 Dobrze, że Arsenal nie będzie tracić ;)
1
Te przegrywy znowu przerżną tą ligę, nie ma bata :D
0
Ez z najgorszą częścią Londynu!
1
@norbi77 Sorry, ale za udostępnianie tutaj wypocin tego Tuskowego trolla powinny lecieć bany. Tak samo jak za posty Papjeży, Kulfonów czy innych Zespołów Brauna. Wstydziłbym się powoływać na takie "autorytety".
2
Pięknie, jazda z 4rsenalem!
5
@Luciano99 Ale śmieszą mnie Ci wieczni malkontenci na La Rambli podczas meczów. Zamiast skupić się na meczu i komentować ewentualnie po meczu to klepią te swoje wypociny, obrażają zawodników a na koniec dostają gonga, bo jednak pewnie wygrywamy xD
0
Won do 1 ligi ogóry zafajdane
0
@misiek0318 1 połowa bardzo słaba, ale ten kretyn z gwizdkiem też od siebie dokłada, Oviedo non stop fauluje i bodajże tylko 1 ŻK pod koniec połowy.
1
@majkiii Oni i bez Twoich życzeń zlecą ;)
1
@blakkudium ez win Manchesteru
0
@gumaz Nie interesuj się.
6
Polska Gurom!
10
@Kgorecki2500 Nie no, w Indiach zdecydowanie. Brud, smród, ubóstwo i brak jakiejkolwiek higieny. USA to dalej piękny kraj z pięknym krajobrazem i żaden pomarańczowy odklejeniec tego nie zmieni.
2
@robsesh Co innego "łapanki i wywozka" nielegalnie przebywających imigrantów a co innego mordowanie niewinnych Amerykanów.
6
@gumaz Tyle w temacie tego odpadu ludzkiego:
0
I ta kamera na Brahima :D
1
Ale szukał tego kontaktu XD
4
Ale ten Villarreal jest tragiczny, nie dziwię się, że w LM kompletnie nie istnieją
0
@Xxxbarca4ever Wypraszam sobie!
1
Potężny Bayern w plecy, i od razu humor gitówa
3
@mrboom Tak jak napisał @Safrani, ostatnio włączyłem sobie ten Łup i całkiem przyjemnie się oglądało.
1
@Popitek12 Gucci jest dla wieśniaków
2
@Gibbon_FCB Nie wiem dlaczego, ale mi na nowego Bonda pasowałby Statham
0
@LAMC_10 Jako sieciówka Efes, ogółem Sapko.
1
@fart Brać Rajovicia i się nie zastanawiać ;)
1
@Sysia11 No jak "nie jest to typowa 9"?
Przecież Twój koleżka, którego oznaczyłaś tak się zarzekał, że to typowa klasyczna 9 xD
0
@Rastafarnianin Lepiej mieć normalną Matkę i normalnego Ojca niż dwóch ojców albo ojca alkoholika.
1
@NeroTFP1 Lwów je Polski!
2
@Karol145 Zdecydowanie Crunchips Chakalaka ;)
Poza nimi wysoko znajdują się też Lays Strong Chilli Lime, Lays Spicy Paprika, klasyczne solone TOPy z Biedronki, i ostatnio podpasowały mi sezonowe TOPy Pomidor w ziołach.
Ale ogólnie ostatnimi czasy mocno ograniczyłem chipsy i słone przekąski przez problemy zdrowotne i masakryczną ilość soli, przez którą one narastają.
0
Wygrać z Kopenhagą, najlepiej kilkoma bramkami i mamy TOP8 i dwumecz spokoju.