1

Hood jakie pudła xD

1

@Mlodypro101 Ja też się kiedyś bałem
Poszedłem, i praktycznie żadnego bólu bez znieczulenia, a miałem w zębie miałem 3 kanały do roboty

1

@lajcior denaturat

1

@ArcziArtt Jak masz nagranie, to już nieco zmienia postać rzeczy. Możesz spróbować zawalczyć, ale ja bym się raczej jakoś mocno nie nastawiał. Wielkie firmy (wnioskuję po ilości pracowników którą podałeś) będą grały na wycieńczenie i zrobią wszystko, żeby wyszło na ich.
Swoją drogą, co chciałbyś uzyskać idąc do sądu?

@pt9 Jeśli sąd dopuści to nagranie do sprawy, a przy wybiórczości naszych sądów to wcale nie jest pewne.

0

@ArcziArtt Czyli klasyka gatunku.
Ja też kilka lat temu jakiś czas po powrocie z dłuższego zwolnienia dostałem to samo co Ty i uzasadnienie, że powodem jest "dezorganizacja pracy". Pracy gdzie na zmianie pracowało wtedy ponad 300 osób a w samej firmie około tysiąca xD
Ja też to podpisałem, bo w tamtym momencie już kompletnie nie zależało mi na pracy w tym kołchozie, poza tym nie byłem jeszcze wtedy taki ogarnięty w prawie pracy, więc zakończyliśmy tak jak Ty - porozumieniem stron.
W takiej sytuacji masz bardzo małe szanse coś ugrać.

0

@michaleu @FcPortoFan1999 Oski, cieszysz się?

1

@ArcziArtt Jaki podali Ci oficjalny powód wypowiedzenia?

Edit: Jeżeli nie uzasadnili tego wypowiedzenia albo co lepsze, powiedzieli Ci, że to z powodu tych 32 dni opieki, to masz spore pole do popisu, żeby z nimi pojechać.

2

@vangoor Tak widzę niektórych tutejszych "liberałów", którzy w każdej politycznej nawalance bronią wartości ukazanych na zdjęciu.

0

@derus Od kilku lat coraz mniej, i traktuje go raczej jako zwykły dzień tygodnia. Za małolata to tylko czekałem, żeby z braćmi nawalać petardami, a teraz to co najwyżej symboliczne Piccolo o 00:00

3

@Ryse @Kessie naznacz..., tzn oznaczam cię

9

@paweldunajecfcb Dziwniejszy jest kinol na twoim awatarze, mimo, iż w nicku masz "fcb" xD

2

@Sarcaztic Przede wszystkim, zdrowia dla przyszłej małżonki i wyników badań wykluczających chorobę. Doskonale rozumiem co teraz przeżywasz, mój dziadek zmarł nieco ponad rok temu - dokładnie w wigilijne przed południe.
Życzę Ci przede wszystkim siły i spokoju w tym ciężkim dla Was okresie.
Jak wrócę do domu to też dorzucę się coś do leczenia kociaka.

Trzymaj się.

1

@michal26 Życie, myślałem, że dopiero się zaczął xD

@Stinger_ Dokładnie tak :D

0

Dobry odcinek Kiepskich na Polsacie 2
Polecam xD

0

@NeroTFP1 Fajnych ma koleżków.
Putler i jawny ludobójca, tfu na całą tą trójkę...

1

@michal26 Jak dla mnie oczywisty karny, a ten nawet nie sprawdził xD
Przecież to było bardziej klarowne uderzenie, niż to Szczęsnego w Messiego na mundialu.

0

Brak karnego za Genoi za coś takiego

0

@JimMorrisonFCB @MessiForeverTheBest Musielibyście zapytać autora tweeta.

@mrboom Może jest wyjątkiem od reguły :P

@Commando Pełna zgoda, jak patrzę na to jakie gówno ogląda i jakie ma autorytety obecnie dorastające pokolenie, to aż się nóż w kieszeni otwiera.

1

@TR3YWAY opinia?


1

@July_6_BcN Tego, że zdrowie jest najważniejsze i trzeba się za nie wziąć póki jest się jeszcze młodym i ma się motywację, żeby o nie zadbać.

2

@kubix05 Ooo, aż włączę z ciekawości

1

@Karol145 "Po co kłamiesz? To my mamy w większości wpływ na to co się dzieje, ale ok, dalej żyj w teoriach spiskowych. Zapytam, masz na to dowód?"

Kłamię? Doprawdy? Jedyny wpływ "na to co się dzieję" masz tylko w momencie w którym masz przed sobą karteczkę z kandydatami i zastanawiasz się na kogo oddać swój głos. Żyj sobie dalej w złudzeniach, że Twój głos cokolwiek zmienia i znaczysz coś dla polityków, twój wybór.

Ps: Jak tam "100 konkretów na 100 dni"? Zadowolony z liczby spełnionych obietnic?

5

@comtedurgell Najlepsze w tym wszystkim jest to, że on naprawdę myśli, że tą "iluzja wyboru" coś zmienia. W Polsce naprzemiennie rządzi duopol starych dziadów, którym odpowiada to, że społeczeństwo jest podzielone, bo łatwiej takimi sterować. Wystarczy poczytać tutejsze wojny polityczne, żeby zobaczyć jak fanatycy kłócą się która partia jest lepsza, a w rzeczywistości dla Tuska i Kaczyńskiego są zwykłą tłuszczą społeczną potrzebną tylko wtedy kiedy są potrzebne głosy.

0

@Beztroskii Kimmicha albo Caicedo

0

@Karol145 A gdzie mam szukać?
Duża część obecnych Polek (szczególnie w przedziale 20 - 30 lat) szuka księcia na białym koniu, najlepiej z czterocyfrową wypłatą, żeby być jego utrzymanką, a duża część sama nie wie czego chce. Dodajmy do tego miastową inteligencję, która zamiast dziecka woli psiecka xD

Poza tym, szkoda, że z mojego komentarza wyciągnąłeś tylko zarzut do kobiet kiedy to nie to było jego głównym tematem.

0

@Karol145 Dla mnie to możesz sobie tyrać aż do śmierci. Samo podnoszenie wieku emerytalnego tylko odwlecze problem a nie go zwalczy. Patrząc na naszą obecną i coraz gorszą demografię, to tutaj najprostszym sposobem na wyjście z tego kryzysu jest po prostu rodzenie dzieci, ale że obecne kobiety są jakie są to nie wróżę w tej materii żadnej poprawy.
Dodatkowo Tusk doskonale zdaje sobie sprawę, że podnosząc wiek emerytalny mógłby już w tym momencie pakować mandżur, bo PiS łatwo wygrałby wybory z takim paliwem.

10

Coś Ty narobił @Kessie? @Luciano99 nie będzie zadowolony z Twojej nieobecności na warsztacie.


25

@draxidox Strzelanie Tuskowi, to jak strzelanie bramek reprezentacji San Marino.

1

@LAMC_10 Chwała Bogu, że idę do tyry dopiero 7 stycznia ^^

2

@Popitek12 Wbijaj do Vitkaca, nowy drop Balenciag już na sklepie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?