0

Klasyczny Leo Roman, przychodzi mecz na Barcelonę i chłop jest jak ściana nie do przejścia

0

Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę się cieszył z comebacka na Arkę xD

0

@tomcias10 Tobiasz, Augustyniak, Kapustka, Rajović, Biczachczjan w pierwszym składzie, oto odpowiedź

0

Nie mam już siły do tych patałachów, przełączam na Barcę, bo mnie popieroli

0

@Eklerek Czarne skary xD

1

@majkiii Tamten podobno przeziębiony.

4

Nie wiem co Papszun widzi w tym Tobiaszu, kolejny trener co stawia na tę miernotę bramkarską...

2

@KRISU77 Jak Marko nie wystawi duńskiej kłody w ataku, to istnieje taka szansa.

4

Obsługujcie komputere!


@Kessie @blakkudium @Eklerek

37

Niech Bóg ma Yamala w opiece, bo stary to mentalnie jeszcze większe dziecko xD


1

@Bobo25 Jemu się tak odkleiło na finiszu ostatnich wyborów prezydenckich w USA, wcześniej on naprawdę gadał nawet z sensem, ale po wyborze Trumpa wszystkie maski opadły. Obecnie to zwykły podnóżek pomarańczowego i ludobójcy z iSSraela.

2

@Michael24 Nie idę dzisiaj do roboty z powodu braku wzmocnień dla mojej pensji.

0

@Chimera Pozdrawiam, u mnie -16, odczuwalne -24 i do tego jeszcze wieje :)

4

@Katalończyk 99 Myślisz, że dlaczego Trump robi wszystko to co powie Pan z Izraela? Przecież to oczywiste, że mają na niego jakieś kwity, najpewniej w samej sprawie Epsteina. Wśród samych "elit" to tam pewnie jest hak na haku.

1

@Eklerek co tam było? Bo nie da się tego wyświetlić.

4

Na Canal+ 360 właśnie zaczęli się Chłopaki nie płaczą, jak ktoś nie ma pomysłu na ten mroźny wieczór

0

@takisobiektos To nie ogórki z Wrocławia, że będą spadać z ligi.

0

Komentarz usunięty

0

Leeegia Warszawa, Leeegia Warszawa
Alealealealealegia Warszawa

Po zwycięstwo!

0

@kanver_ Pod względem jakości do ceny to to drewno jest zdecydowanym faworytem do takiego zestawienia.

0

@Frimpong Żebyś Ty zaraz nie zarobił

1

Paprykorze 0:2 XD

0

@FcPortoFan1999 Oglądam, oglądam, Pogoń póki co totalnie bezpłciowa.

2

Dobra @Alcaraz kończ tego jaśka, bo nie da się czytać tego spamu

0

@marcin62 Króciutko z kudłatym petem

1

@esem91 @BulaKG Widzę Pany, że tak jak ja nosicie najlepsze istniejące imię męskie ;p

0

Ciekawe


1

@Faro a Roony za kogo?

2

@Popitek12 a seks tylko po ślubie

0

Typ co leciał już przed kontaktem xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?