LeszekFCB
Dołączył/a: sierpień 2025
7 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Teraz najlepsza scena xD
2
Czas na pułapki
3
Padnij na kolana i powiedz, że mnie kochasz
31
@Karol145 "ale ok, to wiadomo że wina imigrantow nie?"
Nie nie, to z pewnością wina rdzennych Belgów i Holendrów. Na jarmarkach Bożonarodzeniowych w Niemczech w ludzi wjeżdżają rodowici Niemcy, we Francji za ataki terrorystyczne i morderstwa z użyciem noża w większości odpowiadają rodowici Francuzi, a w Anglii za gwałty na kobietach i nastoletnich dziewczynkach odpowiadają rodowici Anglicy.
Dawno nie widziałem takiego naiwniaka jak ty. Trwaj sobie w tych swoich równościowych poglądach gdzie imigranci przyjeżdżający do Europy to biedni ludzie. Twoja sprawa.
15
@Eklerek Daj sobie spokój, nie ma co z nim dyskutować. U niego każdy kto ma inne zdanie "generalizuje", ma "nietrafne porównania" itp, chłop jest takim naiwniakiem albo co gorsza jest przesiąknięty propagandą, że to jest hit. Niemcy stracone, we Francji co chwilę burdy, zabójstwa i jeszcze do niedawna zamachy terrorystyczne, w Anglii totalny rozpierdziel, zabójstwa, gwałty i tak dalej, a ten gada, że ktoś generalizuje xD
4
Vinci na TVN Fabuła jakby ktoś był zainteresowany
0
@PatrychoO Wiem, i właśnie dlatego moim zdaniem tacy artyści w ogóle nie powinni być zapraszani na takie imprezy. To jest zwykłe naplucie w twarz widza i to za niemałe pieniądze.
Plus taki, że w tym roku wystąpił akurat na Polsacie, więc nie zarobił z moich podatków.
1
@PatrychoO Legenda nie legenda, nie mnie oceniać, ale jadąc na Sylwestra gdzie grasz przed kilkunastoma tysiącami ludzi wypadałoby mieć szacunek do widzów. A nie zagrać 2 hity i to jeszcze z playbacku.
Blanki i Malika nie ma co jakoś mocno komentować. Spodziewałem się, że może być cringe, ale nie spodziewałem się, że aż takie gówno zaserwują.
23
Ciężko się z tym nie zgodzić, klasa sama w sobie. A teraz porównajmy to z tym beztalenciem z Modern Talking co wyszedł, zagrał 2 "hity" z playbacku, zainkasował 100 tys euro i zadowolony.
Przepaść.
11
@macio_944 Kiedyś obciach, teraz obciach.
0
@FcPortoFan1999 To byś maszyny poczyścił i naoliwił oraz halę pozamiatał. Zawsze jest coś do roboty.
0
@FcPortoFan1999 Dla Ciebie by się znalazła. Poodśnieżałbyś na zewnątrz, posypał piaskiem.
0
@FcPortoFan1999 Ty jeszcze nie w robocie przy maszynie?
0
Oesu, łyżwiarze znowu w natarciu ( ͠° ͟ʖ ͡°)
Dawać już tą Premier League i Kevina!
33
@Kessie co się nie chwaliłeś, że dostałeś angaż w Republice?
2
Odpalił kilka numerów po kilkanaście sekund i zadowolony xD
0
Łańcuch za 40 kołaaa
0
Oho Malik wjeżdża poraz drugi xD
1
Każde pokolenie ma własny czaaas
2
@Kgorecki2500 Dopiero co był finał Mundialu a tu zaraz kolejne MŚ xD
0
Grubson jest nieśmiertelny
0
Pani Maryla, noga i bufet niczego sobie jak na ten wiek
0
@Sulimo Bez stresu
1
@Sulimo szeri szeri lejdi
0
@Szczygiel06 Zgłaszam się, u mnie dzisiaj tylko Piccolo Truskawkowe :P
1
@majkiii Był, zagrał jeden tragiczny track z Blanką, i to tyle.
0
@NeroTFP1 Obecnego Malika jak najbardziej, syf jakich mało. Po Tijarze systematyczny regres.
1
Nie dość, że one hit wonderka, to jeszcze z playbacku xD
2
Mógłby zapodać z refrenem Juice WRLDa :)
0
@ZwyklyCuler48 Bezapelacyjnie Mbappe