LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Klasyczny Leo Roman, przychodzi mecz na Barcelonę i chłop jest jak ściana nie do przejścia
0
Nie sądziłem, że kiedykolwiek będę się cieszył z comebacka na Arkę xD
0
@tomcias10 Tobiasz, Augustyniak, Kapustka, Rajović, Biczachczjan w pierwszym składzie, oto odpowiedź
0
Nie mam już siły do tych patałachów, przełączam na Barcę, bo mnie popieroli
0
@Eklerek Czarne skary xD
1
@majkiii Tamten podobno przeziębiony.
4
Nie wiem co Papszun widzi w tym Tobiaszu, kolejny trener co stawia na tę miernotę bramkarską...
2
@KRISU77 Jak Marko nie wystawi duńskiej kłody w ataku, to istnieje taka szansa.
4
Obsługujcie komputere!
@Kessie @blakkudium @Eklerek
37
Niech Bóg ma Yamala w opiece, bo stary to mentalnie jeszcze większe dziecko xD
1
@Bobo25 Jemu się tak odkleiło na finiszu ostatnich wyborów prezydenckich w USA, wcześniej on naprawdę gadał nawet z sensem, ale po wyborze Trumpa wszystkie maski opadły. Obecnie to zwykły podnóżek pomarańczowego i ludobójcy z iSSraela.
2
@Michael24 Nie idę dzisiaj do roboty z powodu braku wzmocnień dla mojej pensji.
0
@Chimera Pozdrawiam, u mnie -16, odczuwalne -24 i do tego jeszcze wieje :)
4
@Katalończyk 99 Myślisz, że dlaczego Trump robi wszystko to co powie Pan z Izraela? Przecież to oczywiste, że mają na niego jakieś kwity, najpewniej w samej sprawie Epsteina. Wśród samych "elit" to tam pewnie jest hak na haku.
1
@Eklerek co tam było? Bo nie da się tego wyświetlić.
4
Na Canal+ 360 właśnie zaczęli się Chłopaki nie płaczą, jak ktoś nie ma pomysłu na ten mroźny wieczór
0
@takisobiektos To nie ogórki z Wrocławia, że będą spadać z ligi.
0
Komentarz usunięty
0
Leeegia Warszawa, Leeegia Warszawa
Alealealealealegia Warszawa
Po zwycięstwo!
0
@kanver_ Pod względem jakości do ceny to to drewno jest zdecydowanym faworytem do takiego zestawienia.
0
@Frimpong Żebyś Ty zaraz nie zarobił
1
Paprykorze 0:2 XD
0
@FcPortoFan1999 Oglądam, oglądam, Pogoń póki co totalnie bezpłciowa.
2
Dobra @Alcaraz kończ tego jaśka, bo nie da się czytać tego spamu
0
@marcin62 Króciutko z kudłatym petem
1
@esem91 @BulaKG Widzę Pany, że tak jak ja nosicie najlepsze istniejące imię męskie ;p
0
Ciekawe
1
@Faro a Roony za kogo?
2
@Popitek12 a seks tylko po ślubie
0
Typ co leciał już przed kontaktem xD