0

@Kamiloza91 Dobrze, że Arsenal nie będzie tracić ;)

1

Te przegrywy znowu przerżną tą ligę, nie ma bata :D

0

Ez z najgorszą częścią Londynu!

1

@norbi77 Sorry, ale za udostępnianie tutaj wypocin tego Tuskowego trolla powinny lecieć bany. Tak samo jak za posty Papjeży, Kulfonów czy innych Zespołów Brauna. Wstydziłbym się powoływać na takie "autorytety".

2

Pięknie, jazda z 4rsenalem!

5

@Luciano99 Ale śmieszą mnie Ci wieczni malkontenci na La Rambli podczas meczów. Zamiast skupić się na meczu i komentować ewentualnie po meczu to klepią te swoje wypociny, obrażają zawodników a na koniec dostają gonga, bo jednak pewnie wygrywamy xD

0

Won do 1 ligi ogóry zafajdane

0

@misiek0318 1 połowa bardzo słaba, ale ten kretyn z gwizdkiem też od siebie dokłada, Oviedo non stop fauluje i bodajże tylko 1 ŻK pod koniec połowy.

1

@majkiii Oni i bez Twoich życzeń zlecą ;)

1

@blakkudium ez win Manchesteru

0

@gumaz Nie interesuj się.

6

Polska Gurom!


10

@Kgorecki2500 Nie no, w Indiach zdecydowanie. Brud, smród, ubóstwo i brak jakiejkolwiek higieny. USA to dalej piękny kraj z pięknym krajobrazem i żaden pomarańczowy odklejeniec tego nie zmieni.

2

@robsesh Co innego "łapanki i wywozka" nielegalnie przebywających imigrantów a co innego mordowanie niewinnych Amerykanów.

6

@gumaz Tyle w temacie tego odpadu ludzkiego:


0

I ta kamera na Brahima :D

1

Ale szukał tego kontaktu XD

4

Ale ten Villarreal jest tragiczny, nie dziwię się, że w LM kompletnie nie istnieją

0

@Xxxbarca4ever Wypraszam sobie!

1

Potężny Bayern w plecy, i od razu humor gitówa

3

@mrboom Tak jak napisał @Safrani, ostatnio włączyłem sobie ten Łup i całkiem przyjemnie się oglądało.

1

@Popitek12 Gucci jest dla wieśniaków

2

@Gibbon_FCB Nie wiem dlaczego, ale mi na nowego Bonda pasowałby Statham

0

@LAMC_10 Jako sieciówka Efes, ogółem Sapko.

1

@fart Brać Rajovicia i się nie zastanawiać ;)

1

@Sysia11 No jak "nie jest to typowa 9"?
Przecież Twój koleżka, którego oznaczyłaś tak się zarzekał, że to typowa klasyczna 9 xD

0

@Rastafarnianin Lepiej mieć normalną Matkę i normalnego Ojca niż dwóch ojców albo ojca alkoholika.

1

@NeroTFP1 Lwów je Polski!

2

@Karol145 Zdecydowanie Crunchips Chakalaka ;)
Poza nimi wysoko znajdują się też Lays Strong Chilli Lime, Lays Spicy Paprika, klasyczne solone TOPy z Biedronki, i ostatnio podpasowały mi sezonowe TOPy Pomidor w ziołach.
Ale ogólnie ostatnimi czasy mocno ograniczyłem chipsy i słone przekąski przez problemy zdrowotne i masakryczną ilość soli, przez którą one narastają.

0

Wygrać z Kopenhagą, najlepiej kilkoma bramkami i mamy TOP8 i dwumecz spokoju.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?